Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna Kızılcahamam'da
  • Facebook da Paylaş
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna Kızılcahamam'da
  • 03-03-2018
  • 0 yorum
  • 5877 okunma
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna Kızılcahamam'da esnaf ziyareti yaptı. Parti binasına gelerek ilçe teşkilatıyla toplantı yaptı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’yı Aşağı Merkez Camii önünde Belediye Başkanı Muhittin Güney Belediye Meclis Üyeleri Adem Emin Atakul Ahmet Arslanoğlu, Fatih Oral, Murat Can, Günaydın Yüce, Kemal Öztürk, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman ACAR ve vatandaşlar karşıladı.

Kızılcahamam’a gelen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Cuma namazını aşağı Merkez Camii’nde kıldı ve cami çıkışında, MHP İlçe Teşkilatı tarafından Afrin’de şehit olan askerlerimiz için düzenlenen törene katıldı. Törende konuşan Başkan Tuna, Afrin Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit düşen askerlerimize Allah’tan rahmet diledi ve mücadele veren askerlerimizin de Allah yardımcısı olsun dedi.

Ardından, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Tuna, beraberindeki heyetle birlikte Kızılcahamam'da esnaf ziyareti yaptı. Ardından Parti Binasına geçen Tuna burada bir süre teşkilat mensupları ile görüşme yaptıktan sonra Belediye Binasında Başkan Güneyi ziyaret etti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna daha sonra ilçeden ayrıldı.

YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın