Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  BBP Genel Başkanı Mustafa DESTİCİ Kızılcahamam'da
  • Facebook da Paylaş
BBP Genel Başkanı Mustafa DESTİCİ Kızılcahamam'da
  • 09-12-2017
  • 0 yorum
  • 1731 okunma
Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa DESTİCİ BBP Kızılcahamam İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Hafta sonunu Çam otelde gerçekleştirilen MKYK İstişare toplantısı için Kızılcahamam'a gelen Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa DESTİCİ akşam saatlerinde Büyük Birlik Partisi Kızılcahamam ilçe teşkilatını ziyaret etti.

BBP Genel Başkanı Mustafa DESTİCİ’yi parti binası önünde karşılayan ilçe Başkanı Ergün KELEŞ, ve partililer karşıladı.Partililer ile sohbet eden BBP Genel Başkanı DESTİCİ yoğun bir gündem olduğunu, en  önemlisi ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanımasının ardından Filistin ve Gazze'de başlayan direnişe  destek verdiklerini belirterek, "Bu direnişi alkışlıyor, sonuna kadar da destekliyor ve yanlarında olduklarımızı söylüyoruz""Bu olay bardağı taşıran son damla olmuştur. Biz bu kararı şiddetle lanetliyor ve kınıyoruz. Kudüs'ün ortasına bir bomba bırakılmıştır. Fitne ateşi yakılmıştır. Ateşe benzin dökülmüştür. Eğer dönüş olmazsa önümüzdeki günlerde dinler savaşının da başlangıç fitilini yakmıştır. Başta ülkemiz olmak üzere bütün İslam dünyasının tepkisi olmuştur. Çarşamba günü İstanbul da yapılacak olan İslam İşbirliği Teşkilatı'nda cesur kararların alındığı bir sonuç bildirgesiyle taçlandırılmalıdır ki, Trump da ne kadar büyük bir yanlış içerisinde olduğunu ve İsrail de sevincinin kısa süreceğini eğer bu hadsiz ve pervasızca tutumuna devam ederse bırakın Kudüs'ü İsrail'e başkent yapmayı, o coğrafya da İsrail diye bir devletin olamayacağını da aklına koyması gerekir. Aklı varsa bunu böyle yapması gerekir. 

İsrail'in dört bir tarafı Müslümanlar ve İslam ülkeleri ile çevrilidir. Bugün böyle olabilir. Ama bugünün yarını vardır. Filistin ve Gazze'de yapılan eylemleri sonuna kadar destekliyoruz. İsrail kafasının arayıp da bulamadığı eylemlere siyonistler sert bir şekilde karşılık verdi. Bir kardeşimiz şehit oldu. Yaralılarımız var. Şehidimize Allah'tan rahmet yaralılarımıza Rabbim'den acil şifalar diliyorum. Bu direnişi alkışlıyor ve sonuna kadar da destekliyor ve yanlarında olduklarımızı söylüyoruz" dedi.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın