Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Asker ve Polisimize Bayanlardan Anlamlı Kampanya
 • Facebook da Paylaş
Asker ve Polisimize Bayanlardan Anlamlı Kampanya
 • 03-05-2016
 • 5 yorum
 • 5577 okunma
Kızılcahamamlı bayanlar tarafından "Mendilimde sevgi var" adlı kampanya düzenlenecek

Kızılcahamamlı Bayanlar askerimizi,polisimizi unutmadı “Mendilimde Sevgi Var” kampanyasını başlattı.

Kızılcahamam’da yediden yetmişe tüm bayanlar görev başındaki asker ve polisimiz için seferber oldu.Askerimize,polisimize her an duacı olan bir araya gelip dua halkaları kuran Kızılcahamam’lı Hanımlar şimdide yeni bir kampanyaya imza attılar.Eskiden sevginin sembolü olan mendiller Kızılcahamam’lı Hanımların elinde tığlanıp asker ve polisimize gönderilecek.Bu hayırlı işe karışmak katkı vermek isteyen tüm Kızılcahamam’lı bayanlar Emin Demirbaş,Fatma Yıldız,Şerife Çetinkayaoğlu,Nurcan Kesekler,Ayşe Aydoğan’dan oluşan kampanya Tertip Üyelerine ulaşabilir.

Kampanya Tertip Üyelerinden Emin Demirbaş kampanya için “Doğu ve Güneydoğuda çok zor şartlar altında vatanımız ve birlik beraberliğimiz için  mücadele veren asker ve polislerimiz her an gönlümüzde ve dualarımızda fakat bizler onlara karşı olan sevgimizi muhabbetimizi somutlaştırmak ve bu sevgimizin bir nişanı olarak onlara ulaştırmak istedik.Annelerimizin,ablalarımızın,hanım kardeşlerimizin el emeği vererek göz nuru dökerek meydana getirecekleri madden küçük ama İnşAllah manen büyük hediyelerimizi Kızılcahamam’da sizler ile beraber diyerek onlara yollamak istedik.Bu kampanya ile tüm Kızılcahamam, polisimiz, askerimiz ve tüm doğu ve güneydoğu ile buluşacak,kucaklaşacak çünkü biz aynı zamanda terör belasından yılmış zarar görmüş mağdur olmuş bölge halkına da ulaşabilmeyi kardeşlik hukukunun gereğini yerine getirmeyi amaçlıyoruz.”dedi.

Asker ve polisimize ne söylemek isterdiniz diye sorduğumuzda.

Fatma Yıldız “Ne şehitler verdik ne savaşlar geçirdik Türkiye Cumhuriyetine canım feda Türk Askeri sen çok yaşa”

Şerife Çetinkayaoğlu”Selam olsun ölümle eğlenen tunç yürekli yiğitlere”

Nurcan Kesekler”Dağların arslanları geceniniz gündüz gibi olsun.Dualarım sizinle askerim”

Ayşe Aydoğan”Türk askeri yenilmez vatan bölünmez”

Etiketler : Asker - ve - Polisimize - Bayanlardan - Anlamlı - Kampanya - -
YORUMLAR
 • Veysel BAYRAM   05-05-2016 22:36

  Ekrem bey. Ama konuyu nasip olduğu gün veya telefon ile yüz yüze konuşalım inşallah.

 • Veysel BAYRAM   05-05-2016 00:25

  Düşünce çok anlamlı ve güzel Tebrikler. Mendile gelince, Ne gönderelim diye 101 kişile iştişare edise 101 kişiden 101 çeşit değişik teklif gelir. Durmak yok koşarak yola devam. Ama resimdeki bir ayrıntının içeriğini çok marak ettim. Keşke düşündüğüm gerçek olsa.

  0

  0

  • Emin Demirbaş   05-05-2016 07:14

   Hangi ayrıntı Veysel Amca ?

   0

   0

 • kızılcahamamlı   04-05-2016 09:59

  arkadaşlar güzel düşünmüşsünüz ama mendil bence olmaz neden derseniz mendil kahraman bir askere olmaz sevgi gördermek isterseniz bence kızılcahamamla alakalı ve kızılcahamamı yanlarında hissetmek için kolonya olabilir.çakmak olabilir lütfen bir düşünün mendil bence biraz anlamsız

  0

  0

  • Emin Demirbaş   05-05-2016 07:16

   Hem sevgi ve muhabbetimizi ifade etsin hemde kalıcı olsun istedik yeri geldiğinde çocuklarına bile bırakabilsin istedik bu sebeplerden dolayı mendil seçtik.

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın