Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Belinay Fotoğrafcılık ve Organizasyon hizmete girdi
 • Facebook da Paylaş
Belinay Fotoğrafcılık ve Organizasyon hizmete girdi
 • 14-02-2016
 • 8 yorum
 • 5882 okunma
Belinay fotoğrafcılık ve organizasyon bugün yapılan törenle hizmete açıldı

Belinay Fotoğrafçılık ve Organizasyon, Kızılcahamam'ın Sesi Gazetesi sahibi Osman Karaslan tarafından gerçekleştirilen açılış töreni Kızılcahamam Cumhuriyet Meydanın'da yapıldı. Açılışa Bölge Milletvekili Prof Dr. Emrullah İşler ve Eşi Ayşenur İşler, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanı Muhittin Güney ve Eşi Ayşe Güney , Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyelerimiz, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Şehitlerimizin manevi huzurunda bir dakikalık saygı duruşunda bulunularak istiklal marşının okunmasıyla başlayan programda Aşağı Merkez Cami Müezzini Mehmet Metin tarafından Kur'an-ı Kerim Tilaveti okundu. Programın açılış konuşmasını yapan Osman Karaslan açılışa katılan ve katkıda bulunan herkese teşekkür ederken duygularını paylaştı.

 

Açılışta konuşan Belediye Başkanı Muhittin Güney; Belinay Fotoğrafçılık ve Organizasyon, Kızılcahamam'ın Sesi Gazetesi sahibi Osman Karaslan kardeşimi böyle bir firma kurarak Kızılcahamam'a katkı sağladığı için kutluyorum.  Belediyemiz organizasyonlarını bile bu kadar gösterişli yapamıyorduk, Osman kardeşim çıtayı yükseltmiş oldu. İlçemizin birde Kızılcahamam'ın Sesi Gazetesi olmuş oldu.Darısı Televizyon olur inşallah. Buradan Sayın Bakanımızın da desteğini isteyerek İlçemize birde Televizyon kurarız dedi.Protokol konuşmalarında İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız ve Bölge Milletvekili Prof Dr. Emrullah İşler de yeni açılan Belinay Fotoğrafçılık ve Organizasyon, Kızılcahamam'ın Sesi Gazetesi Kızılcahamam'a hayırlı olması temennilerini ilettiler.

Konuşmaların ardından sahneye davet edilen protokol tarafından önce İlçe Müftüsü Sinan Kazancı'nın açılış duası ile açılış kurdelesi kesildi. Katılımcılar tarafından yeni işyeri binası gezilerek program Mehmet Dönmez, Kızılcahamamlı Ahmet ve Çubuklu Cem konseriyle devam etti.

kızılcahamamhaber001

kızılcahamamhaber002

kızılcahamamhaber003

kızılcahamamhaber004

kızılcahamamhaber005

kızılcahamamhaber006

kızılcahamamhaber008

kızılcahamamhaber009

kızılcahamamhaber012

kızılcahamamhaber014

kızılcahamamhaber015

kızılcahamamhaber013

kızılcahamamhaber018

kızılcahamamhaber022

kızılcahamamhaber016

kızılcahamamhaber020

kızılcahamamhaber011

YORUMLAR
 • Veysel BAYRAM   16-02-2016 23:12

  Osman Karaaslan kardeşimi öncelikle medeni ve ticari cesaretinden dolayı tebrik eder Kızılcahamam’ım sesi Gazetesi yanıta “Kızılcahamam’ın Sesi TV” yayınında iyi bir hizmet olacağı, ticarette merdiven basamaklarını tek tek çıkanların başarısına nail olması dileği ile, Allah (c.c) Yolunu Bahtını açık etsin, Yar ve Yardımcın olsun. Her yerel seçimde MHP adayına hizmet için 1 aylığına taşımalı sistem ile açılan yerel gazetelere alternatif olan kuruluşların “Emrullah hocamın ücret tavsiyesi dikkate alınarak” desteklenmesi dilek ve temennisi ile

  0

  0

  • ysa   19-02-2016 08:32

   veysel bey kral çıplak siz daha neyin peşindesiniz

   0

   0

 • Muhterem Yılmaz   16-02-2016 09:21

  Açılışınız hayırlı olsun. Anlamadığım tek şey bu yoğurdun bolluğu nereden geliyor acaba.

 • hakikat   16-02-2016 01:45

  neyin nesi niye nasıl açıldı... anlaşılması zor durumlar... gerçekten yorumculara katılmamak elde değil.. ülke bi girdabın içinde... her gün artık büyük bir olaya uyanacağız derken şirin ilçemin büyük adamları emin olun anlamsız olmuş böyle garip bir açılış....işin esası neyin açıldığınıda anlamadımm hala.. yerel bir gazete için bu masraf kurtarırmı ya.... ne satcak da ne kazancak bu adam..

 • vatandaş   15-02-2016 21:27

  sanki fabrika açılışı yapılmış jeotermal otobüs ve su zamlarını unutturmayacağız

 • Hüseyin SARI (Yağcıhüseyin Dernek Başkanı)   15-02-2016 11:14

  Hayırlı uğurlu olsun.

 • ysa   15-02-2016 09:05

  ortalık şehit kaynıyor siz konser yapıyorsunuz hiçmi vicdanınız sızlamadı ocağına ateş düşmüş anneler babalar sizi görse ne derdi bilemem artık bırakın bu işleri bizim çocuklarımız burda rahat rahat geziyor ama bizim çocuklarımız için kendi çocuklarını yetim bırakan yiğitlere saygınız olsun biraz

 • muharrem   14-02-2016 22:03

  Bu kadar fazla masraf yapmaya ne gerek vardı buraya harcanan parayı keşke türkmenlere gönderseydiniz.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın