Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Araba çarpan geyik ihale ile satıldı
  • Facebook da Paylaş
Araba çarpan geyik ihale ile satıldı
  • 09-09-2007
  • 1 yorum
  • 5784 okunma
Çamkoru milli parktan otobana çıkan geyik yoldan geçen bir aracın çarpması sonucu yaralandı.Yaralı geyiğe veteriner tedaviye cevap vermez deyince ihale ile satıldı.

Çamkoru milli parktan otobana çıkan geyik yoldan geçen bir aracın çarpması sonucu yaralandı.Bacağından yaralanan geyik tedavi ettirilmek istendi fakat veteriner tedaviye cevap vermez deyince mazbahanede veteriner nezaretinde kesilerek eti ihale ile satıldı.

Yaban hayvanı olması dolayısı  ile avlanması yasak hayvanlardan olan Geyik çamkoru geyik yetiştirme çifliğinde koruma altında yetiştirilip doğaya salınacağı günleri bekliyor.İşte böyle geyiklerden bir tanesi hemen özgür olayım diye tel örgüyü geçip otabana çıkınca yoldan geçen bir aracın çarpması sonucu arka bacağının yaralanmasına neden olurken kendi sonunuda hazırlamış oldu.

Görevlilerin veterinere göstermeleride hayvan için çare olmayınca Geyik bugün kızılcahamam mazbahanesinde kesilerek eti ihale ile satıldı.İhaleyi alan Ali Baba Çiftliği ve kasabı sahibi Ali Barun şunları söyledi Belediye anosundan ihale edileceğini duydum ve ihaleye girdim benden başka ihaleye girende olmadı 100 kg ağırlığındaki geyiği 800 liraya aldım.

Şu an et dinleniyor eti kemiklerinden ayırdıktan sonra kemiksiz olarak Pazartesi günü satışa sunacam.Geyik etinin kemiksiz kg fiyatı: 15  YTL   Nadir bulunan Geyik etinden hayatınızda birkez tatmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın Ali Baba Çiftliği ve Kasabı na  gitmeniz yeterli

Etiketler : Araba - çarpan - geyik - ihale - ile - satıldı - -
YORUMLAR
  • NERDE BU MİLLET   15-09-2007 03:07

    MADEM ETİ NADİR BULUNUYO BİRAZ UCUZA VERSİNDE MİLLET SEBEBLENSİN

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın