Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Biz Bize Yeteriz Türkiyem Kampanyasına Nisan Maaşlarını Yolladıları
  • Facebook da Paylaş
Biz Bize Yeteriz Türkiyem Kampanyasına Nisan Maaşlarını Yolladıları
  • 16-04-2020
  • 0 yorum
  • 5660 okunma
Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ve Belediye Başkanı Süleyman Acar Nisan Ayı Maaşlarını ’Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ Kampanyasına Bağışladılar.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Korona Virüs (Covid-19) salgınına tedbiren başlattığı, ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmak amacıyla düzenlenen Milli Dayanışma Kampanyası: ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’e nisan ayı maaşını bağışlayan İlçe Kaymakamı Can Aksoy, “Korona virüs salgını nedeniyle zor bir dönemden geçiyoruz. Bu süreçte milletçe birlik, beraberlik ve dayanışmamızı göstermek için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan ’Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ kampanyasına ben de bir maaşımla katılıyorum. İnşallah bu süreci de güzel bir dayanışma örneği göstererek en az kayıpla atlatacağımıza inanıyorum” dedi.

“Milli ve manevi kenetlenmeyle birbirimize sarılmamız gereken bir dönemdeyiz.” diyen Belediye Başkanı Süleyman Acar, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ kampanyasına nisan ayı maaşını bağışlarken şunları söyledi: “Bu çağrı vesilesiyle bizim milli ruhumuzu, şuurumuzu, üç aylardaki manevi görevlerimizi tam ifa etme zamanı. Cumhurbaşkanımızın başlattığı ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ kampanyasına; ‘milli şahlanış seferberlik ruhudur’ inancıyla Nisan ayı maaşımı bağışlayarak iştirak ediyorum. Vatandaşlarımızın da imkanları nispetinde katılacağını biliyor, saygıyla selamlıyorum”.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın