Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Bölge Milletvekilimizin yeni görevi belli oldu
 • Facebook da Paylaş
Bölge Milletvekilimizin yeni görevi belli oldu
 • 15-10-2014
 • 14 yorum
 • 5785 okunma
TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanlığı’na AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler seçildi.

Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanlığı’na AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler seçildi.

Komisyon, bugün Başkanvekili, AK Parti Amasya Milletvekili Avni Erdemir başkanlığında toplanarak başkanlık seçimi yaptı. Yapılan oylamada, AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler komisyon başkanlığa seçildi. İşler, seçimin ardından yaptığı konuşmada, komisyonun gündeminde üç üniversite kurulmasıyla ilgili kanun teklifi olduğunu belirterek, "Önümüzde kısa bir süre var, muhtemelen bir kaç toplantı ancak yapabileceğiz. Dönem sonuna kadar verimli, güzel çalışmalar yapmayı temenni ediyorum" dedi.

Komisyon başkanlığı, AK Parti Amasya Milletvekili Naci Bostancı’nın AK Parti Grup Başkanvekili seçilmesiyle boşalmıştı.

Yeni Komisyon başkanımızdan ilçemize Üniversitenin gelmesi için önemli katkılar yapacağına inanıyoruz.

Kızılcahamam haber olarak hemşehrimiz bölge milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşlere yeni görevinin hayırlı olmasını diliyoruz.

Etiketler : Bölge - Milletvekilimizin - yeni - görevi - belli - oldu -
YORUMLAR
 • AKP kadrolarına minnettar bir vatandaş   21-10-2014 16:38

  Veysel Bayram'ın hatırlatması sonrası Yorumlar çok ilginç oldu. Sayın Belediye Başkanı ve ilçe başkanı. Merhum Sayın Adem Özbekler halka kulaklarını kapayarak benim yaptığım en doğru olanı dedi.Bunu iyi değerlendiren Kızılcahamam seçmeni ikinci adaylığında seçmedi. Şimdi siz hastane E-5 karşısına diye direniyorsunuz. 70 yaşında bir adam otomobilide var ama tansiyon fırlamış aklı başında değil. Bu adam E-5 nasıl geçecek.

 • Veysel BAYRAM   21-10-2014 00:07

  MERAKLILARA; TBMM de ve AK PARTİDE 500 den fazla milletvekili var iken ""Adalet ve Kalkınma Partisi Ankara Milletvekili Emrullah İşler'in, Cumhurbaşkanı ve Hükumetin Özel Temsilcisi sıfatıyla bugün Libya'ya gidecek""

 • FaTİK dursun   20-10-2014 10:00

  Hastane ile belediyenin yıkılmadan futbol sahasına yapılması eski binaların okul yurt dershane otel kültür merkezi olarak kullanımının teklifleri harika bir fikir. Belediye başkanı akp ilçe başkanı ister iseler üçlü olmanın gücü ile üç günde futbol sahasının çim saha bölümünü bu iki binanın yapımına transferini yaparak Kızılcahamam'a çok güzel hizmette bulunabilirler.

 • Ayşe Nur Şahin   18-10-2014 20:31

  Eski Belediye binasını yıkıp yerine yenisini yapmak eski binayı çöpe atmak ve bu çöpü çöplüğe yeni bir bina parası harcayarak atmak demektir. Başkanın kararı ile eskiyi belediye yıkılıp yerine 5-10 metre genişi ve bir kat fazlası yapılacakmış. Bu fikre her zaman karşı oldum. Hâlbuki eski bina Kız meslek, turizmim meslek buraya gelen okulun binası Yüksek okul olabilir, kültür merkezi olabilir. Otel olabilir, Olabilir oğlu olabilir. Yeni binada Veysel beyin önerdiği çim saha arsasına çok güzel olur.

 • Nuray Alkan   18-10-2014 20:30

  Hayret ki ne hayret. İşiniz gücünüz boş laf. Boş laflarınız arasında çok ciddi hastana meselesi var.Yarın ben sen o da yaşlanacağız. Gözünü yum da Tansiyondan gözün kararmış iken E-5 geç hastaneye git tekrar geri dönmeyi hayal et bakalım. Bence hep beraber hastanenin stat arazisine yapılması içim yoğun çaba harcamalıyız. Hiç bir şey yapamıyorsak internet klavye yazarları sık sık yazmalı

 • Yusuf ÇITAK   16-10-2014 14:21

  Sayın Editör,, Değil hemşerileri, akrabalarının bile ufak işlerine yardımcı olmayan sayın vekil hakkında olumsuz ama rencide edici olmayan yorumları niçin yayınlamıyorsunuz...??? Sen yayınlasan da yayınlamasan da, K.hamamlı Emrullah İşlere notunu verdi. O notun ne olduğunu merak edersen, Sayın Vekil K.hamama gelince, karşılayan kişi sayısına bak veya çık soğuksu caddesine önüne gelen 10 kişiye sor bakalım...Saygılar..

 • Veysel BAYRAM   16-10-2014 00:47

  Hayırlı olsun. Muhterem vekilim, yeni göreviniz, kariyeriniz, yetkililer, görevliler ve üçlü olmanın gücü ile, Hastanemizin yeniden yapılma projesinin, ihalesinin, ödeneğinin halen beklemede olmasını yeniden değerlendirerek, Kızılcahamam Devlet Hastanesinin (bugün bile yeterli olmayan 75 yatak) geleceğe dönük olarak A Blok 100 - 150 yataklı hastane B Blok 200 – 300 yataklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezine ve Kızılcahamam’ımızı sağlık turizmine kavuşturulması ama,***** Bazı insanlar hastanenin belediyenin hâlin şehir dışına çıkarılma görüşüne saygı duymakla beraber. (Mevcut Hastanenin yıkılmadan yenisinin İHL bölgesine alınması olumlu bir gelişme.) Kızılcahamam’ımızda özel aracı olmayan, taksi ile gidip gelmeye alışık olmayan onlarca, “ hasta ve eli değnekli dedelerin ebelerin, kucağı ve eli hasta bebeli annelerin” Sabahtan muayeneye, laboratuar-röntgen vb. tetkiklerine, saat 14’00’den sonra bunları gösterip teşhis-tedavi ve reçetesine kavuşmak için günde iki kez (Günde 4 taksi şimdilik 28.00 TL) hastaneye gidip gelmede çektikleri zorluklar Hastane İHL bölgesine yapılınca yediye katlanacaktır. Ama Hastane Şehrin ortasında kalan ve bitişik apartman sakinlerini huzursuz eden çim sahanın yerine Bodrum otopark ve hastane müştemilatı, doğusuna batısına veya kuzeyine güneyine geleceğe dönük en az 100-150 yataklı hastane. Karşısına 200 - 300 yataklı termal sulu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak gerçekleşmesi de hasta dedelerin bebelerin çilesini sıfıra düşürecektir dilek ve temennisi ile, ALLAH (c.c.) yolunu bahtını açık etsin. Yâr ve YARDIMCISI OLSUN. Âmin

 • Oğuzhan   15-10-2014 17:09

  İnşallah 2015'te yeniden kabineye girecek sayın milletvekilimiz...

 • Fuat ÖZTÜRK   15-10-2014 15:37

  Bu şartlarda herhalde Kızıcahamamspor geri alınır yazık ettiler Kızılcahamamspora.Gençleri haftada bir olan eğlencesinden mahrum ettiler.Paralar herhalde AKMASA adı altında başka yerlere yönlendiriliyor.

 • Ahmet ACAR   15-10-2014 12:49

  Sayın Vekilimize ve hemşerimize, İLKLERİN ADAMI derken 8 ay 3 gün bakanlık yaparak Cumhuriyet tarihinin REKORUNU kırdığını mı söylüyorsunuz??

 • hasan   15-10-2014 11:14

  ben de başbakan adayı seçilir diye düşünmüştüm daha da geriledi ama seviyoruz kendisini

 • Hüseyin SARI Yağcıhüseyin Köyü Dernek Başkanı   15-10-2014 10:44

  Sayın Vekilimizin yeni görevinin hayırlı olmasını temenni eder. Başarılar dilerim.

 • habip    15-10-2014 09:39

  ister bakan, ister komisyon başkanı Kızılcahamam için değişen ne???

 • avni   15-10-2014 01:28

  Bakanlıktan almalarının üstünü komisyon başkanlığı vererek kapatamazlar.Ayıp ettiler sayın işlere..

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın