Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Büyükşehir Meclis Üyesi İsa Sever belge ile cevap verdi
 • Facebook da Paylaş
Büyükşehir Meclis Üyesi İsa Sever belge ile cevap verdi
 • 20-12-2017
 • 6 yorum
 • 5932 okunma
Ankara Büyükşehir Belediye Belediye Meclis üyesi İsa SEVER belge ile cevap verdi

Kızılcahamam Belediyesi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi olan İsa Sever sosyal medya hesabından Ankara Büyükşehir Belediyesinden 108 Kamyon Kilitli Taş temin edip, güzel İlçemin muhtelif köylerine ulaştırmayı nasip eden Yüce Mevla’ya şükürler olsun,diye bir not düşmüş ve giden köyleri ziyaret edip kilitli taşların yerlerine ulaşması ile ilgili fotoğraf paylaşmıştı,

buna önceki gün yapılan Muhtarlar toplantısında belediye başkanı karşı çıktı yaptığı konuşmada "muhtarlarımız bize dilekçe verir biz yukarıya yazıyoruz kendimizde özellikle takip ediyoruz o taşların bizim haberimiz olmadan o köylere gelmesi mümkün değil" dedi.

MHP Ankara Büyükşehir Belediye meclis üyesi İsa SEVER yaptığı basın açıklamasında belge ile konuşarak cevap verdi

KAMUOYUNA DUYURU

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından köylerimize verilen kilitli taşlar konusuna açıklık getirmek amacıyla bu duyuruyu yapmak ihtiyacı doğmuştur.

Kendim hem Kızılcahamam hem de Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesiyim. Büyükşehir Belediyemizin köylerimize yönelik hizmetlerinden seçilmiş bulunduğum Kızılcahamam ve köylerinin de yararlanması için birçok önerge verdim ve takip ederek sonuçlandırdım.

Bu durum ek’te sunduğum önerge suretleri ve Büyükşehir Belediyesi Komisyon Kararları ile de net olarak görülmektedir. (Ek1: T.Özeti-1, T.Özeti 2, T.Özet 3, T.Özeti 4, Ek2: Altyapı Komisyonu Raporu, Ek3: Önerge 10 Adet)

Amacım siyaset yapmak ve Sn Belediye Başkanımız ile polemiğe girmek değildir. Sadece vesile olduğum hizmetlerden hemşerilerimizin bilgi sahibi olmasını sağlamaktır. Kızılcahamam için bir çivi çakan ve faydası olan herkesten Allah razı olsun.

Kamuoyuna saygı ile arz olunur. 
 

 


Etiketler : Büyükşehir - Meclis - Üyesi - İsa - Sever - belge - ile - cevap - verdi -
YORUMLAR
 • Mustafa Aydoğan   21-12-2017 22:19

  Zaten burda en büyük sorun,Denetim yapılmaması.Gönder ama yapılan yerler neresi siz denetleyeceksiniz ve gerekirse yapılacak yerleride siz belirleyeceksiniz.Türkiye'nin en büyük sorunu denetimsizlik.

 • alihan   21-12-2017 15:41

  Köylerin Kanalizasyonuna ne zaman el atacaksınız.

 • Mehmet   21-12-2017 14:14

  Köylere giden taşlardan muhtar ve muhtarın adamları yararlanıyor sonra müslümanın elhamdülillah diyolar muhtarla arası olmayanın kapısının önü camur köye taş gittikten sonra bunun kontrolünü yapsın yetkililer

 • Köylü Amca   21-12-2017 09:43

  Sayın isa sever ve yetkililer bizim köye 4 komyon kilitli taş geldi fakat muhtar evinin önüne ve ahırına döşitti belkide evin içinede döşetmiş olabilir bunun denetinini kim yapıyor isterseniz köy muhtarlarına sorarak bunun nasıy olduğunu öğrenirsiniz bizim muhtar belediye komyorları ile getirdi belediye elemanları ile döşetti. acaba kim denetliyor yarın oyiçin gelince döşenen yerlerden oy ayırsınız teşekkür

 • BAYIR_LI   21-12-2017 07:42

  Sayın İsa SEVER'e iletilmek üzere sanırım; Bayır Mahallesi Yukarı Mahalle bölümündeki taşlar ne zaman döşenecektir. Geçenlerde görmüştüm de. Saygılarımla

  0

  0

  • İlhami Coşkun    21-12-2017 15:36

   Evet sayın başkan.köylü milletin efendisidir.sayın meclis üyesi isa beyin belgelerine cevabınız beklenir olmuştur.o meydanlarda şöyle böyle değil memleketime köylerime bir hizmet bir çivi çakan olmak adına hizmet adına görev bilmiş yapmış.takdir etmek yerine muhtarları toplayıp farklı ifade bizi düşündürür.yaptığınız hizmetleri yakından takip ediyoruz.ilçe köpek çiftliği olmuş.piknik alanları pislikten geçilmiyor.cadde sokakların hali malum.sök yap ile hizmet olmaz.israf günah diyor kutsal kitap.bir şeylerde siz yapın biz takdir edelim...Allah hizmet eden her kulundan razı olsun.isa sever beyfendiden Allah razı olsun.

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın