Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Bugün Berat kandili,Kandile özel program
 • Facebook da Paylaş
Bugün Berat kandili,Kandile özel program
 • 01-01-1970
 • 3 yorum
 • 5510 okunma
Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen Kültür Sanat ve Su Festivalinde Berat Kandili özel programı.
Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen Kültür Sanat ve Su Festivalinde Berat Kandili özel programı.
Diyarbakır'ın  Silvan ilçesinde  meydana gelen hain saldırı sonucu şehit olan 13 askerimizin ardından değişiklik yapılan festival programında bugün Berat Kandili dolayısı ile okunacak mevlit te akşam soğuksu milli parkı festival alanında yapılacak.
Fazlı Çoban ve ekibi tarafından hazırlanan Berat Kandili özel programı saat 20:00’de Soğuksu Milli Park içi Festival alanından gerçekleşecek Akşam Namazı ve Yatsı Namazı arasından Soğuksu Milli Parkı festival alanında Kur’anı Kerim ve Türk Tasavvuf musikisi konseri yapılacak.
Bu mübarek günde yapılacak olan "Berat Kandili" programına bütün hemşehrilerimiz davetli.
Kızılcahamamhaber olarak tüm islam aleminin mübarek Berat kandilini kutluyor insanlığa hayırlar getirmesini temenni ediyoruz.
Etiketler : Bugün - Berat - kandili - Kandile - özel - program - -
YORUMLAR
 • Nusret Güneş   17-07-2011 23:53

  La Kardaş şu Mübarek Berat Gecesi ile ilgili Haberin altına böylesine Siyasi yorumu yazman günün anlam ve önemine halel getirmiş.Ne alaka Adem 4 Yıllık Fakülte Mezunu,Coşkun Lise Mezunu.Tamam Adem Başkan olmadan Devletten geldi.Coşkun Tencer Tava Pazarlamacılı yaptı.Büfecilik yaptı.Hastane ihalesi aldı.Kendi Partisi iktidar olunca ii ihaleler aldı.2004 te Zirvede iken Başkan olmadı.2009 ta kendisi Sıfırı tüketmiş Tüccar iken Eski Başkanın kuru İnadı ile Başkan oldu.ee .ortalıkaddeleri şimdi ii diyorsun.Yolları yaptı.Anayollara Kaldırım Taşını döşedi.Tüm Ara caddeleri yaptı.Bungala evker yaptı.Oteşl yaptı.Direklere süslü püslü aydınlatma yaptı.Hamamlarda tadilat yaptı.Kimse işssiz kalmayacak dedi.150 kişi aldı Belediyeyey yandaş ve Candaşlardan.Avanalerden.Hamamam dışardan Müdür atadı.Otele yakın kadim dostu bir arkadaşı atadı.Havuza Hastane Personelinden Ocak Başkanını atadı..Bazekn maaş ödeyemedi geç de olsa ödedi.Mez

 • Kerim Yolcu   16-07-2011 17:10

  İlim cahilde, mal cimride, yetki korkakda .......olursa misali, HÜ. Sosyal hizmet uzmanı Adem ÖZBEKLERMİ, Kızılcahamam Ağcakesi Üniversuitesi Sosyal hizmet uzmanı Coçkun ÜNALMI?. Bana göre binkere Coşkun ÜNAL. Coşkun Bey çalışarak hizmet ederek kazanma, Adem Bey çalışarak hizmet ederek yoruma yerine AKPnin hazırndan beslenmeye talip birisi. AKP liler Adem ile seçim kayıp ederek önümüzdeki seçimdede işinizi zora soktunuz.

 • Ahmet ACAR   15-07-2011 17:04

  Mübarek Berat Kandilinizi tebrik eder, size, ailenize, milletimize ve İslam Alemine hayırlar getirmesini ve dualarınızın kabul olmasını YÜCE ALLAH'tan niyaz ederim.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın