Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Başkan gelmeden Kızılcahamama hizmetler gelmeye başladı
 • Facebook da Paylaş
Başkan gelmeden Kızılcahamama hizmetler gelmeye başladı
 • 28-09-2018
 • 5 yorum
 • 5810 okunma
Ak Parti Kızılcahamam kampının başlamasına bir hafta kala ilçede yıllardır yapılmayan birçok hizmet yapıldı.

AK Parti'nin 27. Değerlendirme ve İstişare Kampı'nın Afyonkarahisar'dan Kızılcahamam'a alınmasının ardından ilçede hummalı bir çalışma başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan kongrenin ardından yenilenen A Takımı ve yeni kabinesi ile en geniş değerlendirme toplantısını gerçekleştirecek olması kampa ayrı bir önem kazandırırken ilçede yapılan hizmetlerden vatandaş oldukça memnun.

Kampın yapılacağı ELİZ Otel başta olmak üzere otele giden yol güzergahı, kargasekmez inişinden Ülkücü şehitler anıtına kadar olan kısımda orta refüj ve aydınlatma direkleri tamamen değişerek beton direkler kaldırılıp yerine daha estetik demir direkler dikildi. Otele kadar olan yol güzergahı ve şehir içerisinde bulunan ara sokaklar Büyükşehir belediyesi tarafından asfaltla kaplandı.

Elit otelin yıllardır atıl durumda beklettiği ve kaderine terk edilen Halı saha, Tenis Kortu, Basketbol sahası tamamen yenilendi,  çevre düzenlemesi yapıldı. Başkan Kızılcahamam'da kamp yaptığı zamanlarda gece haberisiz şehri dolaşırdı, yine dolaşırsa diye kötü durumda olan yaklaşık 5 km ara sokaktaki kilitli taşlar sökülerek asfalt atıldı. Ak Parti Kızılcahamam kampı hizmetle başlıyor, inşallah devamı gelir.

AK Parti kurulduktan sonra Meclis çalışmalarını değerlendirmek ve strateji belirlemek için 2014 yılına kadar Kızılcahamam'da kamplarını gerçekleştirmişti. Ancak 17/25 Aralık yargı darbesi ve kampta yapılan basına kapalı toplantıların kamuoyuna sızmasının ardından toplantıların adresi değişmişti ve son dört yıldır istişare kamplarını Afyonkarahisar'da yapmaya başlamıştı.

STRATEJİ KAMPINDA YEREL SEÇİM STRATEJİSİ BELİRLENECEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlık edeceği istişare toplantısında yerel seçimlerle ilgili izlenecek stratejinin de belirleneceği ve yapılan son anketler, anketlerde öne çıkan isimlerin değerlendirileceği öğrenildi. Kampta, döviz kurundaki hareketlilik ile alınan ve alınacak tedbirlerle ilgili de Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın sunum yapması da bekleniyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İran, ABD ve Almanya ziyaretleri sonrasında yapılacak kampta Türkiye-ABD ilişkileri, Suriye'nin geleceği gibi başlıklar da konuşulacak. Hem yurtiçi hem yurtdışında yürütülen terör operasyonları ile ilgili de bakanlar sunum yapacak.

YORUMLAR
 • samet   06-10-2018 13:18

  yalakalık diz boyu demiyosunuzda iş yapıldı diyorsunuz halkın iradesi ile makama gelmiş kişiye değil önce halka hizmet lazım bu kafa olduktan sonra biz anca birbirimize sallarız bir arpa yoluda yol almayız onun için avrupa bizden ikiyüzyıl önde gidiyor

 • Ruşen Ali   01-10-2018 13:49

  İşte bu habercilik. Tüm içtenliğimle tebrik ediyorum. Çoğu kişi göze alıp bunu yapamaz. Örnek olması dileği ile. Bu arada bu hizmetlerin normal şartlarda yapılması gerekmiyormuydu sayın Belediye?

 • Vatandaş   29-09-2018 08:22

  Allah razı olsun reisten.Keşke her sene gelir de Kızılcahamam sokakları hizmet görür.Ne yazık ki güzelim ilçemiz bir Beypazarı, Safranbolu, dibimizdeki Çamlıdere gibi olamadı.(Kent estetiği açısından söylüyorum.)Çarpık binalar, adamına göre alınan imar katlar, otoparkı olmayan binalar, yola sıfır ve komşu hakkı olmadan yapılan binalar, daha neler neler.Muhittin başkan iyi niyetli olduğundan kesinlikle şüphe yok ama Atakımı iyi değil ne yazık ki

  0

  0

  • hemşeri   06-10-2018 17:59

   kesinlikle doğru.İmar işlerinden kimse memnun değil ilçede.ama başkan aynı isimlerle devam ediyor

   0

   0

  • samet   06-10-2018 13:32

   gelmesine gerek varmı bunlar onun içinmi yapılıo orda sen yaşıyosun o değil nasıl bi kafa yapın var enteresan

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

Instagram
ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın