Ana Sayfa  /    /  Bülent Ersoy'a Vekillik teklif eden siyasi parti
  • Facebook da Paylaş
Bülent Ersoy'a Vekillik teklif eden siyasi parti
  • 18-02-2007
  • 0 yorum
  • 5461 okunma
Popstar Alaturka Yarışması'nın jüri üyesi Bülent Ersoy'dan süpriz iddia... Ünlü sanatçı bir siyasi partinin kendisine milletvekilliği teklifinde bulunduğunu iddia etti. Ersoy, bir dönem Baykal ile sürtüşmesi ile gündeme gelmişti
Popstar Alaturka Yarışması'nın jüri üyesi Bülent Ersoy'da süpriz iddia... Ünlü sanatçı bir siyasi partinin kendisine milletvekilliği teklifinde bulunduğunu iddia etti.

Hafta içi İbrahim Tatlıses'in Şanlıurfa'dan Bağımsız Milletvekili adayı olacağını açıklamasının ardından bir sürpriz de ünlü sanatçı Bülent Ersoy'dan geldi. Ersoy bir siyasi partinin kendisine milletvekilliği teklifinde bulunduğunu iddia etti. Bülent Ersoy, tüm ısrarlara rağmen parti ismini zikretmekten kaçındı.

Temkinli konuşmasını sürdüren Bülent Ersoy, milletvekilliğinin seçimle olduğunu ancak bakanlık konusunun ise hakedilerek kazanılabileceğini söyledi.

Bülent Ersoy "Bir siyasi parti lideri geçmişte benden yüz bin dolar istedi" şeklindeki sözleriyle bir dönem Baykal ile polemiğe girmiş, ikili arasındaki tartışma mahkemede son bulmuştu.

HABER7
Etiketler : Bülent - Ersoy'a - Vekillik - teklif - eden - siyasi - parti -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın