Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Aylık 250 bin TL kira veriyorları iptal etti, kendi araç filosunu kurdu
  • Facebook da Paylaş
Aylık 250 bin TL kira veriyorları iptal etti, kendi araç filosunu kurdu
  • 28-01-2020
  • 0 yorum
  • 4977 okunma
Kızılcahamam Belediyesinde daha önceki yönetimlerin aylık belediye hizmetleri için 250 bin TL ödedikleri araç kiralama işini Belediye başkanı Süleyman ACAR göreve geldikten sonra iptal etti.
2011 yılından 2019 yılına kadar devam eden, belediye hizmetleri için araç kiralama işine Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar son verdi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, yapmış olduğu açıklamada; "Belediyemizle 2011 yılından 2019 yılına kadar çalışan 3-K Şirketi'ne şu ana kadar vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum" dedi. Başkan Acar,  

9 ay içerisinde Kızılcahamam Belediyesi Araç Filosuna  2 adet 13+1,5 m³'lük Ford Kargo çöp kamyonu, 2 Adet 8+1 m³'lük İveco çöp kamyonu, 1 Adet 13 tonluk su tankeri Ford Kargo, 1 adet 8 tonluk süpürge aracı, 4 adet Ford Transit marka kamyonet ve 1 adet BMC minibüs olmak üzere toplam 11 aracı ilave ettiklerini belirterek her zaman desteklerini eksik etmeyen Çevre ve Şehircilik Bakanımız, Hemşerimiz Sayın Murat Kurum’a teşekkürlerini iletti.

Başkan Acar; "Araç filomuzu yenilemeye ve  genişletmeye devam edeceğiz. Araçlarımız ilçemize hayırlı uğurlu olsun" ifadelerini kullandı.

 9 Ayda Borçlanmadan 11 Araç  Araç Filosuna Eklendi 

 

Etiketler : Aylık - 250 - bin - TL - kira - veriyorları - iptal - etti - - kendi - araç - filosunu - kurdu -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın