Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Balkan Şampiyonu Güreşçimiz Cavit ACARA Konvoylu Karşılama
  • Facebook da Paylaş
Balkan Şampiyonu Güreşçimiz Cavit ACARA Konvoylu Karşılama
  • 06-11-2018
  • 0 yorum
  • 6062 okunma
Kızılcahamamlı güreşçi Cavit ACARA konvoylu karşılama

Arnavutluk  Tiran şehrinde yapılan Gençler  Balkan Şampiyonasında mücadele eden sporcumuz Cavit Acar, büyük bir başarıya imza attı.

01-04 Kasım 2018 tarihleri arasında Arnavutluk  Tiran şehrinde düzenlenen Gençler Güreş Balkan Şampiyonasında şampiyon olan Cavit Acar için bugün saat 15:00’de karşılama töreni düzenlendi.

Güreşçimiz, önce Kargasekmez'de karşılandı ve ardından konvoy ile 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanında tören düzenlendi

Törene; Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanı  Muhittin Güney, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri  Yusuf Şengül, İbrahim Yıldız, Kemal Öztürk, Songül Ergelen, Adem Emin Atakul, Durali Uygun, Günaydın Yüce, Hamis Tüfekçi, Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Okul Müdürleri, Öğretmenler, birim müdürleri, güreş camiası ve misafirler katıldı.

İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız konuşmasında Cavit bizi bu başarılara zaten alıştırdı, bugün burada bir şeyin tekrarını yapar gibiyiz. Ben öncelikle onu yetiştiren  Annesine, babasına huzurlarınızda sonsuz şükranlarımı sunuyorum diyerek, Cavit Acar’a başarılarının devamını diledi.

Törenin ardından Cavit Acar ile fotoğraf çekimi yapılarak program sona erdi.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın