Ana Sayfa  /  Belediyeden Haber  /  Belediye Meclisi ilk toplantısını yaptı.
  • Facebook da Paylaş
Belediye Meclisi ilk toplantısını yaptı.
  • 08-04-2009
  • 2 yorum
  • 6139 okunma
Kızılcahamam Belediyesi ilk meclis toplantısını yaptı. Belediye başkanı Coşkun Ünal başkanlığında belediye meclis salonunda yapılan toplantı basın ve halka açık olarak yapıldı.

Kızılcahamam Belediyesi ilk meclis toplantısını yaptı. Belediye başkanı Coşkun Ünal başkanlığında belediye meclis salonunda yapılan toplantı basın ve halka açık olarak yapıldı.

Şeffaf belediyecilik anlayışı ile yola çıkan ve başkan olduktan sonra bu yolda ilk adımı atan Belediye Başkanı Coşkun Ünal görevde olduğu süre içerisinde her üç ayda bir belediye ile ilgili bilgileri basın ve halkla paylaşacaklarını ifade ederek başladığı bu ilk meclis toplantısına Ak Partili ve MHP li meclis üyeleri yanından vatandaşlarında izlemesi dikkat çekti.

 

Belediye Başkanı Coşkun Ünal başkanlığında yapılan bu ilk toplantıda Belediye İhtisas Komisyonları için seçimler yapıldı. Yapılan bu seçimlerde Bayındırlık ve İmar komisyonuna Nevzat Uyar, İlyas Yılmaz, Mehmet Aydın, Plan Bütçe Komisyonu Hasan Akkaya, Hasan Hüseyin Ersoy, Sefer Akyer, Kesin Hesap Komisyonu: Feridun Ünsal, Mehmet Ergun, M.Salih Uslucan, seçilirken Belediye Başkan Yardımcılığına Cevat YÜCE getirilirken Meclis Grup Başkan vekilliğine Nevzat Uyar, İlyas Yılmaz, Meclis Katipliğine Cevat Yüce, Mehmet Uslucan seçilirken Encümenliğe ise Mehmet Uslucan, İlyas Yılmaz seçildiler.

 

Eski Düğün Salonu konferans salonu oluyor.

 

Gündem dışı verilen önergeler ile Belediye Düğün Salonu üzerinde bulunan iki adet dairenin satışının yapılması, Mülkiyeti Belediyeye ait arsaların satışı dahil birçok konunun oy birliği ile kabul edildiği bu ilk meclis toplantısında arsa satışlarında taksit imkanının yükseltilmesi de benimsendi.

Belediye Başkanı Coşkun Ünal toplantı sonunda Meclis üyeleri ve basın mensuplarına Ankara Konakta öğle yemeği ikram etti.

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler : Belediye - Meclisi - ilk - toplantısını - yaptı. -
eta saat
eşya depolama
YORUMLAR
  • memleket insanı   19-04-2009 09:51

    kızılcahamam belediyesinde ak partiye çalışdı ak partilerle görüştü veya çalışmadı gibi sebeplerden dolayı işin ehlinden alınıp başka yerlere verilmesi sizce etikmi? şimdi sizin uyguladığınız bu yolu iktidar partisisin ilçe başkanı mhp çalışmış olan mhp seçim bürosunda nöbet tutan saygı değer öğretmenlerimiz saygıdeğer sağlık personellerimizin görev değişikliğine gitmesi veya tayininimi cıkarması gerekiyor....sizin siyaset anlayışınız bumu.....akparti ve mhp arasındaki fark bumu..?bu yapılan yanlışlar türkiyede birdaki dönemde mhp adaylarını zor durumda bırakacaktır. bu zihniyet farkı eminimki heryarda konuşulacaktır....yüreğini koymayan dışarımı konulacak.....?????

  • bayat   18-04-2009 23:44

    memleketimize hayırlı olur inşallah iyi liderler kişilerle değil olaylarla uğraşırlar beş yıl çabuk geçer en iyi himet insana yapılan hizmettir ne yazıkki ilk icraat memleket insanınana değil bir iki partizanın nefislerine yönelikdir.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA