Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Büyük KUDÜS Mitingine Davet
  • Facebook da Paylaş
Büyük KUDÜS Mitingine Davet
  • 14-12-2017
  • 0 yorum
  • 1402 okunma
Büyük Kudüs Mitingi 17 Aralık Pazar günü Ankara’da Anadolu (Tandoğan) meydanında yapılacak

Memur-Sen ve bileşenleri; Hak-İş, İHH, Cihannüma, ÖNDER ve AGD sivil toplum kuruluşları 17 Aralık’ta Ankara Tandoğan meydanında büyük Kudüs mitingi düzenliyor.

Memur-Sen Kızılcahamam Temsilcisi Hacı ÜNAL, 17 Aralık tarihinde Ankara Tandoğan meydanında yapılacak büyük Kudüs mitingine ilçedeki sivil toplum örgütleri ile birlikte katılacaklarını söyledi. Ünal, Kızılcahamam'dan mitinge 4-5 otobüs ile katılacaklarını, mitinge gelmeleri konusunda üyelere ve bütün Kızılcahamamlılara katılım çağrısında bulunarak şunları söyledi.

“ABD Başkanı Trump’ın Kudüs’ün İsrail’in başkenti olarak tanıması kararı sonrasında başlayan süreç akabinde Memur-Sen ve bileşenleri Hak-iş, Cihannüma, İHH , ÖNDER ve AGD sivil toplum örgütleri olarak 17 Aralık Pazar günü Ankara Tandoğan meydanında geniş katılımlı bir Kudüs mitingi yapma kararı almıştır. Kızılcahamamlı sivil toplum örgütleri olarak bizlerde bu mitinge ilçemizden en üst düzeyde katılım sağlamak istiyoruz, Trump’un imzası ne de İsrail’in rızası Kudüs’ü Başkent yapmaya yetmez. Ortadoğu’da kan ve gözyaşının nedeni emperyalizm ve siyonizmdir. Bölgedeki sancının büyük bir çoğunluğu İsrail’e Arzı mevud hedeflerine ulaştırmak için Ortadoğu’yu istikrarsızlaştırma, Filistin’i istikrarsızlaştırmaktan kaynaklanmaktadır" dedi.

Ünal Pazar günü Kızılcahamam Cumhuriyet meydanından saat 11.00 de mitinge otobüslerin hareket edeceğini de dile getirdi

Etiketler : Büyük - KUDÜS - Mitingine - Davet - -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

Instagram
ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın