Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Beyhan Sarı Kızılcahamam Hak ettiği yere gelmeli
 • Facebook da Paylaş
Beyhan Sarı Kızılcahamam Hak ettiği yere gelmeli
 • 22-11-2013
 • 9 yorum
 • 5770 okunma
Ak Parti Kızılcahamam Belediye Başkan A.Adayı Beyhan Sarı yanındaki heyetle birlikte Huzurevini ziyaret etti.

Ak Parti Kızılcahamam Belediye Başkan A.Adayı Beyhan Sarı yanındaki heyetle birlikte Huzurevini ziyaret etti.

Ak Parti Kızılcahamam Belediye Başkan A.Adayi ve Kızılcahamamlılar derneği genel başkanı Beyhan Sarı ile birlikte Kızılcahamamlılar derneği başkan vekili Cengiz Cebeci,Genel sekreter Seyhan Akbulut, kadın kolları başkanı Yurdagül Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri ,gençlik kolları başkanı Erkan Nezir,Genel sayman Ramazan Aygun, Ak Parti Belediye başkan A.Adayı Beyhan Sarı’nın yakın akrabaları ile huzurevinde ziyarette bulundu. Sarı gönül aldı, dua aldı,duygulandı.

Huzur evi ziyaretinin ardından Kızılcahamam haberide ziyare eden Beyhan Sarı  sitemize yaptığı açıklamada şunları söyledi. "Ak Parti Kızılcahamam Belediye Başkan Aday Adayı Beyhan Sarı, dobra dobra konuştu yatmaya değil, hizmetkâr olmaya adayım

HİÇ KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN
Ak Parti Kızılcahamam Belediye Başkan Aday Adayı Beyhan Sarı , Kızılcahamamhaber yaptıgı acıklamada  projeleri ve hedefleri hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kızılcahamam’ı marka kent haline getireceklerini belirten Sarı“İnşallah AK Parti'den Kızılcahamam Belediye Başkanlığı için aday olarak gösterilirsem olusturacagimiz ekiple birlikte Kızılcahamam’ı marka kent yapmak ve  en iyi yerlere taşımak için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışacağız bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.Sarı sözlerini şöyle sürdürdü;

KIZILCAHAMAM’I MARKA KENT YAPACAĞIZ
Kızılcahamam’ın  artık Türkiye’de hak ettiği yere gelmesi gerektiğini düşünüyorum. Gençlerimizin geleceği için Kızılcahamam’da  önemli işlerin yapılması gerekiyor. Bu yüzden Memleketim olan Kızılcahamam’a belediye başkanı olarak hizmet vermek istiyorum. Kızılcahamam "Artık Hak Ettiği Yere Gelmeli" Sayın başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın  gösterdiği hedefle Türkiye’nin 2023 vizyonunu esas alarak, Kızılcahamam’ı örnek marka kent haline getirmek olduğunu söyledi. Siyasete genç yaşta atıldığını hatırlatan Sarı, “Tek amacım, bu güzel ilçeme hizmet etmek”

 HİZMETKÂR OLMAYA ADAYIM
AK Parti’nin Kızılcahamam’a ihtiyacı var, Kızılcahamamında AK parti’ye ihtiyacı var.” diyen Sarı, Kızılcahamam’a yıllardır onurla hizmet ettiğine dikkat çekerken “Ben Kızılcahamam’a  yatmaya değil, hizmetkar olmaya adayım”
Kızılcahamam’ın sorunlarını yakından biliyorum. Bunlara çözüm üretecek yeterli bilgi ve birikimin yanı sıra, belediyecilik tecrübemizde var. Kızılcahamam, Ak Belediyeciliğe susadı. Allah'ın izniyle Kızılcahamam’ı Ak belediyecilikte yeniden tanıştırıp, Başbakanımıza hediye edeceğiz. dedi.

Etiketler : Beyhan - Sarı - Kızılcahamam - Hak - ettiği - yere - gelmeli -
YORUMLAR
 • vatandaş   28-11-2013 11:32

  sayın hemşerilerim son zamanda huzurevi yerel seçimler nedeniyle çok aşırı ilgi ve alakaya maruz kaldı bu kötü bir durum değil gerçekten çok güzel bir durum.kötü olan bu ilgi ve alakanın sadece seçim dönemlerinde aşırı artması yaşlılarımıza ilgi ve alakayı her zaman göstermeliyiz seçimde aday adayı olupta türbünlere mesaj verir gibi onların ziyaretine gitmek doğru olmasada güzel birşey yaşlılarımıza devamlı sahip çıkalım onları sık sık ziyaret edelim hayır duvalarını alalım.

 • kaan   23-11-2013 02:43

  beyhan sarı sadece show yapıyo bana göre hiç bi ciddiyet göremiyorum AK parti başkanlığına tek yakışacak adam adam gibi adam YILMAZ ÖZBEK.. gerisi yalan...

 • İprahim hoca   23-11-2013 01:44

  Ben yıllarımı cematime ve siz hemşerilerime adadım,bir gercek varki oda Belediye başkanımız ve adayımız kesinlikle Beyhan Sarı olmalı,yapısı,teçrübesi.tavrı,saygınlıgı ve dürüstlügü tartışma götürmeyecek kadar bilinip tanılan bir degerimiz

 • Kürşat Demir   22-11-2013 22:29

  Beyhan Başkanı tanıyoruz, gerek sivil toplum kuruluşları ile olan ilişkileri gerek kendisinin de çeşitli toplum kuruluş aşamalarında kurucu üyeliği ve aktif yöneticiliklerinden, gerekse kamu kuruluşlarındaki başarılı çalışmalarından ve samimi, candan, dürüst,atak ve çalışkan kişiliğinden tanıyoruz. Kızılcahamam Belediye Başkanı olmasını canı gönülden destekliyorum. Kızılcahamam'ın çehresinin değişeceğine inanıyorum. Allah yardımcısı olsun.

 • Ahmet Akay   22-11-2013 21:20

  Beyhan başkanım sen şu aday adaylıgı calışman ve kampanyanla bile gönüllere taht kuruyosun bilesin.

 • ünal beşparmak   22-11-2013 20:49

  Muhittin Güney'in Seçim Koordinasyon Merkez Başkanı olacak kişi Beyhan Sarıdır.

 • kızılcahamamlı Geçler   22-11-2013 11:50

  İlçemizde geçler olarak aldıgımız izlenim Coşkun beyden secim Beyhan SARI ile cok rahat alınır,bizde bu fikre katılmaya başladık.

 • Ankar_ALI   22-11-2013 08:55

  Sayın editör; "Beyhan Sarı Kızılcahamam Hak ettiği yere gelmeli" başlığı ile anlatmak istediğiniz nedir? Ölçünüz nedir? Sanırım tarafınız belli her halde? Bir vatandaş gözüyle sanırım yanlış olduğu kanaatindeyim. SADECE Seçim zamanı KIZILCAHAMAM'ı hatırlayanların yanında olunmalı mıdır sizce?

 • FEDERAL   22-11-2013 04:31

  4 yıldır senn sitedede huzur evini göremedk gerçi elektiriği kesilse coskun başkandan bilir haber yapardın ya nese iyi çalışmlar

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın