Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Akdoğan İlkokulu Müdürü Mehmet Gürsoy'a ziyaret
 • Facebook da Paylaş
Akdoğan İlkokulu Müdürü Mehmet Gürsoy'a ziyaret
 • 24-12-2014
 • 3 yorum
 • 6429 okunma
Akdoğan İlkokulu müdürü Mehmet Gürsoy'a eski okulundan ziyaret

Kızılcahamam İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan son atamalarda ilçedeki okulların yeni müdürlerin ataması yapıldı. Yapılan bu atamalar neticesinde Cumhuriyet İlkokulunda görev yapan Mehmet GÜRSOY Akdoğan İlkokuluna Müdür Olarak atandı.

Yıllardır Cumhuriyet İlkokulunda görev yapan Mehmet GÜRSOY için eski öğretmen arkadaşları öğle yemeğinde dostluk buluşması yaptılar. On yıl Cumhuriyet ilkokulunda başarılı bir görev yaptıktan sonra Akdoğan Ortaokuluna Müdür olarak atanan Mehmet GÜRSOY’a hizmetlerinden dolayı Ertuğrul İPEK tarafından başarı plaketi verildi, müdürlük döneminde başarılar dilendi.

Bu vesile ile bir araya iki okulun öğretmenleri zümreler bazında bir araya geldiler ve iki okulu kardeş okul ilan ettiler.

YORUMLAR
 • Veysel BAYRAM   31-12-2014 00:47

  İlim, ilim bilmektir İlim kendin bilmektir Sen kendini bilmezsin Ya nice okumaktır /.../ Yunus Emre der hoca Gerekse bin var hacca Hepisinden iyice Bir gönüle girmektir /.../ ("Bin işçi bir Başçı”) Kardeşliği, İlim'i Sınıfın dışına taşıyan Hocalarımızın Yolları Baht'ları açık olsun.

 • Mazlum ÜNAL   25-12-2014 10:32

  Öncelikle Okul arkadaşım Mehmet Gürsoy Öğrencilik yıllarımızdada önden gidenlerdendi. Başarılı, çalışkan, dürüst, zeki ve buna birde içtenlik ve iyi niyet eklenince o görev ve sorumluluk elbette arkadaşımızı bulacaktır. Arkadaşımı canı gönülden kutluyor, Ülkemize, ve ilçemize hayırlı uğurlu olsun.

 • Oğuzhan   24-12-2014 19:05

  Yakışır abıcama :)

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın