Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Askeri ve polisi bu manşetler öldürtüyor!
 • Facebook da Paylaş
Askeri ve polisi bu manşetler öldürtüyor!
 • 02-09-2015
 • 6 yorum
 • 5524 okunma
Operasyon yapılan Koza İpek'in yayın kuruluşlarından biri olan Bugün gazetesi bugün baştan sona iftira içerikli bir manşetle çıktı okurlarının karşısına... Süleyman Özışık yazdı

Operasyon yapılan Koza İpek'in yayın kuruluşlarından biri olan Bugün gazetsi bugün baştan sona iftira içerikli bir manşetle çıktı okurlarının karşısına...

Haberde, "İşte Türkiye'nin IŞİD'e yardım yaptığının belgesi" denilerek google'den alınan bazı alakasız fotoğraflar yayınlanmış. "Tanklara zırhlı koruma" diye verdikleri fotoğraf, 8 Ocak 2014 tarihinde IŞİD'in YPG'den ele geçirdiği araç haberinde çıkıyor.

Zaten tankın üzerinde de nal gibi "YPG" yazıyor.

Diğer silahlar da Özgür Suriye Ordusu'nun Beşar Esad'a karşı kullanmak üzere hazırladığı el yapımı bombalardan ibaret.

Bu el yapımı bombalar mutfak tüplerinden yapılma, düşünün artık!

Ama gelin görün kü her gördüğü boruyu havan topu, her gördüğü saç levhayı IŞİD tanklarına enstrüman yapan sazanlar bu habere bir çırpıda inanıyor.

Ve ne acıdır ki bu tür yalan haberler Doğu ve Güneydoğu'da büyük bir infiale neden oluyor. HDP'nin gazlaması sonucu PKK'lı teröristler "Türkiye IŞİD'e destek veriyor" diyerek bunun intikamını asker ve polisi şehit ederek alıyor.

Yazının devamını okumak için linki tıklayın

Etiketler : Askeri - ve - polisi - bu - manşetler - öldürtüyor! -
YORUMLAR
 • Veysel BAYRAM   11-09-2015 10:21

  "insanlar konuşa konuşa, hayvanlar koklaşa, koklaşa anlaşır." Bu manada toplantılar yapılmış fotoğraflar çekilmiştir ama Bahsettiğiniz Dolmabahçe vb. olaylar birazcık gerçek olsa İktidarda tek başına (tek Parti) Ak Parti olsada Milli Şef idealisti VESAYET odakları hala güçlü ve organize olarak iş başındadır. yeri yerinden sökerler. Ama bunu sizin gibi ucuz malzemeye anlatmak çokmu zor çok zor. Allah c.c hidayet nasip eder inşallah.

 • Veysel BAYRAM   03-09-2015 00:59

  T.C'de teröre asıl destek/Teşvik/Örnek Milletvekillerinin TBMM genel kurulunda/Komisyonlarda/Sokaklarda TERÖRİSTE TERÖRE desten İKTİDARA KÖSTEK olan çalışmaları ve eylemleridir. Bu akşam TC'de Maksatlı - Zayıf - Ara rejim - Darbe - Koalisyon ve Üçlü Koalisyon iktidarlarının zaafları ile Devletten güçlü hale gelen ve bu gücü iktidar kurup İktidar yıkarak dahada güçlü hale getirme gayretinde olan ve Cumhurbaşkanından/Başbakandan/Bakanlardan/Milletvekillerinden de daha fazla dokunulmazlığa sahip Bazı gazeteciler/Hukukcular vb. (altını çizerek) bazı gazeteciler/Hukukcular vb, Görevlerini icra edenleri yerden yere vuruyorlardı. Bunlardan biride TBBB çok ama çok BÖYYÜK HUKUKCU (!)Metin Feyzioğlu idi. Şimdi Malum medya gurubuna arama kararı veren Savcılar/Hakimler mi HUKUKCU? yoksa Meşhur M.F'mu hukukçu.***** T.C Gazeteci gazeteciliğini, Avukat avukatlığını, Sendikacı sendikacılığını vb. yapmadığı sürece ve bunlarda sıradan birer serbest meslek mensubu gibi değerlendirilmediği/hesap sorulmadığı sürece T.C'de T E R Ö R BİTMEZ. İstikrar için 1HAYDİ TÜRKİYEM/YURDIŞINDAKİ ve Kızılcahamam'daki kardeşlerim 367 milletvekili için oy'larımız AK PARTİYE

  0

  0

  • Sakıncalı Piyade   04-09-2015 09:07

   Ucuz siyasetin ucuz malzemesisiniz. Terör örgütünün siyasi uzantısı ile Dolmabahçe Sarayı'nda çekin fotoğraflar zihinlerimizde çok taze iken sağa sola sallamak da sizin gibi ucuz siyasi malzemelere yakışır zaten.

   0

   0

 • Sakıncalı Piyade   02-09-2015 15:53

  Yayınladığınız haber yazarın görüşü mü sizin görüşünüz mü? Ona göre cevap verelim. PKK terörü bu ülkenin başına 1984 senesinde bela oldu, o günden bu yana şehit ettikleri, yaraladıkları kamu görevlisi ve sivil vatandaş sayıları malum. Kalkıp da PKK askeri polisi IŞİD haberleri yüzünden hedef alıyor gibi komik bir yorum yapmak aymazlıktır, edepsizliktir. Türkiye IŞİD'e destek oluyor haberleri 7 Haziran seçimleri öncesi de vardı ama ne hikmetse seçimlerden önce PKK terör örgütü askeri polisi hedef almıyordu. Milletin zekasını, aklını bu kadar küçümsemek, hafife almak size yandaş kazandırmaz. Bilakis ederinizi gözler önüne serer. 3 yıldır çözüm süreci adı altında yürütülen çözülme sürecinin terör örgütünü güçlendirdiği, dağdan şehire indirdiği, her türlü faaliyetine göz yumulduğu başbakan başta olmak üzere bizzat hükümet yetkilileri tarafından açıkça dile getirilmişken, terör örgütünün faaliyetlerini sağa sola ihale etmek densizliğini gösterdiğiniz için alkışı hak ediyorsunuz.

 • ahmet   02-09-2015 12:01

  suçlu bulundu "medya" vurun...

 • hüseyin   02-09-2015 12:00

  Hırsızın hiç mi suçu yok?

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın