Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Belediye Başkanı Muhittin Güney ilk Nikahını Kıydı
  • Facebook da Paylaş
Belediye Başkanı Muhittin Güney ilk Nikahını Kıydı
  • 12-04-2014
  • 1 yorum
  • 5506 okunma
Yerel seçimlerde Kızılcahamam Belediye Başkanlığına seçilen Muhittin Güney, ilk nikah kıyma görevini Şahin çiftinin nikahını kıyarak gerçekleştirdi.

Yerel seçimlerde Kızılcahamam Belediye Başkanlığına seçilen Muhittin Güney, ilk nikah kıyma görevini Şahin çiftinin nikahını kıyarak gerçekleştirdi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Emine Aytaş ve Ali Şahin çiftinin çifti nin nikahını kıydı. Şahin çiftine  ömür boyu sağlık, mutluluk ve beraberlik dileyen Güney, gençlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Nikah merasiminin yeni evlenen gençler kadar kendisi için de büyük heyecan ve deneyim olduğunu ifade eden Güney, şöyle konuştu:

"Sizler, aileleriniz büyük bir sevinç ve mutluluk içinde bir ilk yaşadınız ve çok heyecanlandınız. Ben de aynı sizler gibiyim. Benim için de ayrı bir heyecan ve mutluluk. Allah hayırlı mübarek etsin, aileniz için sizler için her şey güzel olsun. Rabbim sizlere bir ömür boyu mutluluğun yanında, vatana, millete, ailesine, kendisine faydalı hizmetler verecek evlatlar nasip” dedi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney nikah kıydığı çiftlere Kuran-ı Kerim, İslam İlmihali, Türk Bayrağı ve iki adet çam fidanı hediye etti.

YORUMLAR
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın