Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Açık Havada Sinema Keyfi Başlıyor
  • Facebook da Paylaş
Açık Havada Sinema Keyfi Başlıyor
  • 15-08-2019
  • 1 yorum
  • 3600 okunma
Kızılcahamam’da 4 gün boyunca açık havada 4 film gösterimi ile Kızılcahamamlılar nostalji dolu günler yaşanacak. “Bizim İçin Şampiyon” “Ayla” “Babam ve Oğlum” vede “Ertuğrul 1890” filmleri gösterilecek.

Kızılcahamam Belediyesinin açık hava sinema etkinliği, 19-22 Ağustos tarihinde  4 gün boyunca 4 gösterimle gerçekleştirilecek.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar’ın yaptığı açıklamada;

“Kızılcahamam  kültürün ve sanatın merkezi olacak”

Kızılcahamamlıların keyif almalarını mutlu huzurlu günler geçirmesini sağlamak için dur durak bilmeden çalıştıklarını ifade eden Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, “Hemşehrilerimin aileleri ile birlikte huzurlu ve mutlu bir yaz geçirmeleri için ilk olarak düzenleyeceğimiz açık hava sinema gösterimleri düzenliyoruz. Kızılcahamam kültürün, sanatın, sosyal yaşamın ve Cumhuriyetin başkenti Ankara’nın Ak Ciğeridir. Kızılcahamamlıların kültürel ve sosyal etkinliklerden eksik kalmaması için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz ve gece gündüz çalışmalarımıza devam edecektir. 4 gün boyunca sürecek açık hava sinema gösterimlerinde tüm ilçe sakinlerimize iyi seyirler diliyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler : Açık - Havada - Sinema - Keyfi - Başlıyor -
YORUMLAR
  • yasin   25-08-2019 03:15

    bari vizyonda olanları izlettirseydiniz bu filmleri izlemeyenmi kaldı çocukmu kandırıyonuz bunlarla insanları oyalayın

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın