Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Asya Koçoğlu A.Ş. İle Doğalgaz anlaşması imzaladı
  • Facebook da Paylaş
Asya Koçoğlu A.Ş. İle Doğalgaz anlaşması imzaladı
  • 01-01-1970
  • 2 yorum
  • 6221 okunma
Kızılcahamam’da Doğal gaz dağıtım ve işletme faaliyetlerini 30 yıl boyunca gerçekleştirecek olan KIZILCAHAMAM DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. bugün imzalanan Bağlantı anlaşması ile İlçemizin En büyük Termal Tatil köyü olma özelliğini taşıyan ASYA TERMAL TATİL KÖYÜ TESİSLERİNİN Doğal gaz kullanımını sağlamak üzere ilk adımı atılmış oldu.

DOĞALGAZ KULLANIMI HIZLA ARTIYOR!!

Kızılcahamam’da Doğal gaz dağıtım ve işletme faaliyetlerini 30 yıl boyunca gerçekleştirecek olan KIZILCAHAMAM DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. bugün imzalanan Bağlantı anlaşması ile İlçemizin En büyük Termal Tatil köyü olma özelliğini taşıyan ASYA TERMAL TATİL KÖYÜ TESİSLERİNİN Doğal gaz kullanımını sağlamak üzere ilk adımı atılmış oldu.

Bilindiği üzere 3 ay gibi kısa süre içerisinde İlçemizde Ana cadde ve sokakların Doğalgaz bağlantıları servis hatlarıda dahil olmak üzere tamamlanmış, Kadirbey Mahallesi,Cennet siteleri,Karşıyaka Mahallesi,Yenice mahallesi,Akçay Mahallesi kısmen Doğal gaz boru hattı çalışmaları bitirilmişti.

KIZILCAHAMAM DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. Proje Müdürü Oğuzhan Soysal ASYA termal tesislerinin Doğalgaz bağlantı anlaşması toplantısı nedeni ile yaptığı açıklamada “Artık bu anlaşma ile Kızılcahamam’da gaz kullanılabilecek mi?Kızılcahamam ne zaman Doğalgaz’a kavuşacak gibi soruların biteceğine inanıyorum.Yatırım faaliyetlerine başladığımız Mart ayından bu yana gece gündüz demeden çalışıyoruz, mümkün olduğu kadar burada yaşayan insanlara ve dışarıdan günübirlik gelen halkımıza sıkıntı vermemeye özen gösteriyoruz elbette böyle bir nimetin biraz külfeti oluyor.

Ancak amaç çok önemli 7 yıldır çözülemeyen sorun KOÇOĞLU A.Ş.’nin ihaleyi kazanması ile inşallah bitti şimdi mutlu son için bu yılın Eylül ayını bekleyeceğiz. İlçemizin değerli bir kurumunun daha Doğal gazı seçmesi bizi fazlası ile memnun etti darısı diğer Termaller, resmi kurum aboneliklerine. Ben Kızılcahamam’a ilk geldiğim günden bugüne Bize sahip çıkılırsa biz 5 yıl süremiz olmasına rağmen bu yıl tüm yatırımı yaparız yollar tamir olur birdaha arkamıza dönüp bakmayız diyordum.

Sayın Belediye Başkanımız ve Teknik Ekibinin de destekleri ile tüm Kızılcahamam’da yapılacak çelik hatların %100’u tamamlanmış, Planlanan PE hatların %57’si bitirilmiş bina bağlantıları devam etmektedir. Tabi bu hızlı ve düzenli çalışmalarda Belediyemizin çok büyük emek ve katkısı olduğu aşikardır. Kendileri nezninde bütün ekibine teşekkür’ü borç bilirim.

Bazen en zor durumlarda insanlar güvenecek bir dal ararlar Bölge Milletvekilimiz Sayın Emrullah İşler beyde her başımız sıkıştığında Ankara’da tüm ekibi ile canla başla tarafımıza yardımcı olmuştur,onlara da sizin vasıtanızla teşekkür ederim . Bugün kü anlaşma artık Doğalgazın UCUZ,TEMİZ,VERİMLİ bir yakıt olduğuna inancın pekiştiği manasına da gelmektedir. Sayın Genel Müdürümüz Mustafa GÜNGÖR Beyefendilere de teşekkür ederim hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ederim. Hayırlı olsun dedi.

YORUMLAR
  • ali   01-06-2013 13:44

    asya demek mhp demek coşkun başkanımızla asya genel müdürün arası bal kaymakkk..

  • Kaan Kılıç   31-05-2013 18:30

    Şaşırmadım zaten Asya (Akp) demek, doğalgaz vb ihaleli işleri akp tabanlı yerler kapıyor ve para bunların bır elınden bır elıne gecıyor hiç dıkkatınızı cektımı hanımların altında son model v6 motor jeepler var. Ben sen o 1000 tl maasla o jeepi bir omur boyunca paranı bırıktırsen kılı kılına fıyatı yeter almaya. Oturdukları eve gelıncede 1000 tl maaşla omur boyu calıssanda alamazsın.

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın