Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Ahmet Gür gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı
 • Facebook da Paylaş
Ahmet Gür gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı
 • 29-03-2014
 • 4 yorum
 • 5737 okunma
Önceki gün hayatını kaybeden Hastane Personeli Ahmet Gül (35) için çalıştığı Kızılcahamam Devlet Hastanesinde bir tören düzenlendi. Törene Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa Çit, Belediye Başkanı Coşkun Ünal, Ak Parti Belediye Başkan Adayı Muhittin Güney, ilçe müftüsü Tahsin Aydın Hastanede çalışan mesai arkadaşları ve yakınları katıldı

 Önceki gün hayatını kaybeden Hastane Personeli Ahmet Gül (35) için çalıştığı Kızılcahamam Devlet Hastanesinde bir tören düzenlendi. Törene Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa Çit, Belediye Başkanı Coşkun Ünal, Ak Parti Belediye Başkan Adayı Muhittin Güney, ilçe müftüsü Tahsin Aydın Hastanede çalışan mesai arkadaşları ve yakınları katıldı.

Duygu dolu anların yaşandığı, mesai arkadaşlarının gözyaşlarını tutamadığı törenin ardından Ahmet Gül’ün cenazesi Aşağı Merkez Camii'nde Öğle Namazına müteakiben kılınan Cenaze Namazının ardından İlçe Mezarlığına defnedildi.

Diğer yandan İlçemiz Çukurören Köyü Halkından, Bekir Sayın’ın Kızı Maksude SAYIN önceki gün Ankara’da geçirdiği talihsiz bir olay sonucu hayatını kaybetti.

22 yaşında hayatını kaybeden Maksude Sayın'ın cenazesi ’de Cuma namazına müteakiben Ahmet Gül’ün cenazesi ile birlikte kılınan cenaze namazının ardından ilçe mezarlığında defnedildi.

Hayatlarının baharında aramızdan ayrılan Ahmet Gül ve Maksude Sayan’a Kızılcahamam Haber olarak yüce Mevla’dan rahmet kederli aile ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. 

 

 

YORUMLAR
 • AKÇAY MAHALLE MUHTARI ALİİHSAN KOÇAK   03-04-2014 14:40

  ALLAH rahmet eğlesin kederli ailesine baş sağlığı dielerim

 • Yaren Su GÜLERŞEN   03-04-2014 12:29

  Ölüm Allah'tan gelir,herkesin kaderinde mutlaka ölüm vardır; genç yaşlı fark etmez. Ölümün acısı yaşayana düşer, tadı ölümlüye.... O tadı duyan babana Allah'tan rahmet, acısını yaşayan ailesine sabır ve metanet dilerim. Acınız hepimizin acısıdır Bahar...

 • Şeyda   01-04-2014 10:50

  Bahar başınız sağolsun mekanı cennet olsun topraği bol olsun.ALLAH SABIR VERSİN KENDİNE İYİ BAK.

 • Kenan ŞENOL   29-03-2014 20:37

  Allah Rahmet eğlesin Ahmet'cim ailesine ve yakınlarına başsağlığı dilerim mekanın cennet olsun...

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın