Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Arif Erdoğan TRT Anadolunun konuğu oldu
 • Facebook da Paylaş
Arif Erdoğan TRT Anadolunun konuğu oldu
 • 01-01-1970
 • 8 yorum
 • 5855 okunma
Son yıllarda TRT her alanda büyük atılımlar yapıyor.Birçok kanalda güzel ve başarılı programlara imza atan TRT yaşlılarımızıda unutmuyor."Ömür Dediğin" ve "Biede Bana Sor" bu programlardan bazıları.

Son yıllarda TRT her alanda büyük atılımlar yapıyor.Birçok kanalda güzel ve başarılı programlara imza atan TRT yaşlılarımızıda unutmuyor."Ömür Dediğin" ve "Biede Bana Sor" bu programlardan bazıları.

TRT Anadolu programında yayınlanan ve büyük beğeni ile takip edilen "Biede Bana Sor" programı son aylarda ilçemizde birçok program hazırladı.Şimdi pek kıymeti bilinmesede zamanın ilerleyip, bu değerler kaybolduğunda yaşlı gözlele izleyeceğimiz geçmişimizi, büyüklerimizi ve yaşadılarını anlatan bu güzel programın konukları arasında ilçemiz din alimlerinden Emekli Müftü Necip Aydın, ilçemizin sevilen esnaflarından Tamer Erdoğan'nın babası Arif Erdoğan ve Emekli imam Mustafa Acar hocamız konukları arasında yerlerini aldı.

kızılcahamamhaber olarak Necip Aydın hocamızın TRT ANADOLU da yayınlanan görüntülerini sizlerle paylaşmıştık, şimdi geçtiğimiz günlerde yayınlanan ilçemiz esnaflarından Arif ERDOĞAN'ın "Birde Bana Sor" programında yayınlanan görüntülerini yayınlıyoruz. Şimdi baktığımızda kolay gibi görünen yaşamların hiç kolay olmadığını ve büyük zorluklar yaşanarak buralara gelindiğini yaşlı geçmişin hatıraları anlatılırken gözleri yaşaran Arif ERDOĞAN ve eşinin geçmişe yolculuğunu szilerle paylaşalım istedik.

Kendisine Sağlıklı ömür diliyoruz

Etiketler : Arif - Erdoğan - TRT - Anadolunun - konuğu - oldu -
YORUMLAR
 • Ayşe güler   23-07-2013 13:55

  Kamuran hanım bu kadar çene yapacağına ayol hayır yapsan onu da yapamayız ALLAH Bismillah desen iyi olurdu biz bayanların çenesi düşktür olur olmaz her şeye konuşuruz.Bu zamanda konuşan değil susan kazandı.

 • Kamuran   23-07-2013 10:08

  Birincisi ben rakip bir firma değilim.İkincisi rakip diyen kişiler belliki bahsedilen kişinin yakını.Sapla samanı karıştırmayın lütfen.Ayrıca benim hayrım kendime,başkasını ilgilendirmez,etiketede ihtiyaç yok,değilmi?Ben sadece yazılanın yanlış olduğunu belirttim,kişilere birşey demişliğim yok.Bu kadar kasmayın lütfen kendinizi.

 • Ali ERDOĞAN   22-07-2013 19:01

  Ne var yazmışsa ayıp ama bu kadarda olmaz.

 • Emrullah Atalay   22-07-2013 07:44

  Kamuran akay sın sen sanırım niye kızıyorsunuz hanımefenndi burada herkesin her yorumu yayınlanır isteyen istediği yorumu yazar nezaket çercevesinde burada yayınlanır.Kişi kendi hayrını kendi yazsa sorun tabi anlarım ama birisi çıkmış o ayakkabici hakkında iki çift söz yazmış ne var bunda??

 • ayşe şenli   22-07-2013 04:45

  Kamuran hanım sende hayır yap niye kızıyorsun ahmet beye

 • meseler govermis   22-07-2013 00:00

  Omur dedigini izlerim trt de gercekten guzel 50 60 sene ayni yastiga baskoyanlar benim asirette erkenden gondermisler kocalari koca yastita yatiyolar simdide:-)

 • Kamuran   21-07-2013 22:50

  Program güzel olmuş ama sn.Ahmet bey eğer adam hayır yaptıysa burada reklam gibi söylenmez,çok yanlış.Herkesin hayrı kendine,değilmi ama!Reklama gerek yok.Konuyu başka yere çekmeyin.

 • Ahmet   21-07-2013 16:00

  Trt nin bu aileyi unutmaması hoş bu ailenin oğlu ayakkabıcı hacı abi hayırsever değerli bir şahsiyettir.sağolsunlar

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın