Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Başkan ve encümenler almanyaya gitti
 • Facebook da Paylaş
Başkan ve encümenler almanyaya gitti
 • 12-03-2010
 • 6 yorum
 • 5348 okunma
Kızılcahamam Belediye Başkanı Coşkun Ünal ve meclis üyelerinden oluşan heyet 5 günlük bir ziyaret için Kardeş şehir
Kızılcahamam Belediye Başkanı Coşkun Ünal ve meclis üyelerinden oluşan heyet 5 günlük bir ziyaret için Kardeş şehir Weilbug’un geleneksel olarak kutladığı Noel Pazarı etkinliğine katılmak üzere bu şehre gitti.
Kızılcahamamhaberin edindiği bilgiye göre Belediye Başkanı Coşkun Ünal, Meclis üyeleri Mehmet Aydın, Hasan Akaya, Sefer Akyer ve Mehmet Uslucan dan oluşan kafile eşleri ile birlikte Almanya’nın Weilburg şehrine gitti.
Kızılcahamam ile Almanya’nın Weilburg şehri geçtiğimiz dönemde kardeş şehir oldular. Bu kardeşlik çerçevesinde şehirlerarasında devam eden ikili ilişkiler neticesinde birçok kez değişik etkinlikler ve ziyaretler gerçekleşti.
Weilburg’tan Kızılcahamam’a koşu düzenlendi, Kızılcahamam’da Weilburga ziyaretler gerçekleşti son olarak Kızılcahamam Belediyesi tarafından Weilbuga gezi düzenlendi ve şehre yöresel ürünlerin satışının yapıldığı bir işyeri açılışı yapıldı.
Kızılcahamam Belediye başkanı ve meclis üyelerinden oluşan heyet eşleri ile birlikte Weilburg Belediyesi tarafından yapılan davet üzerine Almanya’ya gitti. 5 gün olarak gerçekleşecek ziyaret süresince Belediye başkanlığına İlyas Yılmaz vekâlet edecek.
Etiketler : Başkan - ve - encümenler - almanyaya - gitti -
eta saat
eşya depolama
YORUMLAR
 • ELİF    07-12-2010 10:35

  EDİTÖR: BÜYÜK HARFLE yazılan yorumlar yayınlanmamaktadır. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz...

 • vatandaş ahmet    07-12-2010 02:52

  ''heyet 5 günlük bir ziyaret için Kardeş şehir Weilbug’un geleneksel olarak kutladığı Noel Pazarı etkinliğine katılmak üzere bu şehre gitti.'' güle güle gitsinler. lmanyanın weilburg kenti ile kardeş oldunuz da ne karınız oldu? açıkca ,dürüstce,bilen, nlayan biiirisi varsa bana bi cevap versin lütfen. olması gereken kardeşliklerde karşılıklı olarak menfaatler,söz konusu olur. bu işten bizim ya da kardeş belediyenin ne karı oldu. bunu bilen varsa bi yazsın bende anlayım bir. yaşlı ve gözlüklü bi encümenimizin devamlı gittiği,(başka encümen yokmuş gibi), her iki ayda bir belediye imkanları ile yurtdışı gezisi yapılan biyer olarak geçiyor hafızamda. ynlışım varsa düzeltin. noel lerini kutlamak için 5 günlük bir geziye 10 kişilik bir heyet gidiyor. peh peh , bu adar zengin bi ilçedeyiz. adamlar da çok fakir herade ki onlar bizim dini-milli günlerimizde hiç gelmiyorlar. düşünmek lazım.

 • kolonbo31   06-12-2010 19:05

  rıfkıcıgım adın gercekten buysa eger neyse konu bu degil sen yanlış düşünüyorsun arkadaşım bunu başaran başkan öbür işleride başarıl baglantı yapılıyort ama sen körsen ne yapıyım gözünü aç bak birde anla artık sen başka düşünceyle yazıyon ama yazık sana ezik duruma düşüyon

 • Has Ankaralı   06-12-2010 11:57

  Gezelim Görelim... Gezelim Tozalım... Diyardan Diyara... Sülalece gezin... Kabilece gezin...Bak sonumuz mezar... Kul hakkı da varsa... Vay anam vaayy...

 • yorgun   05-12-2010 17:53

  selamlar hosgeldiler weilburga ?

 • Rıfkı   05-12-2010 01:47

  Vay arkadaş! Ne Almanya'ymış gide, gele bitmedi. Tabi gidilsin ama, ne bileyim daha güzel işler için niye gidilmiyor başka yerlere?

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA