Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Belediye Başkanı Süleyman ACAR açıkladı Ağustos ayında başlıyor
 • Facebook da Paylaş
Belediye Başkanı Süleyman ACAR açıkladı Ağustos ayında başlıyor
 • 23-07-2019
 • 3 yorum
 • 5161 okunma
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman ACAR ilçenin çehresini değiştirecek proje ile ilgili müjdeyi verdi.

Kıızlcahamam Belediye Başkanı Süleyman ACAR ilçenin çehresini değiştirecek proje ile ilgili müjdeyi verdi. İlçemiz Ankara Caddesi, Kazım Karabekir Caddesi, Cengiz Topel Caddesi, Soğuksu Caddesi ve Şehit Mehmet Erdem Caddesi üzerinde yapılacak olan Cephe İyileştirme ve Cephe Rehabilitasyon Kentsel Tasarım Projesi için Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’la görüşen Belediye Başkanı Acar Kızılcahamam Habere yaptığı açıklama ile müjdeyi verdi.

İlçemize yapılacak olan Cephe Rehabilitasyon Kentsel Tasarım Projesi kapsamında geçtiğimiz günlerde yer teslimi yapılmıştı. Yer teslimi sonrasında caddelerimizde ölçüm yapıldı. Yapılan ölçüm sonucunda; Çevre ve Şehircilik Bakanlığında yapılan toplantıya Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Bakan Yardımcıları, İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanı Süleyman Acar  ve belediye teknik ekibi katıldı.

Belediye Başkanı Süleyman ACAR Kızılcahamam Habere yaptığı açıklamada şunları söyledi. Göreve geldiğimiz günden buyana Kızılcahamama memleketimize elimizden gelen hizmeti yapmak için gayret gösteriyoruz.Bu manada, seçim beyannamemizde halkımıza söz verdiğimiz Turizm şehri Kızılcahamam'ın çehresini değiştirecek cephe giydirme projesine önümüzdeki ay başlıyoruz. Konu ile ilgili olarak hemşehrimiz çevre ve şehircilik bakanımız Murat KURUM ile yaptığımız görüşme sonrasında bakanımız talimatı verdi. Allah izin verirse Ağustos ayında başlıyoruz, 

Bu proje ile Kızılcahamam'ın çehresi değişecek 

YORUMLAR
 • Orhan   24-07-2019 19:57

  E hani zamanında Coşkun başkan aynı şeyleri yapınca makyaj diyodunuz:) ne günlere kaldık.

 • misafir   24-07-2019 09:34

  belediyenin arkasındaki mezbelelik olmuş mahalleye el at hiç yakışmıyor.

 • Cihangir Cantürk    24-07-2019 07:48

  Başkanımızdan yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederim, Allah muvaffak etsin inşallah.Cephe giydirmenin İlçemiz için güzel olacağına inanıyorum, Kızılcahamam daki mevcut ve yeni yapılacak diğer binalar için de örnek teşkil eder.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın