Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Bunlar Güzel Hareketler
  • Facebook da Paylaş
Bunlar Güzel Hareketler
  • 17-02-2020
  • 0 yorum
  • 2629 okunma
Kızılcahamam Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü

Kızılcahamam Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü,sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde ilçemizde ihtiyaç sahiplerinin ev temizliğinden başlayıp bütün dertlerine derman olmaya devam ediyor, bu kapsamda, Kızılcahamam Devlet Hastanesi’nde yatan hastalara berberlik hizmeti vererek hastalarımızın gönlünü alarak onları mutlu etti.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, yapmış olduğu açıklamada;  “Kızılcahamam’da yaşamak ve yaşlanmak güzeldir diyoruz. Bunun gereğini yapmamız gerekiyor” dedi. Belediye Başkanı Süleyman Acar, "Klasik belediyecilik hizmetlerinin yanında sosyal belediyeciliğin gereğini de yerine getiriyoruz. Devletin şefkatli elinin değmediği ihtiyaç sahibi kalmasın istiyoruz. Arkadaşlarımız da özverili çalışıyor, mesai gözetmiyorlar. Büyük projelere imza atıyoruz ve bu projelerin en büyük sermayesi de aldığımız hayır dualarıdır" şeklinde konuştu.

Belediyenin verdiği hizmetten memnun kaldıklarını belirten hastalar, kendilerini çok iyi hissettiklerini ifade ederek Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’a teşekkür ettiler.

Etiketler : Bunlar - Güzel - Hareketler - -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın