Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Akü hırsızları yakalandı
 • Facebook da Paylaş
Akü hırsızları yakalandı
 • 01-01-1970
 • 6 yorum
 • 5822 okunma
Kızılcahamam'da birçok araçtan akü çalan beş hırsız, ilçe emniyet müdürlüğüne bağlı polis ekipleri tarafından yakalandı

Kızılcahamam'da birçok araçtan akü çalan beş hırsız, ilçe emniyet müdürlüğüne bağlı polis ekiplerince yakalandı.

Kızılcahamam Emniyet müdürlüğü son günlerde yaptığı baskınlar ile  hırsızlara göz açtırmıyor.Geçtiğimiz hafta da ilçede büfelerin çamlarını kıran ve sigara çalan hırsızları yakalayan polis bu kez ilçede son aylarda akü çalan ve esnafı tedirgin eden hırsızlık şebekesini çökertti.

 

Kızılcahamamhaberin edindiği bilgiye göre, Kızılcahamam Yenice, Akçay ve Karşıyaka mahalleleri ile Çamlıdere, Kazan, Sincan'da park halinde bulunan araçlardan akü, oto teybi, ve LPG beyni çalan Ö.M., O.P., Ç.A., F.P. ve çaldıkları malzemeleri alan R.S.,Kızılcahamam emniyet müdürlüğüne bağlı ekipler takibe aldı.

Ankara'dan otomobil kiralayarak hırsızlık yapan zanlıları takibe alan emniyet güçleri, pazar günü R.S.'ye ait Ankara yakacıkta bulunan eve baskın yaptı.

Baskında 12 değişik akü ile birlikte Ö.B. O.P. ile R.S. yakalanarak göz altına alındı. Zanlıların sorgusundan yola çıkan polis, Kazan'da Ç.A. ve F.P.'yi de Ankara'ya giderken D-750 karayolunda yakaladı.

Hırsızlık zanlıları, Kızılcahamam Emniyet Müdürlüğünde ifadelerinin alınmasının ardından adliyeye sevk edildi

 

  

 

 

Etiketler : Akü - hırsızları - yakalandı -
YORUMLAR
 • vaHit   23-03-2012 21:04

  Milletce garibiz. polisin hırsızı yakalamasından daha doğal ne olabilir anlamıyorum işi ne kardeşim polisin. niye maaş alır polis. bir kişi yada bir kurum görevini yapıyor diye alkış tutulurmu. garip olacak olan yakalamamasıdır. Devletin hangi biriminde çalışırlarsa çalışsınlar, devlet memurları görev tanımlarındaki görevleri yapmakla yükümlüdür. kahraman üretmeye ne gerek var. işin esası bu millet niye bozuluyor. bu milletin polisle düzeltilmeye çalışılmasının nedenlerini bi sorgulayalım. nerede hata yapıyor bu ülke. cinayet, gasp, hırsızlık, fuhuş, terör tırmanıyorsa, bunu nasıl önlemeliyiz, yarınki evlatlarımız için bunu sorgulayalım lütfen.

 • cüneyt ünal   21-03-2012 19:12

  o yüzünü kapamayı hırsızlık yaparken utansaydın şefersizler herkesin canıı yakıyorsunuz tşkler emniyet güclerimize

 • Has Ankaralı   21-03-2012 10:54

  Vizontele filmindeki sinemacıyla oğlu arasında geçen sahne aklıma geldi. sinemacının oğlu anadol marka arabasının aküsünün olmadığını gördüğü an; oğlu babasına diyor ki; - aküyü çalmışlar babo aküyü... babası - iyggg!!! ne diyin looo....

 • ARKADAŞ   21-03-2012 09:59

  Türkiye genelinde olduğu gibi, ilçemizde de hırsızlık, yankesicilik, dolandırıcılık, kavga gibi olaylar meydana gelir. bu doğal bir şey, fakat biz her konuda acele ediyoruz, hemen yakalayalım hemen bulalım diye. Meydana gelen her olayda mutlaka bir delil bırakılır ve bu delilden yola çıkılarak şahıslar yakalanma yoluna gidilir. bu safhada polis ya da jandarma aleyhinde yazı yazılır. Fakat güvenlik güçleri sabırla bu yazılanları okur ve işini yapmaya devam eder. Onun için her olayda polis jandarma çalışmıyor gibi yazılar değil de polise ve jandarmaya yardımcı olunması konusunda kararlı ve yardımcı olunacak şekilde yazılar ve yorumlar yapılmalı. Sabırla olayın sonu beklenmelidir. Saygılarımla.

 • Ayşegül ALTINTAŞ   21-03-2012 09:02

  Kahraman Türk Polisi ...Fazla söze hacet yok...

 • mehmet   20-03-2012 20:45

  Türk Polisi yakalar abicim. Tebrik ederim. Allah güç versin sizlere.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın