Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Muhteşem Karşılama
 • Facebook da Paylaş
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Muhteşem Karşılama
 • 25-12-2013
 • 18 yorum
 • 5630 okunma

BAŞBAKAN Tayyip Erdoğan, iki günlük Pakistan ziyareti dönüşünde Ankara Esenboğa Havalimanı’nda AK Partililer ve çok sayıda vatandaş tarafından coşkuyla karşılandı.

-12 derecede Erdoğan’ı karşılayan binlerce kişi pankartlarla ve sloganlarla destek verdi. Erdoğan, “Bedduya lanet duaya davet diyorum. Biz bedduayla değil duayla emrelonduk” dedi. Erdoğan, Esenboğa Havalimanı Büyük Şeref Salonu önünde Başbakanlık Otobüsü üzerinden halka hitap etti. Erdoğan, şunları söyledi:

YOL DEĞİL, YOL ARKADAŞI

Cumartesi günü Samsun’a bir çıkış yapmıştık. Pakistan’da Muhammed İkbal’i ziyaret ettik. İkbal, çok anlamı şöyle diyor, “Ben sana yolu sormuyorum, arkadaş soruyorum. Yol arkadaşı yoksa yol neye yarar. Önce yol arkadaşı sonra yol. Yol arkadaşınız olmadıktan sonra yolun ne anlamı var. İşte biz bu yola böyle çıktık.


MİLLET ZİLLET
Bu yolculukta hele hele 17 Aralık’ta hükümetimize karşı yapılan bu operasyonlarda bilesinizki bunun perde arkası milli iradeyedir, milletedir. Burada bir tercih var. Ya millet ya zillet. İnanıyorum ki millet diyenler kazanacak. Zillete talip olanlar yine kaybedecek.

BEDDUAYA LANET DUAYA DAVET
Bize, Bosna’nın, Şam’ın, Kahire’nin, Bağdat’ın, Myanmar’ın, 76 milyonun içerisinde başı yaşmaklı gözü yaşlı ninelerin duaları yeter. Bu akşam buradan, ‘bedduaya lanet duaya davet’ diyorum. Biz beddua ile değil, dua ile emrolunduk. İnanlar birbirlerine karşı dua ile emrolunmuşlardır, beddua ile değil. Biz bu yolda bugüne kadar hep millete efendi olmak için değil, hizmetkar olmak için mücadele verdik

HUKUK DA BİZ DE SORARIZ
Milletin, tüyü bitmemiş yetimin eğer hakkını milletin kasasından çalan varsa bunun hesabını bizde hukuk da sorar. Bunun hesabını anamuhalefetin genel müdürü soramaz. Önce o genel müdürlük yaptığı dönemlerin hesabını versin. Onun hesabını veremeyenler Rahşan affıyla dışarda gezenler bunun hesabını soramaz.

TUZAK
Onlar tuzaklarını kurmaya devam etsinler ama halkın ve hakkın tuzağından daha güçlü tuzak yoktur. Sabırlı olacağız bu tuzaklara düşmeyeceğiz. Daha çok çalışmaya devam edeceğiz. Daha çok kenetlenmeye gayret edeceğiz.
 
NOTLAR:
- ‘Bugün’ karanlık ‘Taraf’ta gizlenenler ‘Zaman’la birer birer tükenirler, Kırık Testiye beddua konulmaz, Zaman’la Sızıntı yapar, İn’ de in’elim, gir de girelim pankartları açıldı.
Başbakan Erdoğan’dan önce Kabine’nin üyeleri ile AB Bakanı Egemen Bağış, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar el ele kalabalığı selamladı.
- Mücahit Erdoğan sloganları atıldı. ‘Bir başkadır benim memleketim’ şarkısıyla karşıladılar.

.

FOTOĞRAFLARIN TAMAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR
 • özbeklerli   02-01-2014 10:50

  Bakınız değerli arkadaşlar veysel isimli kişinin yorumlarının çoğu kes kopyala yapıştırdan ibarettir azıcık ordan azıcık burdan derleme toplamadır.İkincisi içinde bitip tükenmek bilmeyen ve odunun ateşi yiyip bitirdiği gibi kendini de yiyip bitiren bir Adem Özbekler kin ve hasedi mevcuttur yıllar yıllar geçti bu hasedi kini gün geçtikçe kat kat arttı salih amelleri de birbir yok oldu. İflah olmaz artık bu kişi. Halkın arasına nifak sokan bizden değildir. Bu adamın içini dışının kin ve hased kaplamış. Bizim eskilerde şöyle bir olay olmuş bir tane adam bir tane adama devamlı laflar söylermiş ağzına geleni söylermiş fakat karşısındaki adam hiç oralı olmazmış yıllar yıllar durum böyle devam edince en sonunda adam demiş ki ya şu adam bi karşılık verse de içim bi rahatlasa içim dışım dert oldu demiş. Onun misali işte bu kişi yıllardır burda Adem beye kin kusuyor helal olsun Adem bey kaale bile almıyor bunu bunun da kini hasedi gün geçtikçe artıyor:) Sayın başkan şu kişiye bi karşılık verin de içi bi rahatlasın haline acıyorum ister istemez sonuçta yaradılanı severiz yaradandan ötürü.

 • mazı   28-12-2013 19:48

  sonuna kadar tayyip baba gülen ciler ağlasın

  0

  0

  • şahin şahinbeyoğlu   31-12-2013 07:22

   Veysel bey akp yalçın akdoğan aracılığıyla orduya kumpas kurdular diye cezaevindekilere umut salmış.yani akpnin tek övüneceği askeri vesayeti biz yıktık icraatiydi onu da elinin tersiyle ''bunu da cemaat yaptı''diye iteklemiş oldu.Sırf yolsuzluk soruşturması yapılmasın diye... Hem askeri vesayeti bitirmiş olmanın şerefini ellerinin tersiyle ittiler, hem de askeri vesayetin bitirilmesi için girişilen tüm yöntemleri “gayrimeşru” ilan ettiler.

   0

   0

 • Veysel BAYRAM   27-12-2013 22:01

  Aklınca Veysel Bayram üzerinden Hükümete gönderme yapan kardeşime. Siyasi ideolojisi için Oy’unu İslam’a Türkiye’ye zarar veren partiye partilere lidere liderler verenler onlar için çalışanlar/yazanlar nerede yatacaklar acaba? (işaallah Allah (c.c) affederde Cennette Yatarlar) Teziniz halk tarafından asla iktidar olamayan partinin partilerin iktidarı yıpratarak en kısa yoldan rantlarına rant katma çabası ile örtüşüyor. Sizin aklınıza göre halkın % 52 oy ile seçilmiş iktidar kiralık akıl ile siyaset yapan liderlerin teklifi ile istifa edecek meydan ve Türkiye CHP MHP koalisyonu ile yerlerde sürünecek öylemi. Konumuza dönersek, Sizi inciten !!! Benim yazılarımmı yazılarımın içeriklerimi? Beyefendi ben MÜSLÜMANIM (elhamdülillah) Vatanını Milletini Devletini Demokrasisini siyasi görüşünden çok seven TÜRK VATANDAŞIYIM (elhamdülillah) “İSLAM DİNİNE, Vatanımıza, Miletlimize, Devletimize, Demokrasimize hangi parti hangi lider en çok hizmet edecekse ve tek başına iktidar olmaya yakınsa o partiye oy verir ve o parti için çalışırım. İSLAM DİNİNE Vatanımıza, Miletlimize, Devletimize, Demokrasimize zarar veren partilerin ve liderlerinin karşısında olurum, Geleceğimizin teminatı olan Çocuklarımızın Torunlarımızın geleceği içinde siyasetimi açık kimliğimle yaparım/yazarım. Sizleri Ülkemizin 2002 yılından önce Ahbap Çavuş ilişkili Maksatlı Zayıf Koalisyon üçlü koalisyon ararejim hükümetleri ile Cuntacılarca Ergenekoncularca Vesayetçilerle idare edildiği günleri ve bugünkü günleri ve bugünkü TÜRKİYEYİ aklıselim ile düşünmeye davet ediyorum Hükümet cemaat hizmet çelişkisi her iki guruba da yakışmadı işaallah bu meselede aklıselim ile Türkiye lehine dönüşür. Ve üç milletvekilinin DİSİPLİN çöp sepetine atıldığında istifa etmesi “ben varsam her şey MUBAH ben yoksam TU KA KA zihniyetli” Bir çiftçi bir sepet içindeki çürük elmaları atarsa bir sepet elmasını KURTULACAKTIR. KORKMA.

 • Veysel Bayrama   26-12-2013 18:02

  Sayın Bayram sen ve senin gibiler bu zihniyettekilerin yatacak yeri yok.Ya Allahtan korkun ya yeter ya.En azından adamın daha düne kadar çalıştığı adam istifa ediyo ve Tayyip de istifa etmeli diyo burdan bile bişey ayıkmıyosunuz ya.Dönen ihaleler yolsuzluklar din üzerinden yapılan siyaset bunların hiçbirinden haberiniz yok.ama merak etmeyin anlıyacaksınız ama iş işten geçtikten sonra.Bu ülke kolay kurulmadı ama bu zihniyet oldukça sonumuz nolcak bilmiyorum.Öbür tarafta bunların hakkını fazlasıyla alacağız.Aç bari internetten izle tayyibin kim olduğunu.düne kadar hoca efendi diyodunz bakın hocanızıda görün tayyibinizi de görün.Artık yeter ya.Bu kadar olur bu kadar..Düne kadar ZAMAN gazetesini okuyan tayyipti.Bu işler böyle işte.Allah akıl fikir versin cümlemize.

 • safinaz   26-12-2013 09:22

  Veysel bey, bitti bitti..yorulma boşuna.Bak senden başka ergenekonla falan ilgilenen bile kalmadı.Orduya da bunlar komplo kurdu diyorlar bak..oku biraz..geride kaldın baya

 • Hayri    26-12-2013 08:53

  Hayret bin kişi gitmiş, beşyüzü Kızılcahamam lı :)

 • Selim   26-12-2013 08:51

  Editör kardeş, lütfen Veysel Bayramın çapsız yorumlarını bu kadar tölaranslı yayınlama. Bir iki engel olursan oda kendisine çeki düzen verir. Destan mı yazıyorsun kardeşim. Senin kişisel husumetlerin bizi ne ilgilendirir ya huuuuuuuuuuuu...

 • VaHiT   26-12-2013 08:48

  Sizler ne yazarsanız yazın elinizdeki dövizlere, Nasıl atarsanız atın sloganları, Eksi altı değil on altıda da toplansanız, Kazanan Türk Demokrasisi olacak... Türk dediğim için üzülmeyin, Bu ülke Türk Yurdu ve bu ülkede Türkiye Cumhuriyeti... Bağırıp çağırmaya gerek yok, Dün bu meydanlarda Resimlerini gördüklerim, Zaman Gazetesi abonesi olmak için yarışıyordu... Bir yığın ilkesiz, çapsız çengelsiz, sadece çıkar odaklı insan... Bu adamlarla işin zor sayın Başbakan...

 • Veysel BAYRAM   26-12-2013 00:00

  II Atatürk – II Fatih- II Kanuni Adam gibi Adam muhterem Recep Tayyip ERDOĞAN VE TÜM DAVA ARKADAŞLARI, İslam için Vatan için Millet İçin Devlet için Demokrasimiz için İnsanlık için kelleyi koltuğa alıp gece gündüz demeden yaptıklarınızı KİMSE UNUTTURAMAZ ve UNUTTURMAMALIYIZ. Amma 65 yıldır anayasal kurumların en üst kademelerinde kadrolaşan ve pek çoğu bugün GÜÇLÜ AK PARTİ İKTİDARI SAYESİNDE Silivri-Hasdal-Sincan vb ceza evlerinde olsalar bile pek çoğuda hala aktif görevlerinde bulunan cuntacı darbeci Ergenekoncu siyasetçiler. Vesayetçiler, teröristler, mafyalar, çetele, Kaçakçılar VERİLEN İYİNİYET TAVİZLERİ İLE (görülüyor ki iyi niyet hep bacaklarımıza dolanıyor) bir, bir tekrar bir araya toplanmaya başladılar ve tekrar bir fırsat bulduklarında Silivri-Hasdal-Sincan vb ceza evlerinden ve mahkemelerden kurtulmak ve TEK VE GÜÇLÜ PARTİ İKTİDAR GÜCÜ İLE ellerinden kısmen alınan (Milletin parası ile ama millete rağmen yaşadıkları) 5000 YILDIZLI LÜKS YAŞAMLARINA TEKRAR KAVUŞMAK İÇİN ve RTE başta olmak üzere tüm dava arkadaşlarından kurtulmak için tekrar ve daha şiddetli bir darbe planlıyorlardır. Allah (c.c) korusun muvaffak olurlar ise ilk yapacakları icraatları Allah (c.c) korusun RTE başta olmak üzere tüm dava arkadaşlarını ve HATTA AİLELERİNİ YARGILAMADAN, ULUSDA İPE ÇEKME OLACAĞINI İYİ DEĞERLENDİREREK YENİ BİR TAVİZ VERMEDEN VE UCU KİME DAYANIRSA DAYANSIN iktidarın elindeki yasama ve yürütme yetkilerini sonuna kadar kullanarak ANAYASAL KURUMLARA SIZMIŞ LEGAL GÖRÜNÜMLÜ İLLEGAL ve TÜM İLLEGAL KURUM KURULUŞ ÖZEL VE TÜZEL KİŞİLİKLERİN, ANAYASA VE YASALAR DOĞRULTUSUNDA KARAR VEREN HUKUKCUKLAR TARAFINDAN VE KESİNLİKLE AF VE İNFAZ (indirme) YASAINA TABİ TUTULMADAN TEMİZLENMESİ Vatana Millete Devlete Demokrasimize ve İnsanlığa yapılacak en büyük AMA EN BÜYÜK hizmet olacağı dilek ve temennisi ile, ALLLAHIM (c.c) İmanlı ihlaslı, Olduğu gibi görünen (veya hala Cuntacı Ergenekoncu vesayetçiler baskısı ile görünmeye çalışan) Devlet adamlarımızı bürokratlarımızı, idareci yönetici ve güvenlik güçleri mensuplarımızı, Allah (c.c)'a emanet ediyorum. Yolunuz bahtınız açık Olsun. ALLAH (c.c) Yâr ve Yardımcınız Olsun. (Âmin)

  0

  0

  • sabahat   26-12-2013 17:53

   Veysel bey haberiniz yok galiba,orduya da kumpas kuruldu deniyor..bizzat akp diyor.aynı şeyleri yazıp duracağınıza biraz da okusanız

   0

   0

 • pazartesi   25-12-2013 21:35

  kıyamam ya bu soğukta..inşallah emeklerinize değmiştir.

  0

  0

  • safinaz   25-12-2013 23:47

   hakkaten ya, bi atkıya gidilmez oralara

   0

   0

 • ayn   25-12-2013 14:09

  allah akıl fikir versin

 • Halim   25-12-2013 09:56

  Yolsuzluk yapanlar neden şen şakrak karşılanır bu sadece Türkiye de olur zaten.Dünün dost basını bugünde işlerine gelmeyince düşman ilan ediliyor menfaatler örtüşmeyince.Yazık ülkemin haline.

  0

  0

  • aahh ah   26-12-2013 21:24

   haklısın ama gel de anlat. Daha düne kadar kendi yandaş medyalarıydı basın yayın organlarıydı bugün geldikleri hale bak.bizim insanlar da gözlerinin önünde olan bu yolsuzluğa ahlaksızlığa alkışlayarak göz yumarak müsade ediyolar.daha neler var neler de herkes uyuyo uyusunlar bakalm

   0

   0

 • ali    25-12-2013 09:20

  Mustafa sende işine gelen haberleri yapıyorsun o kadar rüşvet olayı var tık yok belliki haberin olmamış bu çok önemli bir haber gibi haber yapmışsın

 • herkül   25-12-2013 08:49

  Uğur Kalender sakal bırakarak Cemaatten ayrılmış mı oldu :)

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın