Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Belediye Başkan Adayı Süleyman ACAR teşekkür
  • Facebook da Paylaş
Belediye Başkan Adayı Süleyman ACAR teşekkür
  • 24-03-2019
  • 1 yorum
  • 2373 okunma
Önceki gün yapılan büyük Ankara mitingine Kızılcahamam'dan büyük katılım Belediye Başkan adayı ACAR teşekkür etti.

31 Mart 2019 yerel seçimleri öncesi Siyasi partiler seçim çalışmalarını bütün hızıyla devam ettiriyor. Cumhur İttifakı Cumartesi günü "Büyük Ankara Mitingini" hipodromda yarım milyon insanın katılımı ile gerçekleştirdi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile gerçekleşen mitinge Kızılcahamam'dan binin üzerinde katılım sağlandı.

Ak Parti Kızılcahamam Belediye Başkan Adayı Süleyman ACAR miting sonrası bir açıklama yaparak Kızılcahamamlılara teşekkür etti.ACAR açıklamasında şunları söyledi. Yaklaşan yerel seçimler öncesi gerçekleşen Büyük Ankara mitingi davetimize hemşerilerimiz ve köylülerimizin göstermiş olduğu yoğun katılım ve coşkun bizleri mutlu etti, ilçemizdeki bütün otobüs ve dolmuşları hareket ettirdiğimiz halde sizlerin heyecanına yetişemedik..Bugün bir kez daha gördük ki;Ankara ve Kızılcahamam Kararını vermiştir .Hemşerilerimize göstermiş oldukları ilgi için teşekkür ediyorum.

Etiketler : Belediye - Başkan - Adayı - Süleyman - ACAR - teşekkür - -
eta saat
eşya depolama
YORUMLAR
  • has ankaralı   24-03-2019 17:41

    mitigde kaçkişi var gördük gerçeklerden kaçmayın akkoyun karakoyun haftaya beli olacak ankara ve ankaralı hakettini bulacak

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA