Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Asya Otel çalışanları yaşlıları unutmadı
 • Facebook da Paylaş
Asya Otel çalışanları yaşlıları unutmadı
 • 01-01-1970
 • 3 yorum
 • 5491 okunma
Her insan için değişik mana ve önem ifade eden yaşlılık, hayatın çok özel bir dönemidir. Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Yaşlılık dönemi itibar gerektirmektedir bu aynı zamanda bir minnet borcudur. Yaşlı bireylerin toplumla bütünleşmesi, daha aktif olması ve yaşama bağlı kılınmaları gerekir

Ülkemizde her yıl 18–24 Mart tarihleri arası "YAŞLILARA SAYGI HAFTASI" olarak kutlanmaktadır.


Her insan için değişik mana ve önem ifade eden yaşlılık, hayatın çok özel bir dönemidir. Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Yaşlılık dönemi itibar gerektirmektedir bu aynı zamanda bir minnet borcudur. Yaşlı bireylerin toplumla bütünleşmesi, daha aktif olması ve yaşama bağlı kılınmaları gerekir.

Yaşlılar haftası dolayısı ile ilçemiz Asya Termal Otel çalışanları ilçemiz Huzur Evini ziyaret ederek onları unutmadıklarını yaptıkları etkinlikle gösterdiler. Asya çalışanları yaptıkları yaş pasta ile birlikte ilçemiz Huzurevini ziyaret ederek unutulmadıklarını kendi elleri ile ikram ettikleri yaş pastalar ile hatırlattılar.

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR
 • Onur   22-03-2013 08:48

  oyyy kemal amcama bak yerim ben seni arada bi gel be ilçeye özledim vala ne yalan söyleyim. meğerse ne kadar da yakışıklıymış.

 • hasan   22-03-2013 08:17

  Güzel çalışma tebrik ediyorum Asya termali..Darısı diğer otellere şirin ilçemizin personelinden faydalanan gecesiyle gündüzüyle çalıştıran otelleride duyarlılığa davet ediyorum.Onlar sizin personellerinizin akrabaları..

 • Bedensel Engelliler Derneğinden   22-03-2013 08:02

  Asya Termal çalışanlarına yaşlılarımızı unutmayarak bu nazik ziyaretlerinden ve onların gönlünü almalarından dolayı kutluyoruz.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın