Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Başköyde yangın üçüncüsünde tamamen yandı
  • Facebook da Paylaş
Başköyde yangın üçüncüsünde tamamen yandı
  • 11-10-2015
  • 0 yorum
  • 5763 okunma
Eğerli Başköy Mahallesi'nde dün gece komşusuna oturmaya giden Rahmi Parmaksız'a ait ve daha önce 2 kez kısmen yanan 2 katlı ahşap bir ev, üçüncü kez çıkan yangında tamamen yandı.

Kızılcahamam Eğerli Başköy Mahallesi'nde dün gece komşusuna oturmaya giden Rahmi Parmaksız'a ait ve daha önce 2 kez kısmen yanan 2 katlı ahşap bir ev, üçüncü kez çıkan yangında tamamen yandı.

 

Eğerli Başköy'de Rahmi Parmaksız'a ait 2 katlı ahşap evde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Komşusuna oturmaya gittiği belirtilen Parmaksız'a ait evdeki yangını, yoldan geçen bir vatandaş görerek köylülere haber verdi. Kısa sürede büyüyen yangına köylüler yangın vanalarını kullanarak müdahalede bulundu. Aynı evde bu sene iki kez daha yangın çıktığını belirten köy sakinleri, o yangınlarda ufak çaplı zarar ile evin kurtarıldığını dile getirdiler.

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri ve köylülerin müdahalesi sonucu söndürülen yangında ev tamamen yanarken, can kaybı olmadı. Yangının çıkış sebebi ile ilgili jandarma soruşturma başlattı.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın