Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ak Parti 5. Olağan Büyük Kongreye Davet
  • Facebook da Paylaş
Ak Parti 5. Olağan Büyük Kongreye Davet
  • 09-09-2015
  • 0 yorum
  • 5537 okunma
Ak Parti 5. Olağan büyük kongre 12 Eylül Cumartesi günü Ankara Arenada yapılacak

Ak Parti Kızılcahamam ilçe Başkanı Sefa Yıldırım 12 Eylül tarihinde yapılacak olan AK Parti 5. Olağan Büyük Kongresi öncesi değerlendirmelerde bulundu.
AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, parti binasında yaptığı basın açıklamasında, “Şehitlerimiz başta olmak üzere bu Vatan uğrunda hayatını feda etmiş tüm şehitlerimizi rahmetle gazilerimizi minnetle anıyor şehitlerimize Allah’tan rahmet ailelerine ve milletimize baş sağlığı gazilerimize de acil şifalar diliyoruz.

Bu acıları inşallah tekrar yaşamayız. Ancak milletimize bu acıları yaşatanlar bilmelidir ki bu vatanın her bir milleti gerektiğinde şehadet mertebesini elde etmek için vatanını savunmak için mücadele edecektir. Bu ülkeyi bölmek isteyenlere hiçbir zaman fırsat vermeyecektir. Terörün her türlüsünü büyük bir nefretle kınıyoruz. Rabbim onlara hiçbir zaman fırsat vermesin, rabbim bu ülkeyi savunan insanları korusun diyoruz” dedi.

YENİLENECEK VE GÜÇLENECEĞİZ
Yıldırım sözlerine şöyle devam etti: “Malumunuz yenilenme yeniden oluşma toplumla olan akitlerini yeniden oluşturma süreçleri kongre süreçleridir. 12 Eylülde yapılacak olan büyük kongre partimizin milletimizle olan akdini yenileme kendini yenileme yeni bir sinerji kazanmak için yapacağı olan genel kuruldur. AK Parti 13 yılda milletimizle olan birlik beraberliği devam etmektedir. Var olduğu sürece de bu birlik ve beraberliği devam edecektir. Biz 12 Eylülde Ankara Arena’da yapılacak 5. Büyük Genel Kurulumuza halkımızı davet ediyoruz.

AK Parti ve onun kadroları için 1 Kasım; anlamı, yüklendiği misyonu ve sorumluluğu açısından önemli bir tarihtir. 1 Kasım’a giden her dakika, her olay bizim ve milletimiz için anlamlıdır. Bu nedenle 1 Eylül 2014’de başlayan kongre sürecimiz ve bu esnada gerçekleşen mahalle, belde, ilçe ve il kongrelerimiz her noktada coşku, heyecan ve birliktelik içerisinde geçmiştir. Genel Başkanımız, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun ve parti yetkililerimizin katıldıkları kongreler bütünleşmemizin, tazelenmemizin ve tabanımızın verdiği yetkiyle sorumluluklarımıza yeniden heyecanla başlatmamızın teminatı olmuştur. Şimdi aynı anlayışla 5. Olağan Kongre sürecimizi "Olağan Büyük Kongremizle" tamamlıyoruz. Bütün Kızılcahamam’lı hemşerilerimizi kongremize bekliyoruz. 

Etiketler : Ak - Parti - 5. - Olağan - Büyük - Kongreye - Davet - -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın