Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ak Partide temayül heyecanı başladı
 • Facebook da Paylaş
Ak Partide temayül heyecanı başladı
 • 01-01-1970
 • 19 yorum
 • 5791 okunma
AK Parti'de aday belirleme çalışmaları son hız devam ediyor. 1 Ekim'de başlayan aday adaylığı başvuruları 1 Kasım'da sona erecek. Kızılcahamam’da şuana kadar Özügür Adalet Ataalp, Recep Yıldız ile birlikte üç kişinin resmi müracaat yaptığı Partide hafta sonuna kadar birkaç adayın daha müracaat etmesi bekleniyor.
AK Parti'de aday belirleme çalışmaları son hız devam ediyor. 1 Ekim'de başlayan aday adaylığı başvuruları 1 Kasım'da sona erecek.
Kızılcahamam’da şuana kadar Özügür Adalet Ataalp, Recep Yıldız ile birlikte üç kişinin resmi müracaat yaptığı Partide hafta sonuna kadar birkaç adayın daha müracaat etmesi bekleniyor. 
 
26-27 Ekim tarihlerinde 16 büyükşehir ile birlikte Ankara’da temayül yoklaması yapılacak. İlçe yönetimi, Kadın ve Gençlik kolları ile birlikte mahalle temsilcilerinin de temayül yoklamasında Belediye Başkan Aday Adaylarına oy kullanacak. Belediye başkan adayının belirlenmesinde temayül yoklamasının önemli olduğunu Ak Partide teşkilat mensupları bu şehrin geleceği için çok önemli bir kanaat belirtecek, bu kanaati kendi lehlerine çevirmek isteyen belediye başkan adayları temayülden çıkabilmek için teşkilat üyelerine kendilerini anlatmaya başladı. Bu kapsamda aday adayları toplantılarda ilçe teşkilatına kendilerini tanıtma fırsatı buluyorlar.
 
Diğer yandan Kızılcahamam Ak Parti ilçe teşkilatından aday olacakların 26-27 Ekim tarihinde yapılacak temayül sonrası istifa edecekleri dile getiriliyor, bu kapsamda Belediye Başkanlığı, Belediye Meclisi ve Büyükşehir Meclis üyeliği için istifalar olabileceği dile getiriliyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Etiketler : Ak - Partide - temayül - heyecanı - başladı -
YORUMLAR
 • şanlı esnaf   25-10-2013 15:21

  bence muhittin güney birinci çıkar çünkü şehir içi anketlerdede muhittin güney birinci çıkmıştı..

 • mustafa gönül   25-10-2013 13:09

  şu bilinmeli ki ak parti yukardan inme veya çoşkun başkanın karizmasıyla yarışacak bir aday göstermezse zor kazanır. sefa yıldırım ya da beyhan sarı harici adaylar yine hüsran olur. çoşkun başkan a yarar bu iş. sefa başkan yada beyhan başkan başka yolu yok bence

 • genel değerlendirmeci   25-10-2013 07:58

  Beyhan Sarı adını sıkça duyuyorum bu adam demekki buraya hizmmet etmişki adı anılıyor denemekte buraya fayda sağlar düşüncesindeyim anlatılana göre yıllardır buranın buranın insanının iyi yerlere gelmesine çalışan bu adam yakışır adaylığa.

 • Hamiyet İlhan   24-10-2013 22:45

  Kazan Belediye Başkan Yardımcısı Beyhan Sarı ismini bu siteden ve bu yorumlardan öğreniyorum duyuyorum. Ama illada Kızılcahamam'a belediye başkanı yapacaksanız siz bilirsiniz.

 • Kızılcahamamlı   24-10-2013 22:17

  Başvuranları değil adayı Kızılcahamamın içinden Kızılcahamamlıyı tanıyan siyasete hiç bulaşmayan doğru dürüst başarılı birini aday yapıp meclis üyelerinide halkın içinden seçerek yapılırsa başarılı bir seçim yapılır.Parayı veren düdüğü çalar mantığıyla hareket edilirse tekrar hayırlı olsun Coşkun Başkan

 • kızılcahamamlı   24-10-2013 21:01

  Kazan kızılcahamam çamlıdere el ele gönül gönüle ankarada yenimahallede Lokman beyi desteklemek doğru olacağı kanısındayım.Dün ilçeyi unutmadığı gibi bugünde ilçeyi unutmayan lokman bey herşeyin en iyisine layıktır.

 • ali   24-10-2013 20:07

  ak seçmene çok katılıyorum. Adam alenen önceki seçimlerde beni aday yapmadılar diye AKP yi arkadan vurdu. Şimdi hala has AKP li gibi foto çektiriyor. Aslında böyle insanları AKPnin bekası için süründüreceksinki bir daha bu tarz hareketlere cesaret edemiyecek. Bizim ilçe teşkilatımızda adama ödül veriyor. Bir tane sağlam AKP li olsa bu tip insanlar kapının önünden bile geçemez...

 • gezgin   24-10-2013 16:42

  Sayın Beyhan sarı ilçemize yakışan ender şhsiyet açıkla adaylığını.

 • eskici   24-10-2013 16:19

  Ak parti ilçe teşkilatı haşka sorun önce sizin temayül yoklamasına ihtitacınız var

 • İşaallah Maşaallah   24-10-2013 13:46

  Sayın AKP ilçe başkanı ve yönetim kurulunu oluşturan zevat. Gayeniz Kızılcahamam Belediye Başkanlığını Kazanmak ise, Nasıl Başbakan arkamızda ve nasıl olsa köylerde oy kullanacak rehavetine kapılmadan, Başkan adayı ve meclis üyesi tespitinde Sayın Coşkun Ünal taktiğini ve seçim stratejisini uygulayınız. İnşallah geçmişten ders alarak ben yerine biz demeyi örenmişinizdir.

 • emekli   23-10-2013 22:00

  temayül yoklamaları teşkilatın gazını almak için yapılıyor. temayülden çıkan birini kim aday gösterir gülerim.bunlar meclis üyesi bile yazamaz

 • vatandaş ali   23-10-2013 19:31

  Siyasi partilerden her hangi birinde bu sefer Belediyede engelli bir meclis üyesi görmek istiyorum,sağlamları gördük ne yaptıklarıda ortada,temayülü memaülü kendinize saklayın sizi gidi sözde siyasetçiler.,buna kulak verin.......

 • ali   23-10-2013 19:24

  Belediye encümen üyesi olarak engelli birisini görmek isteriz.

 • K.D ilçe.Yön.Kur.Üy.   23-10-2013 17:08

  Sayın Beyhan SARI Kesinlikle degerlendirilmesi gereken bir deger yargımızdır. arz ederim

 • Ak Seçmen   23-10-2013 15:42

  Keşke kazanabilsek. Ama malesef pek ümitvar değilim. Çünkü ne partiye hakim, ne güven duyulan bir teşkilat var ortada. Yani sözün özü; barut yok, öyleyse başka gerekçeleri anlatmanın manası yok. Düşünün bir kere; adam, iki dönemdir aday adayı olacak, aday olamayınca her seferinde alenen muhalif partinin adayına çalışacak. Hala da AKP'li geçinecek. Belki bu seçimde yine aday adayı olup arzı endam edecek. Aklı başında bir Allah'ın kulu buna "yalan" diyebilir mi? Mümkün değil. Görevinin hakkını veren bir teşkilat olmuş olsaydı, böylesi bir manzara yaşanabilir miydi? Koskoca AKP ile dalga geçer gibi oynayan bu adam bırakın siyasi arenayı, memleketi bile terk etmek zorunda kalırdı. Ama tabi ki teşkilat olsaydı. Şimdi var mı? Yok. Teşkilat aynı teşkilat. Peki ne olacak? Benzer şeyler beyler, benzer şeyler. Kimse boşuna ümitlenmesin. Tarih tekerrürden ibaret. Çünkü geçmişten ibret alındığına dair hiç bir emare yok. Neyse genel seçimlerde rövanşı biz alırız.

 • sabri sarıoğlu   23-10-2013 13:21

  temayül falan hikaye. yukarı kimi isterse o aday olur. partide demokrasi yok

 • ak parti   23-10-2013 12:13

  bu seferkı temaül yoklamasında mahelle temsılcılerı köy temsilcileri de oy kullanacak tüm ak partili arkadaşlara duyrulur...

 • Has Kızılcahamamlı   23-10-2013 11:54

  Temayülmüdür nedir iyi yoklayında ama şunu unutmayın belediye meclisinde bir encümen görmek istiyoruz.

 • Muhtar Ali   23-10-2013 11:17

  Coşkun Ünal 2009 deki coşkun Ünal değil. Şimdiye kadar A.Adayı olarak adı geçen Adalet Ataalp Sefa Yıldırım Beyhan Sarı hele hele Adem Özbekler Ahmet Aslanoğlu Muhittin Güney ile seçim kazanamazsınız. Belki Yılmaz Özbek ile bir ihtimal.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın