Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Bu Memleket Çook Bakan Gördü Ama Senin Gibisini Görmedi
 • Facebook da Paylaş
Bu Memleket Çook Bakan Gördü Ama Senin Gibisini Görmedi
 • 08-10-2019
 • 5 yorum
 • 4051 okunma
Kızılcahamam Çok Bakan gördü ama Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum kadar memleketine hizmet için koşturan başka bir bakan göremedik.

Kızılcahamam  100 yıllık tarihinde çok bakanlar milletvekilleri gördü, ama Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum kadar memleket sevdalısı bir bakan görmedi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman ACAR seçim sürecinde çalışmaya başlayan ve seçim sürecinde söz verdiği ve Belediye Başkanı Süleyman ACAR'IN seçim beyannamesinde Kızılcahamamlılara söz verdiği hizmetler bir bir yapılmaya devam ediyor.

Hemşehrimiz Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ilçemize gelen bu hizmetlerin baş mimarlarından bir tanesi Başkan ACAR'IN bir istediğini iki etmeyen ve memleketine kalıcı hizmet sunabilmek için ülke genelinde olduğu gibi ilçemizde de büyük işler başaran Çevre ve Şehircilik Bakanımıza Kızılcahamamlılar adına teşekkür ediyoruz.

İlçemizin bittiğinde çehresini tamamen değiştirecek ve turizm açısında büyük fayda sağlayacak olan cephe iyileştirme projesi bütün hızıyla devam ediyor. Bu projeyi rüyamızda görsek yaptıramazdık, ilçenin yüz yıllık tarihindeki en önemli değişimlerden bir tanesini görecek olmanın mutluluğunu yaşamaya kendinizi hazırlayın,ilçeye gerçekten müthiş bir enerji katacağına inandığımız önemli bir proje

Yine Belediye Başkanı Süleyman ACAR' IN girişimleri Hemşehrimiz Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum'un desteği ile millet bahçesinde çalışmalar sürüyor, iki tepenin arasına sıkışan ve şehir içerisinde Türkiye'de yeşili en az olan ilçelerden bir tanesi olan Kızılcahamama ve Kızılcahamamlılara güzel bir dinlenme, spor yapma ve eğlenme alanı olacak, en önemlisi 40-50 dönümlük bu araziyi betonlaşmadan kurtaracak harika bir proje önümüzdeki yıllarda ilçemiz insanının hizmetinde olacak.

Yine ilçemizde ve ilçemiz insanının emrinde kullanılmak üzere bir çok kamyon, temizlik araçları sayın bakanımız tarafından ilçemize hediye edildi.

Kızılcahamam Türkiye'nin en önemli geri dönüşüm projesi olan sıfır atık projesinde pilot bölge ilan edildi.

Velhasıl saymakla bitmeyen bu hizmetleri ilçemize kazandıran "bu memleket çoook bakan gördü ama senin gibisini görmedi" dediğimiz hemşehrimiz Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum'a Kızılcahamam Haber olarak teşekkür ediyoruz.

Yapılan hizmetler Kızılcahamam ve Kızılcahamamlılara yapılıyor, bu memleketin, çocuklarımızın geleceği için yapılıyor diyor teşekkür ediyoruz 

Etiketler : Bu - Memleket - Çook - Bakan - Gördü - Ama - Senin - Gibisini - Görmedi -
YORUMLAR
 • hasan küçük   10-10-2019 03:25

  Deme ayıp olur.duyar sonra kızar.

 • cengiz yıldırım   09-10-2019 21:16

  ufku acık ve vizyon sahibi genç Bakanımız ülkemiz ve ilçemiz için inşallah nice hizmetler yapar Başarılar diliyorum.

 • Hulusi   08-10-2019 21:08

  Ancak bu kadar olur ya yuh diyorum. Hatırlayın seçimden önce ak parti aday adayı birisi vardı millet bahçesi yapacağım vaadi vardı. Millet nasıl güleceğini şaşırmıştı bu vaade. Şimdi aynısına asrın projesi diyosunuz. 2 dönem önce dış cepheye makyaj diyodunuz göz boyama diyodunuz onlarca haber yaptınız hepsi duruyodur şimdi rüyamızda bile göremezdik oldu. Dün siyah dediğinize bugün beyaz diyosunuz. Bu millet bu yüzden soğudu partiden

 • Ahmet Büyük   08-10-2019 01:46

  bakan var Bakan var.

 • çıtak   08-10-2019 01:44

  bakanımıza ve başkanımıza çok teşekkürler süleyman başkandan ricamız seçim beyannamesindeki bütün projeleri yayınlaması/meraklıyız/ ve cephe iyileştirmesi sonucu bütün binaların yeşil beyaz'a boyanmasıdır!

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın