Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Akay Kundura Şevket Akay hafta sonu evlendi
 • Facebook da Paylaş
Akay Kundura Şevket Akay hafta sonu evlendi
 • 24-06-2014
 • 7 yorum
 • 5908 okunma
İlçemiz esnaflarından Akay Kundura'nın sahibi Adem Akay'ın kardeşi Şevket Akay hafta sonu yapılan davullu, zurnalı, sazlı sözlü, köçekli bir düğünle evlendi.

İlçemiz esnaflarından Akay Kundura'nın sahibi Adem Akay'ın kardeşi Şevket Akay hafta sonu yapılan davullu, zurnalı, sazlı sözlü, köçekli bir düğünle evlendi.

İlçenin sevilen simalarından Şevket Akay’ın kınası Kızılcahamam Eğerli Alören Köyünde düzenledi. Köy usullerine göre yapılan kına gecesinde Akay ailesinin sevenleri kendilerini yalnız bırakmadı.

Köyde yapılan kına gecesinin ardından Pazar günü Yabanabat düğün salonunda yapılan düğünle evlenen Şevket Akay’a Kızılcahamam haber olarak  ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Etiketler : Akay - Kundura - Şevket - Akay - hafta - sonu - evlendi - -
YORUMLAR
 • Veysel BAYRAM   28-06-2014 19:32

  Annemin Ameliyatı ve eşimin hala devam eden tedavisi nedeni ile mutluluklarını paylaşamadığım kardeşlilerime, ebeden SAĞLIKLI MUTLULU HUZURLU BİR YAŞAM DİLER İMANLI NESİLLER yetiştirmeleri dilek ve temennisi ile saygılar sunarım NOT. Kızılcahamam'a Kızılcahamam'da veya Kızılcahamam dışında yaşayan Kızılcahamamlıya verdiğin hizmetleri gayesi Kızılcahamam'a hizmet olanlar çok iyi biliyorlar. Biliyoruz takdir ve teşekkür ediyoruz. ""DURMAK YILMAK YOK YOLA DEVAM""

 • Dagci   25-06-2014 22:49

  Genç Çiftlere Bir Ömür Boyu Mutluluklar Dilerim.

 • yorumluyoruma   25-06-2014 11:50

  şevketin neresi kalburüstü ?

 • foto ömer   24-06-2014 19:34

  sıkıntı yok bundan sonra düğünlerin fotolarını düğün sahibinin izni dahilinde hepsini yollayacağız.

 • Murtaza   24-06-2014 09:54

  haber sitesine bak.çok önemli bir haber.mademki bu bir haber o zaman bu hafta olan 7-8 düğünüde paylaşsanızya.onların suçu ne

 • Yorumluyorum   24-06-2014 08:29

  Sayın Editör.Öncelikle genç çiftlere mutluluklar,Yaptığınız bu tür sosyal haberler güzel fakat niye kalbur üstü takımını hep haber yapıyorsunuz başka kızılcahamamda evlenen çift yokmu bu mu sizin haber anlayışınız Biz davet edildiğimiz düğünleri haber yapıyoruz kusura bakmayın ama davet edilmediğimiz düğünlere biz haber yapmaya geldik diyemeyiz dimi. Bu sayfa herkese açık gitmediklerimiz, bize düğünden iki kare fotoğraf ve bilgileri yollasınlar onları da her zaman haber yaparız

  0

  0

  • aliizzet   24-06-2014 15:26

   Siz basın olarak düğüne gittiniz de kovdular mı? Komik oluyorsunuz...Cenazelere de davet gerekir mi? Cenazelerde bile aynısını yapıyorsunuz...Bizler Kızılcahamam dışındayız.Kim öldü kim evlendi merak ediyoruz..haber sitenizin başında kızılcahamam yazıyorsa buna dikkat edeceksiniz... Editörün Notu: Tabi ki bundan sonra dikkat edeceğiz.

   0

   0

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın