Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Bölge milletvekili ziyaretlere devam ediyor
 • Facebook da Paylaş
Bölge milletvekili ziyaretlere devam ediyor
 • 01-01-1970
 • 11 yorum
 • 5526 okunma
AK Parti Ankara Milletvekili ve İSİPAB Türk Grubu Başkanı Prof. Dr. Emrullah İşler, Ankara İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Adem Ceylan, Alt Yapı Daire Başkanı Salih Tekeli, Çeltikçi Belediye Başkanı Hidayet Demirhan’la Çeltikçi Beldesi ve köylerini ziyaret etti.

AK Parti Ankara Milletvekili ve İSİPAB Türk Grubu Başkanı Prof. Dr. Emrullah İşler, Ankara İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Adem Ceylan, Alt Yapı Daire Başkanı Salih Tekeli, Çeltikçi Belediye Başkanı Hidayet Demirhan’la Çeltikçi Beldesi ve köylerini ziyaret etti.

Ankara İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Adem Ceylan tarafından organize edilen ziyaret programında Alpagut, Başağaç, Güneysaray, Kurumcu, Aşağıhüyük, Kınık, Gümele(Çamlıdere), Bayındır, Kızık, Yakakaya ve Kuşçuören Köyleri ziyaret edildi.

İşler İl Özel İdaresi tarafından daha önce tamamlanan kanalizasyon, içme suyu çalışmaları ile devam etmekte olan yol çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Ziyaret sırasında milletvekillerini çok sıcak bir şekilde karşılayan bölge halkı ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek "köylerimizin ihtiyaçları ile yakından ilgilenerek unutulmadığımızı bize bir kere daha gösteren ve taleplerimizi takip eden sayın vekilimize çok teşekkür ediyor, Cenab-ı Hak tan yar ve yardımcısı olmasını diliyoruz” dediler.

Köylere hizmet götüren İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Adem Ceylan ve Alt Yapı Daire Başkanı Salih Tekeli’ye bölge halkı önünde teşekkür eden İşler “başta Özel İdare Genel Sekreterimiz Adem Bey olmak üzere, daire başkanımız Salih Beye ve hizmetlerde emeği geçen herkese huzurunuzda çok teşekkür ediyorum, sağ olsunlar bölgemizin sorunları ve ihtiyaçları söz konusu olduğunda her zaman yanımızdalar. Tamamlanan işler ve devam eden yol çalışmaları da bunun en büyük göstergesidir. Bu vesile ile hizmetin en güzelini hak eden hemşehrilerimize hizmete devam edeceğimizi ifade etmek istiyorum” dedi.

İşler TBMM’nin yasama faaliyetlerine 1 Ekim 2012 tarihine kadar ara vermesini fırsat bilerek seçim bölgesi ziyaretlerine devam ettiğini söyledi. “Hemşehrilerimiz tarafından bana iletilen talep ve istekler tarafımdan düzenli olarak takip edilmektedir. Bilindiği gibi daha önce 19 Kasım 2011 tarihinde yine il Özel idare Genel Sekreterimizle Eğerli Köyleri ve çevresini ziyaret etmiştik. Bu ziyaretler vasıtasıyla hem hemşehrilerimizle bir araya geliyor, hem de götürülen hizmetleri yerinde görme fırsatı yakalıyorum.” diyerek bu ziyaretlerin devam edeceğini vurguladı

Etiketler : Bölge - milletvekili - ziyaretlere - devam - ediyor -
YORUMLAR
 • özgür e   26-07-2012 11:33

  kızılcahamamın 105 köyü var hepsinin muhtarı çokta başarılı değil ama hizmet bi şekilde geliyor. kızılcahamamlı sahip çıkmış ve oylarıyla sayın milletvekilini meclise göndermiş.iş yanına iki üç kişi alıp köyleri bir gün gezip iş bitti demekle olmaz tammamı. ayrıca yakakaya köyünden 44 oyun tamamı akp ve emrullah beye blok olark çıktı destek böyle olur eğerki bilmiyorsan bil kardeşim.

 • Erkek Ülkücüden    25-07-2012 16:08

  kOLOMBO (!) (ÜKÜCÜYE YAKIŞAN BİR AD) doğru yazmiş, Ürkek Erkek gibi Eceviti Başbakan yapatılar, Rahşanın kanlı katiller lafını Ürkek Erkek gibi yuttarak yalakalığın en hasını yaptılar, 30 banka soyulurken imamlara polislik yasaklanırkan somuncuoğlu C.Başkanı olmasın diym maşaya tekmelettirilirken, Ahmet Necdet C.Başkanı yapılırken yavuz yunus gibi ortadan kayıp olan ÜRKEK ERKEKLER,Uşakmı Beymi olduğunuzu Ecevit + Bahçeli + Yılmaz ortaklığınızda gördük. Kılombo yaşını bilmiyorum ama istersen gerçekleri büyüklerine sor da ondan sonra yaz....

 • kolonbo   21-07-2012 21:56

  biz ülkücüyüz ne ürkek nedekimsenin yalakalıgını yapmayız bizler yeri geldiginde yavuz yeri geldigindede yunus oluruz ama şu gercekkibizler neyalaka nede onun bunun uşagı olmayız bizler türk milliyetcigiz sizler gibi amerikan uşagı degiliz

 • özgür   21-07-2012 14:54

  kardeşim ben de yakakayalıyım bizim köyümüze hizmet gelmedi ise hizmeti almayayı başaramayan köy muhtarı tarafından.Biz birbirimze sahip çıkmak zorundayız. Kızılcahamalılar olarak birbirimize sahip çıkmalıyız bu hastalıktan kurtulmalıyız artık.

 • çakma vatandaşa    20-07-2012 09:12

  Aslan gibi iki tane milletvekilimizin olmasından k.hamamlı olarak ben şahsen gurur duyuyorum. Gayet tabi yeri gelince kendilerini eleştireceğiz ama kendini vatandaş olarak tanıtan sanki başkalarının da sözcüsüymüş gibi yazı yazan kişiyi şiddetle kınıyorum, ayıplıyorum. AKP ye ne oy verdim, ne de veririm. Bu çirkin saldırıyı ancak ihtiras sahipleri yapar. Çakma vatandaşlara da bir K.Hamamlı olarak LAN OGLUM BAK GİT diyorum

 • Erkek Ülkücüden    19-07-2012 23:39

  Biz kimin sıkıp kimin sıkmadığını çok iyi biliriz. Akp iktidarına kadar sıvasın ötesine geçemeyenler *chp *mhp* bugün AKP sayesinde geçe biliyorlar ama, yinede akpye o ürkek erkekliklerini göstermeye çalışıyorlar. Her seferinde de karşılığını alıp oturuyorlar ama hala kendilerini ülkücü sanıyorlar

 • ahmet   19-07-2012 20:37

  Olaya Yalakalık Diyen Vatandas Sende Zeka Bozuklugumu Var.. Ankara Milletvekilinin Doğuda Ne işi var..

 • sağ dyu   19-07-2012 20:00

  sayın arkadaşım sayın milet vekili memleketini ziyaret etmi onlarla sohbet etmiş suçmuy bence seni yazdığın saçmalık görüşün ne olusa olsun resmen saçmalıyosun illa yabancmı olacak ankda biz k.hammalı ikimille vekili temsil ediyor illa haluk ipekmi veya diğe bölgemizde seçilen ankarlı olmayıp bizm bölgeden seçilen milletvekillri olacak hangi partide olusa olsu k.hamamlı olsun çAMLIDERİLİ OLSU VEYA BÖLGEMİDE OLSUN YETRKİANKARANIN ÖZ ÇOCUĞU OLSUN.

 • yakakayalı   19-07-2012 12:32

  Doğunun köylerinde bile yol, su, elektrik, problemi kalmadığı halde yakakaya köyünde yani sayın milletvekilinin köyünün karşısında su problemi hala çözülmüş değil.Hafta sonunda ankaradan kalkıp köye geliyoruz sularımız akmıyor,neden çünkü muhtarımız çıkıp hakkını aramayı bilmiyor,milletvekilleri öylesine geziyor,bi il genel meclisi üyesi var düşman başına oda bulaktan başka köye hizmet gitmesin diyormuş. Kuşcuören köyünden daha fazla oy çıktı emrullah beye yakakayadan bu arada .......????

 • vatandaş   19-07-2012 12:13

  yalakalıktan başka bişey değil sıkıyorsa doğudaki vatandaşlarını ziyaret etsenizya

 • vatandaş   19-07-2012 00:31

  doğalgaz konusundada bi açıklama yapın artık kardeşim.sizinle ilgili ne zaman bi haber çıksa ve sizi görsem aklıma ilk gelen bu.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın