Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ben Bilmem Velim Bilir Sonuçlar Açıklandı
  • Facebook da Paylaş
Ben Bilmem Velim Bilir Sonuçlar Açıklandı
  • 16-01-2015
  • 1 yorum
  • 5714 okunma
Ben bilmem velim bilir yarışmasının sonuçları açıklandı

Kızılcahamam Lisesi tarafından projelendirilen ve Kızılcahamam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçemiz okullarında düzenlenen  “Ben Bilmezsem Velim Bilir” kitap okuma yarışması sonuçları açıklandı. Kızılcahamam’da eğitim veren ilkokul, Ortaokul ve Liselerde okuyan toplan 150 öğrenci velileri ile birlikte ben bilmem velim bilir yarışmasına katıldı.

Geçen hafta Kızılcahamam Lisesinde yapılan yarışmanın sonuçları bugün açıklandı.  Yarışma sonucunda ilk üçe giren veli öğrenci ekibine ödüllendirme yapılmanın yanı sıra 4. olan öğrenci-veli ekiplerine de mansiyon ödülü verilecek. Ödüller Kızılcahamam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün 21.01.2015 tarihinde düzenleyeceği törenle verilecek. İlçe milli eğitim müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada “yarışmada derece yapan ve yarışmaya katım gösteren tüm öğrenci ve velilerimizi tebrik eder, çalışmada emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkürü borç biliriz” denildi.

ÖDÜLLER:1. Olan ekiplere 1 yarım altın

 2. Olan ekiplere 1 çeyrek altın

 3. Olan ekiplere 1 gram altın

 4. Olan ekiplere mansiyon ödülü

 

 

Etiketler : Ben - Bilmem - Velim - Bilir - Sonuçlar - Açıklandı -
YORUMLAR
  • SELMA   17-01-2015 18:00

    Emek veren bütün çocukları ve aileleri kutluyorum Gültencim Şerife hocam başabaş gitmişsiniz sıfır hata gerçeketen Muhammed ve İpekte öyle kıskanmadım desem yalan olur :))maşallah..

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın