Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ahmet Hızarcı Seçim Beyannamesini açıkladı
 • Facebook da Paylaş
Ahmet Hızarcı Seçim Beyannamesini açıkladı
 • 27-03-2014
 • 6 yorum
 • 5546 okunma
Cumhuriyet Halk Partisi Kızılcahamam Belediye Başkan Adayı Ahmet Hızarcı seçimlere dört gün kala seçim beyannamesini ve Projelerini Açıkladı.
Cumhuriyet Halk Partisi Kızılcahamam Belediye Başkan Adayı Ahmet Hızarcı seçimlere dört gün kala seçim beyannamesini ve Projelerini Açıkladı.
 
Kızılcahamam'ın sorunlarını ve yapacakları projeleri yirmi başlık altında toplayan Hızarcının seçim beyannamesini yayınlıyoruz.
 
1- KAPLICA TERMAL OTEL… Büyük kaplıca alanının modern bir şekle dönüştürülebilmesi için eksi altı(-6mt) metreye inilerek 1000 -1500 araçlık bir otopark oluşturulması.
 
+  -  0,50 kotunda,  bay ve bayanlar kısımlarında, tedavi havuzları, çocuk ve yüzme havuzları yapılması. Doktor ve cankurtaranın açılış ve kapanış saatlerinin tamamında görev yapmasının sağlanması.
 
+ 5.00 mt. Kotundan itibaren bütün esnaflarımızın kirasını ödemeye talip, evinde oturan kadınlarımızın mutfak masrafını ödemeye, üniversitede okuyan öğrencilerimizin burs peşinde koşmadan kimseye muhtaç olmaması için, çarşıda sokakta pazarda,  İŞSİZE İŞ AŞSIZA AŞ sloganı ile TEK odalı , ÇİFT odalı balkonlu ve SUİT daireler bulunan her bütçeye uygun bütün ilçe halkının gelir kaynağı olabilecek ve Kızılcahamamlılık ruhunu tekrar canlandıracak olan 300 ODA ve 900 yatak kapasiteli dev bir proje. KAPLICA TERMAL OTEL…  Tahmini yapılış maliyeti 60,000,000 tl ye mal olacak, beş yıllık getirisi ortalama 36,000,000 tl işçilik ve amortisman giderleri düşüldükten sonra zaman içerisinde kendisini amorti edecek, yüzlerce kişiye istihdam sahası yaratacak…
 
2- KASAPLAR ÇARŞISI – Alt katında 200 araçlık otoparkı  bulunan + 0,50 kotunda KASAPLAR ÇARŞISI. Modern mimarisi ile + 5,00 mt kotundan itibaren kültür merkezi, toplantı  salonu, sinema ve tiyatro salonu gençlik ve kadın sosyal  yaşam alanları, emeklilerin deneyim bilgi birikimlerini kahve köşelerinden GENÇLERLE EL ELE, GELECEĞE yürüme projesi, meslek edindirme kursları  ve engelsiz yaşam alanları ilçemizin merkezinde halkımızın kullanımına sunulacaktır.
 
3- HALK MASASI – İlçemiz merkez ve 104 mahallesine hitap edecek HASTANE, HUKUKİ, RESMİ kurumlardaki  işlerini takip edcek en az 2 AVUKAT, SAĞLIK PERSONELİ VE HİZMET gönüllülerinden oluşacak ekiplerimizle , muhtarlarımızla diyalog halinde ÇÖZÜM KOORDİNASYON MASALARI.
 
4- TERMİNAL…Ankara’ da her yıl yeri değişen  otobüs işletmesinin yerinin büyükşehir belediyesiyle ortaklaşa metro ve şehir içi otobüsleri  güzergahında bulunan bir yerde sabit bir terminale dönüştürülmesi  sağlanacaktır . Ayrıyeten Kızılcahamam terminalinin şehirler arası ( İstanbul, Karabük, Zonguldak, Bartın, Amasra, Çerkeş , kurşunlu vb.) hizmet vermesi sağlanacaktır.
 
 5- TOKİ  bloklarının bulunduğu bölgeye yakın bir yere aile sağlığı merkezi yapılması.  Toki bloklarına arz talep dahilinde süresi olmaksızın ulaşım kolaylığının sağlanması. Haftalık meyve sebze pazarının kurulması. Sosyal yaşam alanlarının kurulması (KÜLTÜR EVİ vb.)
 
6-MAHALLERE ULAŞIM… Köy olan mahallelerimizin belirli güzergahlar dahilinde günü birlik vatandaşlarımızın ulaşımının sağlanması.
 
7- ÖĞRETMEN EVİnin yeniden modern bir yapıya kavuşturularak  daha nezih bir ortamda hizmet vermesinin sağlanması.
 
8-BELEDİYE EVİ… Kimsesiz ve bakıma muhtaç yaşlıların yapılacak belediye evinde yada  kendi evlerinde bakımlarının ve ihtiyaçlarının karşılanması.
 
9-BAKIM ONARIM TEMİZLİK… Eski köy yeni mahallelerimizin camii, köy konağı ve mezarlıklarının temizlik bakım ve onarımının yapılması.
 
10-KAPLICA GÜNÜ… İlçemizde yaşayan bütün vatandaşlarımızın ilçe kaplıcalarından haftada bir gün ücretsiz faydalanmasının sağlanması.
 
11- SEBZE VE MEYVE ürünlerinin Ankara’daki satış fiyatlarına yakın bir hale getirilmesi için; gerekiyorsa pazarın  ikinci bir halk pazarına çevrilmesi. Organik tarımın desteklenmesi ve köylerde üretilen diğer bazlama gibi unlu mamülü ürünlerin halk pazarımızda ve Ankara’ nın çevre ilçelerinde pazarlanmasıyla birlikte istihdam yaratılması.
 
12- HALK KART; İnsanların onurunu  gururunu ve çocuklarını rencide etmeden alan  elin veren eli görmediği  sosyal yardım kartı.
 
14- ÇÖPLÜK; İlçemiz sanayi sitesi üzerindeki çöplük acilen Ankara büyük şehir çöplüğüne taşınarak (sıkıştırılmış konteynırlarla) sıfır çöp sloganıyla daha temiz bir Kızılcahamam için gerekli  bütün  çalışma yapılacaktır.
 
15- OTOPARK ; İlçemiz içerisindeki otopark sıkıntısı yüzünden gidiş geliş olarak düzenlenen yolların, bu sorun çözülerek tekrar eskisi gibi herkesin istediği yerden gidip gelmesi için bütün düzenlemeler ve girişimler yapılacaktır.
 
16-ÜNİVERSİTE…İlçemizin Üniversite özlemine dayalı yer altı,yerüstü,doğa,termal su,soğuksu ve sodalı su özelliklerinden güç alınarak açılacak üniversiteye gerekli bölümlerin konulması ve gerekli çalışmaların üniversitelerle birlikte yapılması.                                                                                                                                             
 
17-DÜĞÜN SALONU ASKER TÖRENİ … Yeni evlenecek çiftlerin düğün salonu kirasının Belediyece karşılanması ve Askere çağrılan gençlerimize törelerimize uygun biçimde asker uğurlama merasimi yapılması,   
 
 18-SAĞLIK… Halk sağlığına zarar verdiği düşünülen GSM baz istasyonlarının İlçe merkezi dışına taşınma,
 
19-HALK EKMEK…Ankara Büyükşehir Belediyesi  Halk Ekmek büfelerinin ilçemize de getirilmesi,
 
20-ULAŞIM…Ankara Büyükşehir Belediyesi Otobüslerinin rutin şekilde ilçemize gelmesini sağlamak,
 
Anahtar kelimeler: Kızılcahamam CHP Belediye Başkan Adayı Ahmet Hızarcı Projelerini Açıkladı
eta saat
eşya depolama
YORUMLAR
 • mhpli   29-03-2014 01:04

  bir mhp li olarak ahmet hızarcıya oy vermek mantıklı geliyor

 • vatandaş   28-03-2014 15:39

  oyumu CHP'ye verecektim ta ki coşkun ünalın projelerini görene kadar.sayın admin coşkun ünal da açıkladı beyannamesini yayınlar mısınız???

 • mühendis   28-03-2014 09:50

  siz ahmet hızarcının kim olduğunu bir bilseniz onu bir tanısanız gözünüz kapalı oyverirsiniz

 • Selim Kayhan   27-03-2014 23:32

  . Yeter artık başkanım.3 seçimdir son gün yapılan ittifaklar neticesi reylerimizi MHP adayına verdik. Ahmet Hızarcının projelerinin diğerlerinden geri kalırlığı yok üstünlüğü var. Bu seçim bütün reylerim CHP adaylarına

 • çeltikçili murat   27-03-2014 10:32

  sanki biraz gec kaldınız gibi arife günü edük aramaya benzemiş başarılar

 • Sezai   27-03-2014 03:34

  Başkan kot hesaplaması yapacağım diye biraz gecikmiş anlaşılan

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA