Ana Sayfa  /  Kızılcahamam  /  Onbir projenin altısının temeli atıldı../..Foto Video
 • Facebook da Paylaş
Onbir projenin altısının temeli atıldı../..Foto Video
 • 08-04-2012
 • 17 yorum
 • 5786 okunma
Kızılcahamam Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan muhtarlıklar ve kaplıca ek binasının açılışı ile yedi yeni tesisin toplu temel atma töreni Atatürk Parkında yapıldı.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan muhtarlıklar ve kaplıca ek binasının açılışı ile yedi yeni tesisin toplu temel atma töreni Atatürk Parkında yapıldı.

Törene MHP genel Başkan yardımcısı ve Ankara Milletvekili Mustafa Erdem, Genel Başkan Yardımcısı Hamit Ayanoğlu, MKYK üyesi Yaşar Yıldırım, Ankara İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Arslanoğlu,İlçe Kaymakamı Mustafa Çit, Çeltikçi Belediye Başkanı Hidayet Demirhan ve çok sayıda davetli katıldı.

Kafamızda olan 11 projenin 6 tanesinin temelini atıyoruz.

İftardan önce başlayan programda ilk önce Büyük Kaplıca’ya yapılan tesislerin açılışı yapıldı, daha sonra muhtarlıkların açılışı yapıldı.Daha sonra toplu temel atma törenine geçildi burada belediye başkanı Coşkun Ünal yaptığı konuşmada “Belediye Başkanı olduğumuzdan beri kafamızda onbir tane proje vardı, bu onbir tane projenin altı tanesi bugün inşallah hayata geçmiş olacak, burada yapmış olduğumuz projelere destek veren herkese teşekkür ediyorum, hepimizin ortak sağlayacağı işbirliği ile herkesin katkısı ile Kızılcahamamamımız inşallah 2023 yılında hedeflediği Türkiye’nin termal başkenti olma, Türkiye’nin kongre turizminde lideri olma yolunda inşallah emin adımlarla yürüyecektir” dedi.


Temeli atılan projelere 7 milyon krediyi onayladık.

Daha sonra Ankara il genel meclisi başkanı Ahmet Arslanoğlu yaptığı konuşmada “ Kızılcahama belediyesinden gelen butür proje tekliflerini bir Kızılcahamam’lı olarak yok sayamazdık,görmemezlikten gelemezdik,ne olursa olsun bir hizmet yerine getiriyorlarsa kamunun doğru olan taleplerini diğerleri nasıl yerine getiriyorlarsa bizlerde bir Kızılcahamam’Lı olarak bunu görev atlettik, ve yerine getirmek mecburiyetinde olduğumuzdan dolayıda seve seve gönülden yapmaya çalıştık, şuanda temelini atacağımız projelerde iller bankası kaynaklarından yedi milyon liralık kredi talebini onaylamış olduk, hayırlı uğurlu olsun diyorum, belediye başkanımıza da bu çaklışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Kızılcahamam Allahın nimetlerinin bütünüyle tecelli ettiği yer

MHP genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Mustafa Erdem ise yapmış olduğu konuşmada “ biz şuanda büyük bir heyecan ve mutluluk yaşıyoruz, bu mübarek günde iki tane açılış yedi tane temel atma töreninde bulunuyoruz.Bu hizmete katkıda bulunan Belediye Başkanımız ve yönetimine emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Kızılcahamam Allahın nimetlerinin bütünüyle tecelli ettiği, insanlarının da dünden bugüne Allaha kulluğunu bizatihi yaşadığı istisna yerlerden birtanesidir.Biz bu bölge olarak hem Allahın verdiği nimetleri yaşayan hemde onu bizden sonrakilere emanet bilincinde olan samimi insanlardanız” dedi.

Mehmet Cevahir hiçbir proje temelde kalmayacak

Temeli atılan Yüksekokul binasının yapımının büyük kısmını

karşılayan Cevahir Holding yönetim kurulu başkanı Hayırsever iş adamı Mehmet Cevahir ise yaptığı konuşmada “ Ben Trabzon çaykaralıyım Kızılcahamam’ın eniştesiyim kızılcahamam benim kalbimde Çaykaradan daha önde, burası sevdiğim bir toprak, sayın belediye başkanını tebrik ediyorum, sayın başkana şunları söylemiştim, bu projelerden hiç korkma, korktuğun yerde ben arkandayım, hiçbir proje temelde kalmıyacak, bu projeler gerçekleştirilecektir, tarafımdan veyahut dolaylı tarafımdan, Kızılcahamam halkı buna layıktır, bu başkanı desteklediğiniz müddetçe korkmayın daha büyük tesislere ulaşacaksınız” dedi.

YORUMLAR
 • kızılcahamamlı genç   07-09-2013 10:17

  ben bir Kızılcahamamlı olarak bu tür projeleri hiç görmedim yiğidi öldür ama hakkını yeme helal olsun Kızılcahamam ciddi şekilde değişti kimse bunu inkar edemez sayın başkan başarılarının devamını dilerim yumurtlayan tavuğu kesmeyin

 • Mehmet ŞEKER   14-08-2012 13:51

  Evet Sayın Kızılcahamamlılar Başkanın 7 Dev Proje dediği Mini Projelerin içinde İlçemizin en büyük sorunu olan Otopark varmı? Köprü Giydirme,Park Yapma, Hamam yapma nın neresi DEV proje.Altın Çağ diyor değil be Bakan bu Projelerle sen ancak CİLALI TAŞ DEVRİNDE olursun.Anaotolıa grubundan gelen paralar biterse' yüklen Jeotermale,Zam,Suya Zam,Hamam Zam Yırtılan Hacı Bekirin yakası.Jeotermale ne yatırımı yaptın? kaç tane su kaynağı buldun? trilyondan fazla parayı Sıcak Su için Şıh Çayırına Sondaj vurdun. orda bulamadın.Bu Durum Devri Adem zamanında olsaydı bu iş senin şakşakçıların yerin dibine sokardı.Adem Beyi .Parayı çarçur etti diye. Allah yeni şeçilecek Başkana kolaylık versin.Bu Hesap bilmez Yönetim Kızılcahamamı uçuruma sürüklüyor.Kurtar .AK PARTİ .beraber olarak gir şeçime tekrar Parti Kalesi Mantığından Başkanlığı HALKIN KALESİ yap.saygılar

 • talha   09-08-2012 15:21

  Mustakbel belediye bşk. adayı ve inşaallah bld.bşk. A.ARSLANOĞLU na saygılar başkanım şunu bil eski yetiştirdiğin gençlik arkanda biliyoruz ki Ferhat ÜNAL abimiz de senin yanın da olacaktır.

 • yolcu   07-08-2012 15:17

  ben yemekte yoktum.ama öğrendiğim kadarı ile herkese aynı muamele yapılmamış..fikir güzel ama işte bu hiç güzel değil.hele ramazanda

 • Selim Yıldırım   06-08-2012 11:55

  İçenin tüm aktörlerinin, tüm kesimlerinin bir arada olmasından gayet mumnun kaldım.Bu çok güzel Mehmet Çevahir bir kızılcahamlı gibi konuştu. Bu kadar paralar toplanabiliyor festivale ve bütür organizasyonlara neden bu paralar ciddi bi yatırıma dönüşmüyor.Çok ihtiyacımız olan parlar çarçur ediliyor. Üniversite yaptıracak parada çıkar ciddi bi projeyi hayata geçirecek parada. Birde yemek te vib yerler vardı yakın akraba falan yiyemeyenler ve ayakta kalanlarda şansına küssün onların zaten kaderleri kötü imiş.

 • delikanlı   06-08-2012 03:02

  heey mhp liler korkulu rüyanız muhittin güney geliyoo yoldaşlarımız sabredin

 • Muss   06-08-2012 02:50

  ben kızılcahamama ziyaret için gelmiş bir vatandaşım..bu ikinci kez gelişim gözlr görülür bu değişikleri görmemek ve takdir etmemek mümkün değil..Allah her ilçeye böyle başkan nasip etsin inşallah.

 • Yaşar   05-08-2012 22:37

  Muhtarlarımızın ve Avukatlarımızın yeni yerleri hayırlı uğurlu olsun.

 • delikanlı   05-08-2012 21:58

  ak partiyle muhittin güney kzılcahamamı davos yapcak az kaldı sabredin

 • Veysel BAYRAM   04-08-2012 23:42

  Ülkemizi Milletimizi Devletimizi Demokrasimizi, ekonomimizi hak ve özgürlüklerimizi, kısmen “Milli Şef idealisti “Oligarşi Vesayet Rejimi”nden kurtaran, bu kadarlık bir kurtulma ile bile içte dışta itibarımızı artıran, bu uğurda kellesini koltuk altında taşıyan, Türkiye ve Kızılcahamam sevdalısı Aziz ve Muhterem Başbakanımız Recep Tayyib ERDOĞAN, Aziz ve Muhterem Mehmet CEVAHİR beyi, (İstanbul’da bir İş Merkezini sattığı zaman) “Kızılcahamam’a 5000 kişilik kongre ve turizm merkezi yapmaya teşvik eder.” Aziz ve Muhterem Mehmet CEVAHİR Bey Kızılcahamam’a gelir yatırım için “Göynük” bölgesini (bu bölgenin Ahlarlıların olduğunu ve ekip biçtiklerini hatırlarım/bilirim) seçer. Araştırı ve bölgenin (1984 – 2009 arası Meşhurrrrrr Kızılcahamam İMAR dehaları) Aynan Gülücanın olduğunu öğrenir pazarlığa/görüşmeye gider. Görüşmede arsa değerinin 5 katı para istenince ve zamanın belediye başkanı ve siyasilerininde konu ile ilgilenmemesi üzerine yatırımını askıya alır. Konuya vakıf olunca, Hayal bile edemeyeceğimiz 5000 kişilik kongre ve turizm merkezinin Kızılcahamam’ımıza kazandırılması için çaba harcadım. Zamanın Belediye Başkanının bunada duyarsız kalması üzerine, konuyu, “Genel Başkanımızın gönderdiği yatırımcının işini burada bizlerin takip etmesi gerekir. Aşamadığımız engel olur ise Genel Başkanımızın desteği ile engelleri aşıp bu yatırımı mutlaka Kızılcahamam’ımıza kazandırmamız gerektiği” yönünde Belediye Meclisine yazılı önerge verdim. Ama önergem başkanın isteği ile ve ezici bir OY çokluğu ile RET edildi. İşte zamanın Belediye Başkanına olan tepkim bu ve bunun gibi heba edilen onlarca yatırımlar/çalışmalar/imkânlar içindir. İllegal kapatılan peşkeş çekilen otobüs işletmesi, müteahhidi korumak için yıkılan kaplıca oteli, taviz verilen küçük kaplıca, vb. kayıplarımız içindir. Yoksa zamanın Belediye Başkanı ile İslami, İnsani bir sorunum yoktur ve olamazda. Bu vesile ile Sayın Belediye Başkanımız Coşkun Ünal beye ve kamuoyumuza hatırlatmak istedim. Saygılarımla.

 • eyüp odabaş   04-08-2012 19:40

  Hayır sever bir vatandaşın katkılarıyla verilen iftar yemeği organizasyonunuda emeği geçen herkese teşekkürler. Kızılcahamamamda böyle bir organizasyon yapılmadı , yapmayada kimse cesaret edemez. Yorumlarda Zeki olye diye sahte isimle yazan arkadaş muhakkak siyasi olarak kendi yorumunu yazmış. Her kimse onada o yakışır. Benim adımıda yazarak karalama yaptığı için cevap yazmayı hissettim. Masa benim mağazamda kullandığım masa herkes ne aldıysa bizde onu aldık. Yanımdakilerde masalarda yer bulamayan aile ve kızları. Bize özel açılmış bir masa yok yalan yazarkende öteki dünyada hesap vereceğini unutmayasın diye hatırlatıyorum. Belli ki sayın Coşkun Ünala oy vermemişsin. Allah gecinden versin musalla taşına konduğun zaman helallık nasıl alacaksın. Benim yerim belli adımda belli siz çamur atmak için isimde değiştirmissiniz. Daha ne söyleyeyim uzun hikaye biraz mert ve gerçekçi ol ki değer bulasın.

 • inadına    04-08-2012 12:37

  adamın hasısın başşkaaaaannn

 • SMK   04-08-2012 12:04

  Yedi Milyon Kredinin yarısı borçlara % 25'i borçların ödenmesinin teşekkürü olarak malum ekibe. Yazık etmişin 7.000.000.00 Ahmet Aslanoğlu. Bu kadar becerikli idinde bu becerini neden kendi temsilcin belediye başkanına sağlamadın?

 • vural   04-08-2012 09:26

  biz kızılcahamamlılar olarak sayın başkanın arkasında olduğumuz müddetce daha güzel proje ve yatırımlar ile kızılcahamamımız daha güzel yerlere geleceği kanısındayım siyasi görüş ayrıcalığı ile konuya bakarsak zararı bizler ve kızılcahamam ceker o nedenle çalışan başkanımızı siyasi görüşümüz ne olursa olsun canı gönülden destekliyelim calışan insanları takdir edelim hizmet eden herkesin ALLAH yardımcısı olsun

 • Zeki OLYE   04-08-2012 03:03

  Sayın başkan vermiş olduğun iftar yemeğine çok teşekkür ederiz herika orgonize mükemmel ankaradan iftar diye geldik siz ve biz ilki yaşadık nasılmı bir zabıta memurunun masamızdan suyu alıp belediye başkan yardımcısının yanına götürmesi belediye başkan ailesi ve kendisinin 10 kişililk gelmesine reğmen 20kişilik yemek alması .. veleybol antrönörü eyüp imiş onun özel masa açıp harika bir şekilde donatması zabıtanın organizasyon görevi yerine yardımcınıza hizmet etmesi... 80 km yoldan gelip küçük bir jav suyla 3 kişinin oruç açması bu kadar hrika bir organizasyonun en güzel yeri idi yardımcınızın ve kendi gruplarındski insanların harika bir şekilde gülerek iftar etmeleri biz gibi misafirlere iftar yemeği gibi gelmiştir .. ortada dolaşan inşaat teknikeri imiş önünüze yemek gelecek diye dövecek gibi hareket etmesi bunlar da bir hizmettir bizde ekonomizine katkı olsun diye lokantalara paralarımızı ödeyerek Ankaraya dönmemiz çok güzel bir duyguydu BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLER BUNDAN SONRAKİ YEMEKLERDE ÖNCE KENDİ ADAMLARINIZI EĞİTMENİZİ VE DOYURMANIZI DİLERİZ !

 • mesut   04-08-2012 02:42

  bu başkanı desteklediğiniz müddetçe korkmayın daha büyük tesislere ulaşacaksınız” ağzınıza sağlık sayın Cevahir.Allahsizlere sağlıklı mutlu uzun ömürler versin.

 • fatih   04-08-2012 02:18

  Allah yardımcın olsun başkan,birşeyleri doğru yaptığın sürece sende kendini doğru yerlerde bulacağını ümit ediyor böyle düşünmek istiyorum.iftara gelirsek gayet güzeldi bence gelenek haline gelmesi lazım yılda birgün toplu yemek yemişiz çokmu?tebrik eder hayırlı günler dilerim cümleten...

Diğer Haberler
MAKALELER YAZARLAR
GAZETE İLK SAYFALAR
HAVA DURUMU


ANKARA

ANKET

YENİ HUKÜMETİ HANGİ PARTİLER KURMALI

Tüm Anketleri Görmek ve Oy Kullanmak İçin Tıklayın