Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ak Parti İlçe danışma meclisi toplantısı yapıyor
 • Facebook da Paylaş
Ak Parti İlçe danışma meclisi toplantısı yapıyor
 • 01-01-1970
 • 6 yorum
 • 5570 okunma
Ak Parti Kızılcahamam ilçe teşkilatı kendisini ve teşklatını seçime hazırlamak amacı ile çalışmalarına başladı.Seçime bir yıla yakın bir zaman kala çalışmalarına başladı.

Ak Parti Kızılcahamam ilçe teşkilatı kendisini ve teşklatını seçime hazırlamak amacı ile çalışmalarına başladı.Seçime bir yıla yakın bir zaman kala çalışmalarına başladı.

Parti bugün 19.02.2013 Salı günü ilçe danışma meclisini topluyor.Kızılcahamam Belediyesi toplantı ve nikah salonunda saat 18.00 da yapılacak ilçe damışma meclisinde teşkilat geçtiğimiz dört yılda yapılan hizmetler ile ilgili bir sunum yapacak.Yapılan toplantıya tüm twşkilat mensupları davetli

Etiketler : Ak - Parti - İlçe - danışma - meclisi - toplantısı - yapıyor -
YORUMLAR
 • Avni sungur   21-02-2013 13:33

  Anlaşılan köylüler iyi kızmış bu durma.

 • Ömer ATASOY   20-02-2013 21:58

  Ne olacak bizim siyasetciler köylülerini üzer arıtma tesisini iptal eder.Yabancılara su fabrikası yaptırır.

 • durali ünlü   19-02-2013 16:49

  Ankaranın siyasetcisi birbirine sahip çıkmaz uzayanı uzatmaz ilerleyeni ilerletmez bir çelmede kendi takar ankarada yozgatlı bir diyasetçi var abartısız türkiye genelinde 15 yozgatlı vali 20 ye yakında yozgatlı emniyet müdürü yükseltti araştıın bana hak vereceksiniz.Onun için ANKARALI uyuyadursun.İYİ UYKULAR.

 • Yusuf ŞENGÜL   19-02-2013 13:44

  Hangisi olursa olsun tüm siyasi partilerimize çalışmalarında başarıılar diliyorum.

 • sayın başkanım sefa bey.   19-02-2013 12:01

  2014 yılındaki seçimle birlikte ilçemiz ankara büyük şehir belediyesi sınırları içine girecektir. bence kızılcahamam belediyesi ve ankara büyükşehiri partinizin kazanacağı zaten garanti. öyleyse bütçenin, imarın, yol yapımı ve diğer alt yapının, ulaşımın, ekmeğin ne olacağını halka anlatın ki uyumun önemi anlaşılsın. fırıncı, otobüscü vb. darılır diye düşünmeyin. başka bir önerim ise; salih başkan, adem başkan ve çoşkun başkanın kendi dönemlerine ait basitçe rakamlarla devraldıkları borçlar ile dönemlerindeki toplam net gelirleri , toplam net giderleri ve dönemleri içindeki borçlanmalarını tespit edip kamu oyu bilgisine açıklarsanız bir çok şey kendiliğinden açığa çıkacaktır. halk yapılan hizmetleri değerlendirip kanaatini güçlendirecektir. bu bilğileri belediye bir günde tespit edebilir. başarılar dilerim.

 • Samet    19-02-2013 11:43

  Kızılcahamamlı olarak hele hele AK PARTİLİ olarak bu ilçemize mütevazi kendini bilen iş yapabilme potansiyeli olan AK PARTİLİ bir belediye başkan adayına ihtiyaç var.Halkın kahve köşelerinde konuştuğu istediği bu.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın