Ana Sayfa  /  Belediyeden Haber  /  Büyükşehir Belediyesi son model makam aracı hediye etti
 • Facebook da Paylaş
Büyükşehir Belediyesi son model makam aracı hediye etti
 • 05-11-2014
 • 18 yorum
 • 11023 okunma
Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Kızılcahamam Belediyesine ve Ankara’nın diğer 15 ilçe belediyesine 2014 model - 0 km Toyota Corolla Advance marka yeni araç törenle hediye edildi.

Kızılcahamam Belediyesine Ankara büyükşehir Belediyesi tarafından makam aracı hediye edildi. Keşke bu makam aracı yerine bir pikap alınsaydı. Kızılcahamam Belediyesinin makam aracına değil himet araçlarına ihtiyacı var. Daha hala eski pikapları kullanan belediyemize kasalı bir araç alsaydı bütün işlerde kullanılırdı.

Herşeyde olduğu gibi burada da ihtiyaca göre  değil büyükşehir kendi kafasına göre işlem yapmış diye düşünüyoruz.

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Kızılcahamam Belediyesine ve Ankara’nın diğer 15 ilçe belediyesine 2014 model - 0 km Toyota Corolla Advance marka yeni araç törenle hediye edildi.

Kızılcahamam Belediyesi hizmetlerinde kullanılmak üzere verilen yeni araç Bugün Ankara Büyükşehir Belediye binası önünde yapılan tören ile Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Tarafından Belediye Başkanı Muhittin Güney’e aracın anahtarı teslim edildi.

Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Binası önünde araçların teslimi için düzenlenen törende konuşan Başkan Melih Gökçek, “ilçe belediye başkanlarımızla birlikte Ankara’mızı çok daha güzel hale getireceğiz” dedi.

Törene katılan 16 ilçe belediye başkanına hitap eden Başkan Gökçek, “Ankara’mız artık büyüdü. 5 milyonu aştı. 5 milyon 40 bini bulduk ve her sene ortalama 80 bin kişi göç alıyoruz. Dolayısıyla bu büyüme devam ederken ihtiyaçlarda devam ediyor” diye konuştu.
Başkan Gökçek, sözlerini şöyle sürdürdü:
“İstiyoruz ki Büyükşehir’de bulunan her şey ilçelerimizde de bulunsun. Şunu kabul etmek gerekir ki ekonomik açıdan Türkiye’de belediyelerin ciddi anlamda sıkıntıları var. Bu sıkıntıları aşmak için de ilçelerle işbirliği içerisinde çalışıyoruz." dedi

Törene katılan 16 ilçe belediye başkanı adına bir teşekkür konuşması yapan Kalecik Belediyesi Başkanı Filiz Ulusoy, “Melih Gökçek gibi bir duayenle çalışıyorum ve bu benim için çok büyük bir şereftir, bir lütuftur” dedi.
Ulusoy, şunları söyledi:


“Ben şundan da eminim…Hizmet ve insan odaklı hizmet, Allah rıza için hizmet söz konusu olduğunda Melih Gökçek’e muhalif olmaya gerek yok. Ben şuna şahidim. Melih Gökçek’e siyaseten muhaliflik yapmak istiyorsanız vay halinize. ‘Kurtuluşu yok’ diye düşünüyorum. Çünkü Allah vermiş zeki bir insan. Her şeyden önce çok büyük bir tecrübe. 7 ay içinde Kalecik’e gelenler, 7 ay öncesi ile karşılaştırıldığında şaşkınlık içerisindeler. Büyükşehir Belediyesi, Kalecik belediyesi olarak ilçemize bizim hizmetimizi 4’e katlayarak hizmet veriyor.”
Konuşmaların ardından Başkan Gökçek, araçların anahtarlarını 16 ilçe belediye başkanına ayrı ayrı teslim etti.
Anahtarları teslim alan ilçe belediye başkanları, kendileri ve ilçe sakinleri adına teşekkürlerini bildirdikleri Başkan Gökçek’e, ilçelerine özgü doğal ürünlerden oluşan armağanlar sundular.
Daha sonra 16 ilçe başkanı kendilerine armağan edilen makam araçlarını kullanarak Başkan Gökçek'in el sallayarak uğurlamasıyla görev yaptıkları ilçeler gittiler.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney ise yaptığı açıklamada göreve geldikten bu yana Kızılcahamam'a aralıksız bir şekilde hizmet getiren ve talep ettikleri her konuda kendilerine yardımcı olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek'e teşekkürlerini iletti. Kızılcahamam ilçemizin şu an bir çok noktasında Büyükşehir Belediyesi katkıları ile çalışmalar olduğunu belirten başkanımız bu hizmetlerin duayen başkan Melih Gökçek'in talimatları ile inşallah artarak devam edeceğini söyledi.

 

 

Etiketler : Büyükşehir - Belediyesi - son - model - makam - aracı - hediye - etti -
YORUMLAR
 • ego   08-11-2014 15:17

  ego saatlerinde artış yapılsa daha iyi olurdu.

 • Fuat ÖZTÜRK   07-11-2014 17:53

  Al gülüm ver gülüm dünyası. Bundan önceki araç ne oldu? Başkan yaya mı geziyordu? Bize ilçeye iktidar partisinin üyesi olarak göz boyayacak değil gerçek hizmet lazım. Yoksa makam aracı a marka olsun b marka olsun bunlar halka hizmet değil. Ayrıca bunlar benim verdiğim vergilerle alınan araçlar. ASKİ nin ilcede su sayacı okuma bedeliyle her ay bunlardan 2-3 tane alınır. LÜTFEN GÖZ BOYAMALARA aldanmayın.

 • NURİ   07-11-2014 01:12

  admin neden paylaşmıyosun yorumları ne savunuyosun sen habercilik bu mu anlayışın senin tarafsın sen yandaş medya bunu da paylaş neyi kımden saklıyosunuz siz...

 • vedat   06-11-2014 18:52

  ekonomik sıkıntıları var..diyor başkan..o zaman bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demezler mi adama..demezler..diyemezler

 • mehmet   06-11-2014 16:23

  Başkanım bizi temsil ediyor neticede. Yakışmış kızılcahamama yakışmış başkanıma

 • kızılcahamamlı   06-11-2014 16:18

  vallaha çöp arabası 23 gün durdu belediye binasının önünde bu bakalım kaç gün duracak

  0

  0

  • orhan   07-11-2014 14:00

   haftaya haciz gönderip altından alacam arabasını önce borcunu ödesin belediye

   0

   0

 • Ankaralı   06-11-2014 12:34

  Sayın Başkanım Daha önceki Belediye kimin belediyesiydi.Yani Bu ülkede CHP lisi MHP lisi fark edermi.Makam arabası yerine daha işe yarayacak bir şey olsaydı daha iyi olmazmıydı.Örneğin işsizlere daimi iş alanı olacak bir şeyler gibi.

 • edi   06-11-2014 11:29

  bmwyi satıp parasıyla başka şeyler alsınlar. birkaç kamyonet alınır sanırım. bu yeter makam aracı olarak

 • gurbetteki çıtaklı   06-11-2014 11:18

  kendisini ilçe oyları kurtardığı için tabi ki de hizmeti yağdıracak . yoksa hali haraptı....

 • vadandaş   06-11-2014 09:46

  Bu araç beledıyemıze hayırlı olsun çok iyi olmuş Ankaranın gözbebeği bir ilçe bu aracda başkan yardımcısına isabet olur ilçemize hayırli olsun beladiye başkanımız işini bilir yolu açık olsun

 • Emre   06-11-2014 08:48

  Belediyenin şu anda kullandığı makam aracını satıp 3 tane pick up alınabilir. Bu aracı da makam aracı olarak kullanırlar. Şu anki aracın bakım masraflarının üçte biri kadar da belediyenin cebinden para çıkar. Halkı için çalışan birinin yapması gereken budur.

 • Emre   06-11-2014 08:31

  Belediye güzel bir iş yapmış yeterli olabilecek bir araç vermiş. Şu anda kullandığı aracı satıp 2-3 tane pick up alınır, bu aracıda makam aracı olarak kullanır.

 • Adam   05-11-2014 23:24

  Bu arabaya kim binecek, şimdi asıl kavga başladı, belediyede.

  0

  0

  • Cumali   06-11-2014 16:14

   Fahrettin ilhan binmeli belediyenin yükünü o cekiyor

   0

   0

  • Cevap   06-11-2014 12:48

   A)Başkan Yardımcısı B)Başkan Koordinatörü C)Diğer Müdürler sırayla her hafta D)Hiçbiri(Belediye önünde teşhir edilecek)

   0

   0

  • ALİ   06-11-2014 12:03

   yılların garibanı çöpçüler kralı mecit abimiz binsin daha hayırlı olur...

   0

   0

  • adam 2   06-11-2014 00:13

   Ne kavga edecekler kimin binceği belli halkımıza hizmet yapan hizmetten hizmete koşan yetişemeyen personeller müdürler var organizatörlerimiz var kızılcahamam beledıyemızın müdürü mü biter buna da bi müdür zaten bes ay sonra bi araba daha gelir sorun mu abicim sen kendi derdine yan TOKİ deysen dolmuş bekle ankaradan geleceksen ego saatlerini bekle hey yavrum heeyyy büyükşehirde olmasa napacaklardı

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın