Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ankara Evini Ali Güven aldı
  • Facebook da Paylaş
Ankara Evini Ali Güven aldı
  • 09-02-2007
  • 1 yorum
  • 5550 okunma
Kızılcahamam kaplıca parkı içerisinde bulunan Ankara evi dün yapılan ihaleye çıktı.Üç firmanın katıldığı ihaleyi Ali Güven aldı

Daha önce park ve çevre düzenlemesi için 400 bin YTL ye ihale edilen kaplıca parkı bu kez park içerisinde bulunan Ankara evinin yeni sahibini bulması için ihaleye çıktı..

2000 bin YTL aylık kira karşılığı 15 yıllığına açık artırma usulü ihale edilen  Ankara evinin ihalesine ilçemiz esnaflarından 3 firma Ankara Haberleşme (Yusuf Öztürk ) ,Maret Gıda (Ali Barun) ve Ali Güven katıldı.

Belediye encümeni tarafından encümen salonunda ihale edilen Ankara evine aylık 3,350 YTL veren Ali Güven 15 yıllığına kiraladı.

Kızılcahamam Çakmak örencik köylü ve Anakara’da İnş.ve Kereste işi ile uğraşan Ali Güven ihaleyi kazandıktan sonra kızılcahamamhaber'e  yaptığı açıklamada şunları söyledi.

Ankara evini ilçemizin yöresel mutfağının ön planda olduğu bir Restoran  yapmayı planladığını dile getirerek İlçeye dışardan gelen insanların daha çok yöresel yemek tatmak istediklerini bizde kendi yemeklerimizi kaliteli bir hizmet anlayışı ile ilçemize gelen misafirlerimize ve ilçe halkına tattırmayı hedeflediklerini ifade etti.

Ankara evini Haziran ayına kadar hizmete sokmak için çalışmalara en kısa zamanda başlayacaklarını belirtti

kızılcahamamhaber.com

Etiketler : Ankara - Evini - Ali - Güven - aldı -
YORUMLAR
  • ALi   09-02-2007 11:33

    insallah bizim yöremizin yemeklerinin sunuldugu, her kesimin yiyebilecegi, yiyeninde bidaha gelmek icin güzel firsat bekledigi mekan olur. Alan kardeslerimize hayirli olsun.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın