Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ak Parti ilçe başkanı Halim Bedizi ziyaret etti
 • Facebook da Paylaş
Ak Parti ilçe başkanı Halim Bedizi ziyaret etti
 • 01-01-1970
 • 14 yorum
 • 5910 okunma
Adalet ve Kalkınma Partisi Kızılcahamam ilçe Başkanı Sefa Yıldırım önceki gün Orman ve Su İşleri bakanlığında Personel daire başkanı olarak görev yapan hemşehrimiz Halim Bedizi makamında ziyaret etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi Kızılcahamam ilçe Başkanı Sefa Yıldırım önceki gün Orman ve Su İşleri bakanlığında Personel daire başkanı olarak görev yapan hemşehrimiz Halim Bedizi makamında ziyaret etti.

Son yıllarda bürokrasinin her alanında Kızılcahamam'lı bir hemşehrilerimizi görmekten mutluluk duyoruz diyen Ak Parti ilçe başkanı Sefa Yıldırım uzun yıllardan buyana memleketine hizmet eden ve bugün Orman ve Su işleri bakanlığınada personel Daire başkanı olarak görev yapan hemşehrimiz ilçemiz Salın köylü Halim Bediz beyi ziyaret etmekten mutlu olduk, kendisi her alanda ilçesine ve memleketine hizmet etmek için yoğun gayret gösteriyor bizde kendisine bu çalışmaları dolayısı ile teşekkür etmek istedik" dedi.

Kızılcahamamlılar derneği genel başkanı, aynı zamada Kazan Belediye Başkan Yardımcısı olan hemşehrimiz Beyhan Sarıda Halim Bediz'i makamında ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Hemşehrilerimizi böyle bir arada görmekten mutluluk duydum diyen Halim Bediz ise biz burada memleketimiz ve varız, elimizden geldiği kadar ilçemize katkı vermekten mutluluk duyoruz" dedi.

 

 

Etiketler : Ak - Parti - ilçe - başkanı - Halim - Bedizi - ziyaret - etti -
YORUMLAR
 • ersan türel   17-03-2014 18:41

  sizin gibi değerli ve çalışkan bürokratlarımız olduğu sürece türk milleti ve devletimiz daima hep ileri gidecektir.

 • ali köseoğlu   04-06-2013 15:56

  Dostum, başarılarının devamını dilerim. İnşallah hak adalet yerini bulur. Selamlar.

 • Kızılcahamamlılar Dernegi Üyesi   24-11-2012 16:20

  Başarılarının devamını dileriz, İsmail Akbaş hemşerime teessüf ederim,Genel Başkanımız Sayın Beyhan Sarı ve degerli hemşehrimiz Halim Bediz' en altlardan bu seviyelere tırnakları ile yola yola yılların tecrübesi ile gelmişlerdir,kimseye diyet borçları yokdur, İlcemize topluma maal olmuş bir kaç hemşerimizden birileridirler ilçemizin degeri ve gururumuzdur böyle insanlar kolay yetişmiyor dikkat edelim boyunlarıda yeteri kadar kalındır iyi analiz et..

 • BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ   22-11-2012 18:10

  Değerli hemşerilerimize bulundukları görevlerde başarılar dileriz. Gerçekten Kızılcahamam ve Kızılcahamamlı için ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar. Başarılarının devamını dileriz. Durmuş KARATAŞ Kızılcahamam Akçaören Köyü Dernek Başkanı

 • hamis demir   22-11-2012 16:56

  Sayın kardeşim halim seninle ne kadar grur duysak azdır başarılarının devamını diliyorum

 • ismail akbaş   16-11-2012 09:55

  kızılcahamam ile angaranın toprağından çölmek olmaz, olsada yemek bişmez. gurda sormuşla niye boynun galın; gendi işimi gendim görürüm demiş.

 • ali ihsan çetin   15-11-2012 11:57

  sayın başkanım, bir insana koltuk bu kadar mı yakışır. hizmetlerinizin devam edeceği konusunda hiç bir şüphemiz yok. ALLAH yolunu açık etsin.

 •    14-11-2012 20:50

  allah onlara güç kuvvet versinki memleketimize hizmet etsinler doğu güneydoğu ve karadeniz insanının ne kadar tutkun ne kadar hemşerici olduklarını unutmayalım

 • M.Aliş   13-11-2012 21:46

  Sayın Genel Başkanımız Beyhan Sarı ve Halim beyin arkadaşlıgı degil doslugu yıllara dayanır,ilçe başkanımızla böyle birlikde ziyaretler güzel bir mesaj olmuş,ilcemizin iki degeri bu ortama deger katmış,hoş bir eda

 • Ahmet   13-11-2012 19:56

  halim baba seninle gurur duyuyoruz, kızılcahamamın medarı iftarı, senin gibi 10 bürokrat olsa kızılcahamamın sırtı yere gelmez . En derin saygılarımı sunarım başkanımç.

 • davut   13-11-2012 14:10

  sefa yıldırım çok güzel resim çektirir.zaten resimcilik eski mesleği.iş yapın iş.resim çektirmekle olmuyo bu işler.coşkun başkandan biraz örnek alın

 • Mehmet   13-11-2012 12:58

  Beyhan bey ve Halim bey yıllardır her alanda ilçemize ve memleketine hizmet etmek için yoğun gayret gösteren.bölgemizin sevilen Başkanları güzel ve anlamlı bir ziyaret olmuş.

 • Kızılcahamamlı   13-11-2012 12:48

  İlçemizin Karakter ve yapı olarak.bir birine cok yakın iki degerli bürokrat ve gururu Halim başkan ve Beyhan başkana bizlerde başarılar dileriz.,güzel bir birliktelik ilçe başkanımıza yakışan ziyaret olmuş.

 • :)   13-11-2012 10:41

  halim dayı senin ile gurur duyuyoruz.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın