Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ak Parti İlçe Başkanı Çarşamba Günü Belli Oluyor
  • Facebook da Paylaş
Ak Parti İlçe Başkanı Çarşamba Günü Belli Oluyor
  • 19-09-2017
  • 1 yorum
  • 5944 okunma
30 Eylül Cumartesi günü yapılacak kongre öncesinde Ak Parti İlçe Başkanı Çarşamba Belli oluyor

30 Eylül 2017 Cumartesi günü olağan kongresini yapacak olan Adalet ve Kalkınma Partisi Kızılcahamam ilçe teşkilatında ilçe başkanı Çarşamba belli oluyor.

Kızılcahamam Haberin edindiği bilgiye göre 11 aday adayının ilçe başkanlığına talip olduğu yarışta bu aday adayları içerisinden bugün 5 aday, adayı Süleyman ACAR, Nizami GÜLŞEN, Ferhat ÜNAL, Kemal DOĞANOĞLU ve Hamza KOCAOĞLU'nun İlçe Başkanı Sefa YILDIRIM ile birlikte Ankara İl Başkanlığına çağırılarak mülakata girdiler, İl Başkanı Mustafa Nedim YAMALI, Genel Merkez Teşkilat Bşk.Yrd.Muhyettin AKSAK ve Genel Merkez Koordinatörü Harun KARACA'NIN katıldığı mülakatta ter döken Ak Parti Kızılcahamam İlçe Başkan Aday adayları,sonucu merakla beklerken Çarşamba günü ilçe başkan adayının belli olacağı konuşuluyor.

Adaylık belirlenince işin hemen bitmediği Kızılcahamam'da bu kez ilçe başkan adayının listesine kimlerin gireceği kimlerin, liste dışı kalacağı ile ilgili en az ilçe başkanlığı kadar bir yarışın bu kez de listeler üzerinde yapılması bekleniyor.

Aday kim olursa asıl olan adayın kendi çalışabileceği ve ilçe ve köylerini kucaklayan bir yönetim oluşturmasını ama ilçede genelde buda böyle olmuyor. Çarşamba'dan sonra kimler yönetime girecek kimler çıkacak bunu da 30 EYLÜL de listeler verildiğinde göreceğiz

Sonuç olarak İlçemize ve Ak Partiye yakışır bir ilçe başkanı ve yönetimi çıkması dileğiyle Kızılcahamam'a hayırlı olmasını diliyoruz.

 

Etiketler : Ak - Parti - İlçe - Başkanı - Çarşamba - Günü - Belli - Oluyor - -
YORUMLAR
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın