Ana Sayfa  /    /  Başkentte elektirk kesintisi
  • Facebook da Paylaş
Başkentte elektirk kesintisi
  • 09-02-2007
  • 0 yorum
  • 5383 okunma
Trafolarda bakım, onarım ve montaj çalışmaları nedeniyle 11-14 Şubat arasında Ankara'nın bazı yerlerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, 11 Şubat Pazar günü 09.00-13.00 saatleri arasında, Yenimahalle ve Keçiören ilçelerine bağlı Anavatan Caddesi, Yurtseven, Alagöz, Karasakız sokaklar ve civarları elektrik alamayacak. Altındağ ve Mamak ilçelerine bağlı Altınpark Mahallesi, Mahmut Şevket Paşa Caddesi, Dilek, Şan, Ecebey, Tuğrul Bey, Kaman sokaklar ve civarlarına ise 12 Şubat Pazartesi günü 09.00-16.00 saatleri arasında elektrik verilemeyecek.

Gölbaşı İlçesine bağlı Tulumtaş Mahallesi, Beşbinevler, Bahçeşehir, Saraybosna, Seçkent, Kargen, Parlement, Karme Kooperatifleri, Bor Beton, Komkent, Yoncagül, Ali İlkbahar, Elitler, Ramazan Ermiş ile Şehitali Mahallesi, Pet Konut, Bilgisayarcılar, Metro Mühendisler, Sekizler, Mesa Konut, Pet Doğa Kooperatifleri ve Çelikler Mahallesinde de 13 Şubat Salı ve 14 Şubat Çarşamba günleri 09.00-17.00 saatleri arasında elektrik kesintisi olacak.

Etiketler : Başkentte - elektirk - kesintisi -
eta saat
eşya depolama
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

Instagram
ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın