Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Belediye Meclisini Gençleştirecek Bir Aday Onur Özcan
  • Facebook da Paylaş
Belediye Meclisini Gençleştirecek Bir Aday Onur Özcan
  • 30-12-2018
  • 1 yorum
  • 2402 okunma
Bilgi birikim ve tecrübesiyle Belediye Meclisini gençleştirecek AK Parti Kızılcahamam Belediye Meclis Üyeliği Aday Adayı ONUR ÖZCAN
2005 yılından bu güne AK Parti’nin çeşitli kademelerinde görev almış ayrıca AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolların’da da MKYK üyeliğide yapmış olan ONUR ÖZCAN ilçemiz Belediye meclis üyeliğine aday adayı olmuştur. 
 
29 yaşında Genç işadamı 2 üniversite mezunu yüksek lisans yapmış eğitimli ve tecrübeli bir aday adayı.
 
1978 yılında AKSAK köyünden göçen Dedeleri Milli Nizam Ankara kurucusu Çukurca köyünden Kore Gazisi Şıh Ali ve Adalet Partisi Kızılcahamam kurucusu Çukurören köyünden Muhittin Çavuş. Memleket sevdalısı has Kızılcahamamlı bir genç.
 
Siyasi, bürokratik ve ticari tecrübesiyle genç yaşta muhteşem başarılar elde etmiştir. Çeşitli ödüller almıştır. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığınıda yaptığı Enerji ve İnşaat şirketinde taşrada bulunan köylerin enerji ve su ihtiyacını gidermeye yönelik bir çok projeyi başarıyla tamamlamıştır. Kırıkkale, Kırşehir, Yozgat, Çankırı, Çorum ve Ankara’da bulunan bir çok içme suyu hatları ve güneş enerjisi üzerine proje yapmıştır. Ayrıca bir çok avrupa birliği projelerinide başarıyla tamamlamıştır. 
 
Genç Belediye meclis üyesi aday adayı ONUR ÖZCAN; “Siyaseti milletvekili adaylarımızla gençleştirdik sıra belediye başkanları ve belediye meclis üyeleriyle ilçemiz siyasetini gençleştirip şehire değil köylere dönen, tarımla ilgilenen hayvancılıkla ilgilenen gençlerin adayıyım. Belediye başkanı gibi çalışıp ilçeme ve ülkeme faydalı milli bir gencim” diyerek.
Ülkesini ve milletini seven biri olduğunu her fırsatta söylemiştir. 
 
Ülke ekonomisinin güçlenmesi Kızılcahamam gibi tarım hayvancılık ve turizim potansiyelinin yüksek olduğu ilçelerin öneminin büyük olduğunu, ilçemize yapılan hizmetin aslında yansıması ülke ekonomisine katma değer sağlayacağını söyleyen Onur ÖZCAN. “Meclis üyeleri sadece o ilçenin yolundan suyundan asfaltından sorumlu değil. İlçenin refahından kalkınmasından ekonomisine turiziminden tanıtılmasına kadar etkili ve önemlidir. Her bir meclis üyesi belediye başkanı yardımcısıdır. Biz elele vererek ülkemizi ve ilçemizi en iyi yere taşıyacağız.” dedi.
 
Ayrıca; Belediyemizin çözülmeyen sorunu olmayacak. Siyasi ve bürokratik tecrübemle bir belediye başkanından daha çok hizmet edeceğim. Cumhurbaşkanım Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve halkımıza laik olacağım diyerek. Cumhurbaşkanına ve milletine bağlılığını söyledi.
 
Belediye Meclis Üyeliğine Aday Adayı Onur ÖZCAN’a başarılar dileriz.
YORUMLAR
  • hakkı yıldırım   30-12-2018 09:36

    Genç tertemiz bir genç, ilçemiz için gerçekten böyle bilgili birikilimli gençler bir şans. Allah yolunu bahtını kaderini açık etsin. Meclis üyeliği listesinde olursa oyum AK PARTİ'ye olmazsa boş atacağım...

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın