Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Anadolu gençlik Derneği Mekke'nin Fethini Kutluyor
 • Facebook da Paylaş
Anadolu gençlik Derneği Mekke'nin Fethini Kutluyor
 • 27-12-2015
 • 2 yorum
 • 5521 okunma
Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Kızılcahamam Şubesi, Mekke’nin Fethi'nin 1385. yıl dönümü münasebetiyle yılbaşı gecesi Mekke’nin fethi programı düzenleyecek.

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Kızılcahamam Şubesi, Mekke’nin Fethi'nin 1385. yıl dönümü münasebetiyle yılbaşı gecesi Kızılcahamam Belediye Toplantı ve Nikah salonunda Mekke’nin fethi programı düzenleyecek.


AGD Tanıtım ve Medya Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada Milli Görüş fikirlerine ve Milli bir duruşa her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Noel yerine Fetih programında buluşalım. Bunun için Mekke’nin Fethi tarihi bir fırsattır. Tüm insanlık için gönüllerimizi açalım Fetih müjdesi ile alemi İslam ve 7 milyar insanlık ezilmeden, sömürülmeden insanca bir yaşamı sürdürmesi için İslam ahlakı ile adil bir dünya düzenin kilometre taşlarını yerleştirelim. ” denildi.

Tüm hazırlıkların yapıldığı çocuk, genç yaşlı demeden tüm vatandaşları davet ettikleri kaydedilen açıklamada “Mekke’nin Fethi 31 Aralık 2015 Perşembe akşamı Kızılcahamam Belediye Toplantı ve nikah salonunda yapılacak; Fetih heyecanını tüm gönüllere nakşetmek istiyoruz. Programlarımız Kur’an ziyafeti, konferans, Kum sanatı ve sinevizyon gösterimleri, muhteşem bir atmosferde gerçekleşecek.” Fetih kutlamalarına tüm Kızılcahamamlılar davetli

 

Program:

Konferans : Yusuf YİĞİTALP (ilahiyatçı)

Kuran-ı Kerim

Kum Sanatı

Sinevizyon Gösterisi

YORUMLAR
 • Veysel BAYRAM    28-12-2015 22:34

  ÖZ Milli Görüsü, Milliyetçiliği/Ülkücülüğü/Nizamcılığı inkar eden bir tek Müslüman ve Türk yoktur. "Pek çok hizmet alanında geçerli, "Tabanın Ortanın, tavanın" kıyaslaması unutulmadan, tabanın İslam/vatan için yaptığı her hizmetten Allah (c.c) razı olsun ama,13 yıldır İSLAM/VATAN için yapılan pek çok menfi çalışmaları müspet çalışmalara devşiren, II Kanuni II Fatih II Atatürk Adam gibi Adam Muhterem RTE ve dava arkadaşlarını (sadece bu adam ve dava arkadaşları bize iktidar/iktidar ortağı olma fırsatı vermeyecek diye) yıpratmak için "7 Haziran seçimleri öncesi Açık açık kazanırsak Okullardan din (İSLAM) derslerini kaldıracaklarını, Diyaneti laikleştireceklerini/kaldıracaklarını bizzat liderlerinin ağzından taahhüt eden partileri açık açık destekleyerek blok oluşturmanın İSLAMA/VATANA hizmetle ne kadar alakası var? TABANIN DİKKATİNE (!)

  0

  0

  • mustafa   31-12-2015 09:29

   muhalefetin de yeri zamanı olmalı.

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın