Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ak Partili vekiller teşekkür için geldi
 • Facebook da Paylaş
Ak Partili vekiller teşekkür için geldi
 • 01-01-1970
 • 5 yorum
 • 5759 okunma
Kızılcahamam'a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek, AK Parti seçim bürosunda vatandaşlara hitap etti

Kızılcahamam'a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek, AK Parti seçim bürosunda vatandaşlara hitap etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek, "Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasındaki millet desteğinin yüzde 50 olması bütün dünyada heyecan yarattı" dedi.

AK Parti Ankara 2. bölgeden milletvekilliğine seçilen TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet İyimaya ve Emrullah İşler ile teşekkür ziyaretleri kapsamında Kızılcahamam'a gelen İpek, AK Parti seçim bürosunda vatandaşlara hitap etti.

İpek, Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sonsuz teşekkür ve şükranlarını iletmek üzere Kızılcahamam'a geldiklerini belirterek,

"Gerçekten bütün dünya bu seçimin sonuçlarını bekliyordu. Acaba 'Tayyip Erdoğan'ın arkasındaki seçmen desteği ne kadar' diyordu, Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasındaki millet desteğinin yüzde 50 olması bütün dünyada heyecan yarattı" dedi.

Seçimden önce çok senaryo yazıldığını ve konuşulduğunu ifade eden İpek, şunları kaydetti:

"Bu senaryoları yazanlar bu milleti tanımıyorlardı. Tam anlamıyla bu milleti tanıyan, tam anlamıyla seçmenin ruh dünyasını ve içini bilen genel başkanımız, bu milleti başından sonuna kadar çok iyi anlayarak önce Allah'a sonra millete güvenerek yola çıktı.

Seçimden önce 'Yüzde 50 ve üzeri oyla iktidara geldiğimizde bu ülkeyi hiç kimse tutamaz' demiştik. Allah'ın izniyle 2023 yolculuğunda bu ülkeyi bu milleti hiç kimse tutamayacak.

Bu seçimlerin aynı zamanda Kızılcahamam'da yerel seçimler için bir prova olduğunu söylemiştik bundan böyle bütün Kızılcahamamlılar belediye başkanlığının AK Parti'nin olması için çalışacaklar. "

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet İyimaya da, seçim sırasında herkesin konuştuğunu belirterek, "Seçim günü bütün Türkiye sustu, millet sandıkta konuştu. Bu aziz millet, bu aziz Kızılcahamamlı, 'AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan' dedi.

Bu millet Menderes'i keşfetti sistem yedi, Özal'ı keşfetti sistem yedi. Artık millet kendi bağrından kopan sayın Başbakanı keşfetti ve ona sahip çıkıyor. Üçüncü kez iktidarı ve ülke yönetimini verdi" diye konuştu.

Türkiye tarihinde bir genel başkan 7 defa sandıktan zaferle çıkatı.

Toplantının sonunda bir konuşma yapan ikinci bölge milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler Türk siyasi tarihinde ilk defa bir parti genel başkanı yedi defa sandıktan zaferle çıktı.Bildiğim kadarı ile bunun dünya ve Avrupa da örneği yok, biz seçime giderken dedik ki Türkiye hazır hedef 2023 bunun anlamı ne biz Allah nasip ederse biz daha bu sandıktan çok zaferle çıkacağız dedi.

 

 

 


 

Etiketler : Ak - Partili - vekiller - teşekkür - için - geldi -
YORUMLAR
 • semih   20-06-2011 13:02

  emrullah başkan çok değerli bir insan olduğunu duyardık ve taktir ederdim.ve bizim gibi düşünen insanlar emrullah başkanı temaül yoklaması seçimlerinde birinci çıkardı fakat birinci çıkan abimizi neden 8 sıraya koydular ya akp iyi oy almayıp kazanamasaydı sorumluları kim olurdu bunu merak ediyorum.ALLAHTAN akp iyi oy aldı .başarılar

 • AKPARTI   20-06-2011 12:26

  akpartı kızzılcahamamda pardılerin ummadığı bir oy aldı akpardtı kuruluşundan bu gunekadar gönul verenler biliyordu bu oyo alacağini akpartıya derinden gönulverenler bu işi onlar omuzlamış mahalesef akpartı şındıkı yönedım olmasa aldığimiz oyun 750-1000.arası fazlasini alırdık ilçeden ben söylemıyorum halk soylıyor ginede bu alk bizi baş tacı yapdı çok deşekür ederim sonoçlari az çok tahbin ediyordum bu alkın eli öp.baziyönedıciler secim birosu onune secimden sonra dıkılmış oylari halk onlara vermış gibi poz veriyorlar kendını bilenler görevini lahıkıyle yerine gedirdi kendını deşıfre etmeden kutlamasini yapıyor hizmet eşıt yapılmalıdır başbakanımız dedği gibi her attığimız adima dıkkat etmeliyiz sonunda akpartının yönedicilerine bak dedırtmemelıyız belediye secimleri yanaşdi onun için istıkrarı elimize tutmalıyız birileri encumen olsun dıye sıhaset olmaz.merkez yönedim bu kızır sıhasede durdemesi gereklı akpartıde kızır sıhaset çözulurse 2029.yılını aşıp gecer herşey için türkiyenin istikari için istıkrar sursun huzur olsun akpartı kazansin saygilarimla

 • zekai   20-06-2011 10:42

  bakalım kızılcahamamın medari iftiharı abimiz kızılcahamamdan kaç kişiyi işe koyacak veya hersene kızılcahamam cenazesine ve düğününe gelecekmi..*ayrım yapmadan şu bizden şu değil demeden hizmet edecekmi?neyse bende kendisini desdekledim hayırlı olsun hemşerim

 • Yaşar   19-06-2011 02:54

  Seçimden önce ve seçimden hemen sonra uğradıkları bu güzide ilçemizi umarım daha sonra unutmazlar ve Kızılcahamamlı oldukları buradan destek görüdklerini hatırlayıp vefalarını gösterirler !

 • saygın   17-06-2011 18:44

  -Emrullah abi ossun, mıstafa abi ossun neminaazım hemşericilik yaparlar. -Hepimiz Ak Partiliyiz. -Bur arada iş isdiyom.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın