Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ak Parti seçimlerde kayaya toslayacak, oy vermeyeceğim
  • Facebook da Paylaş
Ak Parti seçimlerde kayaya toslayacak, oy vermeyeceğim
  • 18-03-2018
  • 2 yorum
  • 5773 okunma
Hükümete yakın Yeni Akit gazetesi yazarı Ali Akben, “Parti bu hızla irtifa kaybetmeye devam ederse sanırım önümüzdeki yerel seçimlerde kayaya toslayacak” dedi.

Hükümete yakın Yeni Akit gazetesi yazarı Ali Akben, “Parti bu hızla irtifa kaybetmeye devam ederse sanırım önümüzdeki yerel seçimlerde kayaya toslayacak” dedi. 

Ali Akben, bugünkü köşesinde seçimlere ilişkin AKP’ye dikkat çeken uyarılarda bulundu.

Doğruları yazmak elbette zor” diyen Ali Akben şöyle devam etti: 

“TEDBİRDE GECİKME DEVAM ETTİKÇE PARTİ KAN KAYBEDİYOR”

“Zaten okuyan, dinleyen de yok. Ama olsun halkın içinden bir kişi olarak bu satırları yazmayı bir görev addediyorum. Siyaset bilimci veya sosyal bilimci değilim. Ancak halkımızın nabzını tutacak kadar halkımızla iç içe olan bir vatandaşım. Bizi teğet geçen 2008 dünya ekonomik krizinde bir holding patronu ‘CEO’su profesyonel olan firmaların bir kısmı battı. Biz holdingimizin patronu olarak bu süreci ciddi bir kriz yaşamadan atlattık’ demişti. Demem o ki, halkımızın nabzını ofisimde, vapurda, metroda, Marmaray vs. gibi farklı yerlerde tutmaya çalışıyorum. Parti yöneticilerimiz elbette bazı gerçekleri benden daha net görüyor olabilirler. Ancak tedbirde gecikme devam ettikçe parti kan kaybediyor.”

“BELEDİYE SEÇİMLERİNDE AK PARTİYE REY VERMEYECEĞİM”

Ali Akben, “Kayıp telafi edici plan ve program daha fazla ötelenmemeli” diyerek şu çarpıcı ifadeleri kullandı:

“Mal bulmuş mağribiler, sonradan görme zenginleşmiş asalaklar, üst bürokraside makam ve koltuğundan emin olan garanticiler yağcılar yoğurtçular, yerel yönetimleri çiftlikleri sanan aymazlar derhal bertaraf edilmeli.

Parti bu hızla irtifa kaybetmeye devam ederse sanırım önümüzdeki yerel seçimlerde kayaya toslayacak. Bir kişinin ağzından değil çok kişinin ağzından aynı şeyi işitiyorum. Reis baş tacımız elbette, başkanımız o. Ama belediye seçimlerinde AK Partiye rey vermeyeceğim. Böyle başlayan cümleler bugün sağda solda çok rağbette görüyor.

Böyle bir sonuç elbette beni üzer. Ancak son pişmanlığın fayda vermeyeceği bir güne bu günden hazırlanılmalı. Ülkemiz ve insanımız elbette daha iyisine layık.”

Etiketler : Ak - Parti - seçimlerde - kayaya - toslayacak - - oy - vermeyeceğim -
YORUMLAR
  • Veysel BAYRAM   20-03-2018 00:22

    Elbette yanlış her zaman yanlıştır. RTE her yere yetişiyor ama arada göremedikleri de oluyor. Bir sepet elmada maalesef 3- 5 çürük de oluyor ama, Büyük Fotoğraf. DİN, VATAN, MİLLET, DEVLET, BAYRAK BÜTÜNLÜĞÜ DEMEK, Ak parti sonrası var mı bu bütünlüğü sağlayacak bir BABA YİĞİT, bir parti. Yok, yok, yok. o, zaman boş lafa da gerek yok dilek ve temennisi ile.

  • Abdullah Yeniçeri   19-03-2018 22:11

    Akit yazarının tüm söyledikleri doğru.Akparti bu gidişe bir dur demeli.Büyükşehirlerde belediye meclis üyesi olmuş zatı muhteremler,kamuda işbilmeyen üst düzey yöneticiler,salla başı al maaşı hesabı,Akpartiye çok büyük zararlar veriyorlar.Adamı olan biryerlere gelmiş.Belediye başkanı olmuş bazı kişiler,şahsını düşünen onlarca insan.Bu gidişe dur demezseniz,Akpartiye çok yazık olacak.Gidişat iyi değil.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın