Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Adaylar belirlenirken
  • Facebook da Paylaş
Adaylar belirlenirken
  • 22-11-2018
  • 1 yorum
  • 2039 okunma
Yaklaşan yerel seçimler öncesinde Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak yerel seçimler öncesi kaleme aldığı yazı

Erdoğan, “Kimse ‘bu benim yakınım, buyum, şuyum’ diye bize aday teklifi ile gelmesin. FETÖ ve PKK gibi terör örgütlerine bulaşmamış olması, milletimizin değerleri ile çatışmaması, birikimi ve projeleri ile hizmet etmeye uygunluk arz etmesi şartıyla AK Parti’nin kapıları herkese açık”, “Akraba aday olmayacak” diyor, bakalım.. Ama öte yandan belediyedeki adama “niye yakınını atıyorsun” diyorsun, “Reis de yapıyor” diyor. “Niye ihaleyi birtakım kişi ve kuruluşlara yönlendiriyorsun” diyorsun “Reis de öyle yapıyor” diyor. O zaman buna da bir çare düşünmek gerek. Bunlar Reisin itibarına zarar veriyorlar. Hem de muhalefetten daha fazla!

DÜRÜST OLMAK KADAR DÜRÜST KALABİLMEK DE ÖNEMLİ. DÜRÜST OLUP HİÇBİR ŞEY YAPMAMAK DA MARİFET DEĞİL, BİLGİLİ, DÜRÜST VE CESUR OLMAK GEREK. İyi bir yönetici olmak için başka özellikler de gerekli. Birileri böyle olmadığı halde, bu özelliklere sahipmiş görüntüsü vermeye çalışabilir. Etrafındaki yalancı şahidler insanları kandırmaya çalışabilirler. Dikkatli olmak gerek.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler : Adaylar - belirlenirken -
YORUMLAR
  • Mehmet Uğur Dilipak   23-11-2018 08:36

    Geçen dönem Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak sırf senin akraban olduğu için milletvekili olmadı mı? Sözünün ağırlığı olması için yaptıklarınla söylediklerin tutarlı olmalı!

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın